Gloeibougie voor Volkswagen LT 40-55 I Bestelwagen (291-512) 2.4 D Diesel (55kW / 75pk)
- Accu
- Accu's/starten/laden
- Acculaders En Toebehoren
- Accupoolklem
- Afdichtring
- Alternator/Dynamo
- Dynamo aandrijfschild/lager
- Dynamo gelijkrichter (Diodebrug)
- Dynamo poelie (Riemschijf)
- Laadkabels
- Laadstations
- Reparatieset, planetair tandwielstelsel-starter
- Reparatieset, startmotor
- Spanbout dynamo
- Spanningsregelaar
- Starter
- Starter - Dynamo
- Starter magneetschakelaar
- Starteras lagerbus
- Startkabelset
- Afregelsysteem, injectiesysteem
- Afsluitrubber lekbrandstofleiding
- Brandstof toevoermodule
- Brandstof waterscheidingsfilter
- Brandstoffilter
- Brandstoffilter pakking
- Brandstofpomp
- Brandstofpomp (Verdelerpomp)
- Brandstofsysteem
- Brandstoftank
- Injector reparatieset
- Klep dieselfilter
- Tankdop
- Verstuiver/Injector
- Verstuiverhouder kompleet
- Verstuiverhouder onderdeel
- Verstuiverschacht afdichtring
- Afdichtring
- Cilinderkop
- Cilinderkop
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Cilinderkopbout
- Cilinderkopboutenset
- EGR-klep
- Gloeibougie
- Inlaatklep
- Klep dieselfilter
- Klepgeleider
- Kleppendekselpakking
- Klepspie
- Klepsteeldichting
- Klepstoter
- Motorpakking
- Nokkenas
- Nokkenas keerring
- Olievuldop
- Omschakelklep zuigleiding
- Stelplaatje klepspeling
- Tuimelaar
- Uitlaatklep
- Afdichting
- Brandstoffilter pakking
- Carter pakking
- Carterontluchting pakking
- Cilinderbus/voering O-ring
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Differentieel keerring
- Inlaatspruitstukpakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Olie uitlaat turbolader pakking
- Oliekoeler pakking
- Oliepomp pakking
- Oliepomphuis keerring
- Pakking
- Pakkingen
- Schakelstang keerring
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis pakking
- Uitlaatpakking
- Wielnaaf keerring
- Antivries
- Cardan olie (Differentieel)
- Hydrauliekolie
- Koelvloeistof
- Lekstop
- Lijmen / Kitten
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Ophangingssysteem olie
- Remvloeistof
- Ruitensproeiervloeistof
- Smeermiddelen/vloeistoffen
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurhuisolie
- Toevoeging motor
- Versnellingsbakolie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
M 12 x 1,25, M 5
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Bouwjaar vanaf | 08-1980 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M 5 |
| Lengte [mm] | 59 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -30%
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Lengte [mm] | 20, 62 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Vereist aantal stuks | 6 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 58 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 14 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 21 |
- -43%
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Lengte [mm] | 59,5 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,55 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,4 |
| Totale lengte [mm] | 59 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -49%
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| TecDoc-motornummer | 4062 |
| Lengte [mm] | 62 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
28-B-000 001, M12x1.25, N10213002, M5x0.8
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Gewicht [g] | 22,6 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 28-B-000 001 |
| Vereist aantal stuks | 6 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Voor OE nummer | N10213002 |
| Aansluitdraad | M5x0.8 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Versie | Double coil |
| Alternatief artikel | |
| Totale lengte [mm] | 62,2 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 62 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
63°, M12x1.25, M5
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 63° |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,4 |
| Totale lengte [mm] | 59 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 20, 62 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M5, M12x1.25
| Pooluitvoering | M5 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,5 |
| Totale lengte [mm] | 59 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12X1,25, CP,DW, M5
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 61,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Motorcode | CP,DW |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
| Bouwjaar vanaf | 08-1980 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende informatie | Duraterm Chromium |
- -19%
M12x1.25, M5x0,8
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Conushelling | 63 |
| Vereist aantal stuks | 6 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | M5x0,8 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,5 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012, 2324111, 2324108 |
| Totale lengte [mm] | 59 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER GREENPARTS |
M12 x 1,25
| TecDoc-motornummer | 4062, 4047 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
M12 x 1,25, Staafgloeibougie
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
