Gloeibougie voor Audi A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 3.0 TDI quattro Diesel (200kW / 272pk)
- Brandstof inspuitpomp
- Brandstofdruk sensor
- Brandstoffilter
- Brandstofslang
- Brandstofsysteem
- Brandstoftank delen
- Common-rail drukregelklep
- Gasklephuis
- Injector afdichtring
- Injector reparatieset
- Luchtklep
- Luchtmassameter
- MAP sensor
- Relais brandstofpomp
- Tankdop
- Tankvlotter
- Temperatuursensor binnenkomende lucht
- Verstuiver/Injector
- Verstuiverhouder onderdeel
- Verstuiverschacht afdichtring
- Afdichtring
- Afstelelement - drallklep (zuigleiding)
- Cilinderkop
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Cilinderkopboutenset
- Drukomvormer
- EGR-klep
- Gloeibougie
- Kleppendeksel
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Klepstoter
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olievuldop
- Omschakelklep zuigleiding
- Tuimelaar
- Turbolader pakking
- Uitlaatklep
- Carter pakking
- Carterpan
- Drijfstang
- Drijfstanglager
- Krukaskeerring
- Krukaslager
- Krukasomkasting afdichting
- Motorblok
- Motoroliepeil sensor
- Motorsteun
- Nokkenas positiesensor
- Olie aftapplug / carterplug
- Oliedrukschakelaar
- Oliedruksensor
- Oliepeilstok
- Oliepomp aandrijfketting
- Olietemperatuursensor
- Olievuldop
- Zuigerveren
- Afdichting
- Brandstofpomp pakking
- Carter pakking
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Dichtring EGR-klep leiding
- Differentieel keerring
- Distributiecarter pakking
- EGR-klep pakking
- Filter/oliezeef automaatbak
- Injector afdichtring
- Inlaatspruitstukpakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Koelmiddelbuis pakking
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Olie uitlaat turbolader pakking
- Oliefilterhuis pakking / O-ring
- Oliekoeler pakking
- Oliepomp pakking
- Pakking
- Pakking brandstofniveaumeter
- Pakkingen
- Pakkingset
- Thermostaat pakking
- Turbolader pakking
- Uitlaatpakking
- Airco compressorolie
- Antivries
- Cardan olie (Differentieel)
- Hydrauliekolie
- Koelvloeistof
- Lekstop
- Lijmen / Kitten
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Remvloeistof
- Ruitensproeiervloeistof
- Smeermiddelen/vloeistoffen
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurhuisolie
- Toevoeging motor
- Ureumfilter
- Ureumslang
- Versnellingsbakolie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
M 10 x 1, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 130 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
| Aanvullende informatie | Duraterm High Speed |
- -41%
M10x1,0, TS8, 4 mm PIN
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Vereist aantal stuks | 6 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Voor PR nummer | TS8 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 130 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -47%
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0,5 |
| TecDoc-motornummer | 31032 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
| Totale lengte [mm] | 130 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -39%
M10x1,0, TS8, 4 mm PIN, 10 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Voor PR nummer | TS8 |
| Vereist aantal stuks | 6 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 130 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
63°, 059 963 319 AB, 059 963 319 S, M10x1
| Nominale stroom [V] | 4,4 |
| Conushelling | 63° |
| Voor OE nummer | 059 963 319 AB, 059 963 319 S |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 130 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.0, Zonder druksensor, 059963319J, Pin
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Gewicht [g] | 35,3 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor, Zonder moer |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Voor OE nummer | 059963319J |
| Aansluittechniek | Pin |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Versie | Instant heating |
| Alternatief artikel | |
| Totale lengte [mm] | 126,3 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,0, 059 963 319 T, 4 mm PIN
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 6,2 |
| Vereist aantal stuks | 6 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Voor OE nummer | 059 963 319 T |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 131 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 45 |
| Gloeibougie uitvoering | Keramische gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -23%
M10x1, Ø 4mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Vereist aantal stuks | 6 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012, 2324114 |
| Totale lengte [mm] | 130 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
M10x1, Ø 4mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 63 |
| Vereist aantal stuks | 6 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Diameter [mm] | 4 |
| Lengte [mm] | 126,4 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Stroomsterkte [A] | 8,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -65%
Montage van verschillende merken niet toegestaan!, M10x1, PIN, voor nagloeien geschikt
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan!, Zonder druksensor |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Bouwjaar tot | 04-2018 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 130 |
- -62%
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 18 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 6 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 45 |
| Gloeibougie uitvoering | Keramische gloeibougie |
| Bundeltype | Doos |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 131 |
M 10, Zonder druksensor, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Zonder druksensor, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
M10 x 1, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 31,5 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 130 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Pin, TS8, 059 963 319 AB
| Pooluitvoering | Pin |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Voor PR nummer | TS8 |
| Voor OE nummer | 059 963 319 AB, 059 963 319 S |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 130 |
- -10%
CRTC, M10X1, PIN
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 129,4 |
| Motorcode | CRTC |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
- -7%
