×
Kia XCEED (CD) 1.4 T-GDI (103kW)
Alternator/Dynamo voor Kia XCEED (CD) 1.4 T-GDI Benzine (103kW / 140pk)
Ga snel naar...
- Afdichting
- Carter pakking
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Distributiecarter pakking
- Inlaatspruitstukpakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Koelmiddelbuis pakking
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Luchtfilterhuis afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Olie uitlaat turbolader pakking
- Oliekoeler pakking
- Oliepomp pakking
- Pakking
- Pakkingen
- Thermostaat pakking
- Turbolader pakking
- Uitlaatpakking
- Waterpomppakking
Dynamo / Alternator AS-PL A9436S
STANDARD LINE, HYUNDAI / KIA, 37300-03AA0, Met vrijlooppully
A9436S
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Voor fabrikant | HYUNDAI / KIA |
| Laadstroom [A] | 130 |
| Voor OE nummer | 37300-03AA0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 842,10
€ 294,73
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo DRI 2263421302
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, Luchtgekoeld
2263421302
| Nettogewicht [kg] | 5,73 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 130 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0250 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Klem | C-L-FR, Pin "30" M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 497,38
€ 497,38
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 2263421502
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, C-L-FR
2263421502
| Nettogewicht [kg] | 5,75 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0250 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | C-L-FR, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 581,47
€ 581,47
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01412
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, Luchtgekoeld
WAL01412
| Nettogewicht [kg] | 5,73 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 130 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0250 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Klem | Pin "30" M8 B+ |
| C-L-F | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 319,25
€ 319,25
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL02131
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;C-L-FR
WAL02131
| Nettogewicht [kg] | 5,75 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0250 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| C-L-FR | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 574,94
€ 574,94
Tijdelijk uitverkocht
