×
Kia XCEED (CD) 1.4 T-GDI (103kW)
Bougie voor Kia XCEED (CD) 1.4 T-GDI Benzine (103kW / 140pk)
Ga snel naar...
- Afdichting
- Carter pakking
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Distributiecarter pakking
- Inlaatspruitstukpakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Koelmiddelbuis pakking
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Luchtfilterhuis afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Olie uitlaat turbolader pakking
- Oliekoeler pakking
- Oliepomp pakking
- Pakking
- Pakkingen
- Thermostaat pakking
- Turbolader pakking
- Uitlaatpakking
- Waterpomppakking
Bougie Bosch 0 242 145 510
M 12 x 1,25
0 242 145 510
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Iridium |
Vanaf
€ 13,94
- -33%
Bougie Bosch 0 242 145 611
0 242 145 611
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Bouwjaar vanaf | 08-2019 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Platina Iridium Evo |
Vanaf
€ 23,63
- -45%
Bougie NGK 97312
M12 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Ontstoring, 5kOhm
97312
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| TecDoc-motornummer | 35720 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
€ 31,70
€ 22,51
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Bougie Champion OE248
Pt GE, SAE, M12x1.25, 16 mm
OE248
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Technisch informatienummer | RER3WYPB |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 7,5 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
€ 26,62
€ 24,76
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Bougie Beru By Driv Z371
SAE, M12x1,25, 16 mm, Iridium-middenelektrode
Z371
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Technisch informatienummer | 12 FR-3 MIPT |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 7,5 |
€ 25,47
€ 18,09
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
