×
Volkswagen LT 40-55 I Bestelwagen (291-512) Tweewieler 2.4 D (55kW)
Cardan olie (Differentieel) voor Volkswagen LT 40-55 I Bestelwagen (291-512) 2.4 D Diesel (55kW / 75pk)
116 Resultaten
×
Filter op
Ga snel naar...
- Accu
- Accu's/starten/laden
- Acculaders En Toebehoren
- Accupoolklem
- Afdichtring
- Alternator/Dynamo
- Dynamo aandrijfschild/lager
- Dynamo gelijkrichter (Diodebrug)
- Dynamo poelie (Riemschijf)
- Laadkabels
- Laadstations
- Reparatieset, planetair tandwielstelsel-starter
- Reparatieset, startmotor
- Spanbout dynamo
- Spanningsregelaar
- Starter
- Starter - Dynamo
- Starter magneetschakelaar
- Starteras lagerbus
- Startkabelset
- Afregelsysteem, injectiesysteem
- Afsluitrubber lekbrandstofleiding
- Brandstof toevoermodule
- Brandstof waterscheidingsfilter
- Brandstoffilter
- Brandstoffilter pakking
- Brandstofpomp
- Brandstofpomp (Verdelerpomp)
- Brandstofsysteem
- Brandstoftank
- Injector reparatieset
- Klep dieselfilter
- Tankdop
- Verstuiver/Injector
- Verstuiverhouder kompleet
- Verstuiverhouder onderdeel
- Verstuiverschacht afdichtring
- Afdichtring
- Cilinderkop
- Cilinderkop
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Cilinderkopbout
- Cilinderkopboutenset
- EGR-klep
- Gloeibougie
- Inlaatklep
- Klep dieselfilter
- Klepgeleider
- Kleppendekselpakking
- Klepspie
- Klepsteeldichting
- Klepstoter
- Motorpakking
- Nokkenas
- Nokkenas keerring
- Olievuldop
- Omschakelklep zuigleiding
- Stelplaatje klepspeling
- Tuimelaar
- Uitlaatklep
- Afdichting
- Brandstoffilter pakking
- Carter pakking
- Carterontluchting pakking
- Cilinderbus/voering O-ring
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Differentieel keerring
- Inlaatspruitstukpakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Olie uitlaat turbolader pakking
- Oliekoeler pakking
- Oliepomp pakking
- Oliepomphuis keerring
- Pakking
- Pakkingen
- Schakelstang keerring
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis pakking
- Uitlaatpakking
- Wielnaaf keerring
- Antivries
- Cardan olie (Differentieel)
- Hydrauliekolie
- Koelvloeistof
- Lekstop
- Lijmen / Kitten
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Ophangingssysteem olie
- Remvloeistof
- Ruitensproeiervloeistof
- Smeermiddelen/vloeistoffen
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurhuisolie
- Toevoeging motor
- Versnellingsbakolie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
Kroon Oil Syngear 75W-90 20 Liter Emmer 37065
75W-90, API GL-4/5, MIL-L-2105, VW 501.50
37065
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Specificatie | API GL-4/5, MIL-L-2105, VW 501.50 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Deels synthetische olie |
€ 194,33
€ 165,18
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520101065
75W-90, API GL-5, Vooras
201520101065
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5 |
| Hoeveelheid olie [L] | 2,4 |
| TecDoc-motornummer | 4047, 4062 |
| Inbouwplaats | Vooras |
€ 9.291,42
€ 3.344,91
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520500520
80W-90, API GL-5, API MT-1, 341 Typ GA1
201520500520
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5, API MT-1 |
| Vrijgave van de fabrikant | 341 Typ GA1, 341 Typ Z2, 342 Typ M2, TE-ML 02B, TE-ML 05A, TE-ML 12L, TE-ML 12M, TE-ML 16B, TE-ML 17H, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ E2, API GL-4, API GL-5, API MT-1, Axle Oil, Large Man Trans Oil, MIL-PRF-2105E, O-76-D, STO 1 |
| TecDoc-motornummer | 4047, 4062 |
| Hoeveelheid olie [L] | 3,5, 2,4 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Inbouwplaats | Vooras |
€ 4.480,88
€ 1.657,93
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520502030
80W, Handgeschakeld, 341 Typ Z1, API GL-4
201520502030
| Viscositeit klasse SAE | 80W |
| Hoeveelheid olie [L] | 3,5 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ Z1, API GL-4, TE-ML 08 |
| Vrijgave van de fabrikant | Approval 235.1, Approval 235.14, DTFR 13B100, TE-ML 17A |
€ 4.005,03
€ 1.521,91
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520502510
80W-90, API GL-4, Handgeschakeld
201520502510
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-4 |
| Hoeveelheid olie [L] | 3,5 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
€ 3.564,19
€ 1.496,96
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520503040
85W-90, API GL-5, Vooras, 342 Typ M1
201520503040
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Hoeveelheid olie [L] | 2,4 |
| TecDoc-motornummer | 4047, 4062 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Fabrieksadvies voor olie | 342 Typ M1, API GL-5, TE-ML 07A |
| Vrijgave van de fabrikant | Approval 235.0, DTFR 12B100, TE-ML 16C, TE-ML 17B, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
€ 4.099,38
€ 1.516,77
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520503050
80W-90, API GL-5, 342 Typ M3, Approval 235.20
201520503050
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | 342 Typ M3, Approval 235.20, DTFR 12B100, TE-ML 05A, TE-ML 12L, TE-ML 12M, TE-ML 16B, TE-ML 17B, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5, STO 1 |
| TecDoc-motornummer | 4047, 4062 |
| Hoeveelheid olie [L] | 2,4 |
| Inbouwplaats | Vooras |
€ 5.594,08
€ 1.901,99
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520503520
80W-90, API GL-5, Vooras
201520503520
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5 |
| TecDoc-motornummer | 4047, 4062 |
| Hoeveelheid olie [L] | 2,4 |
| Inbouwplaats | Vooras |
€ 4.322,23
€ 1.469,56
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520504510
85W-90, API GL-5, LSD Gear Oil, TE-ML 05C
201520504510
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | LSD Gear Oil, TE-ML 05C, TE-ML 16E |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5, TE-ML 12C, TE-ML 21C |
| TecDoc-motornummer | 4047, 4062 |
| Hoeveelheid olie [L] | 2,4 |
| Inbouwplaats | Vooras |
€ 4.704,66
€ 1.834,82
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520508560
75W-80, Handgeschakeld, 341 Typ E3, API GL-4
201520508560
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Hoeveelheid olie [L] | 3,5 |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ E3, API GL-4, TE-ML 08 |
| Vrijgave van de fabrikant | 341 Typ Z4, TE-ML 01L, TE-ML 02L, TE-ML 16K |
€ 5.595,97
€ 2.238,39
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
€ 15,79
€ 15,79
Tijdelijk uitverkocht
€ 59,17
€ 59,17
Tijdelijk uitverkocht
€ 114,95
€ 114,95
Tijdelijk uitverkocht
€ 336,38
€ 336,38
Tijdelijk uitverkocht
€ 1.101,10
€ 1.101,10
Tijdelijk uitverkocht
Cardan olie (Differentieel) Motul 100105
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 80W-90
100105
| Bruto gewicht [kg] | 4,71 |
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
€ 112,86
€ 48,53
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuisolie Motul 18000
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4
18000
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 90 |
€ 1.411,22
€ 620,94
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuisolie Motul 34200
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-90
34200
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Versnellingsbaknummer | 4/1 |
| Vulling [l] | 3,5 |
€ 1.078,28
€ 1.002,80
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 20153010D130
75W-90, API GL-5, API GL-4, Vooras
20153010D130
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| TecDoc-motornummer | 4047, 4062 |
| Specificatie | API GL-5, API GL-4 |
| Hoeveelheid olie [L] | 2,4 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Fabrieksadvies voor olie | STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 21A, TE-ML 19C, TE-ML 17B, TE-ML 16B, TE-ML 12N, TE-ML 12L, TE-ML 05A, TE-ML 02B, SAE J 2360, O-76-E, GO-J, 342 Typ M3, 341 Typ Z2, 341 Typ GA1 |
€ 6.636,85
€ 2.389,27
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201530201035
TE-ML 09, MERCON ., DEXRON IIIG ., Allison C-4
201530201035
| TecDoc-motornummer | 4047 |
| Fabrieksadvies voor olie | TE-ML 09, MERCON ., DEXRON IIIG ., Allison C-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 17C, TE-ML 14A, TE-ML 04D, TE-ML 03D, H55.6335.xx (G607), 97341, 339 Typ Z1, 339 Typ V1, 339 Typ L1 |
€ 4.546,35
€ 1.954,92
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
