Bosch auto-onderdelen
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Bouwjaar vanaf | 08-2019 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Lengte 2 [mm] | 400 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Retrofit |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Voor, Aan passagierszijde, Beugel wisserblad zonder spoiler
| Bouwjaar vanaf | 08-2019 |
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 400 |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Voor, Aan de bestuurderszijde, Beugel wisserblad zonder spoiler
| Bouwjaar vanaf | 08-2019 |
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Voor, Aan passagierszijde, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Bouwjaar vanaf | 08-2019 |
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 400 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Retrofit |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Voor, Aan de bestuurderszijde, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Bouwjaar vanaf | 08-2019 |
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Retrofit |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Bouwjaar vanaf | 08-2019 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Lengte 2 [mm] | 400 |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Iridium |
- -33%
Opschroeffilter, M 20 x 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Bouwjaar vanaf | 08-2019 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Schroefdraadmaat | M 20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 66 |
- -25%
Achter, Flat blade wisserblad
| Bouwjaar vanaf | 08-2019 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 300 |
| Aanvullende informatie | Rear |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met schimmelwerende werking, met antivirale werking, Met anti-allergische werking, Deeltjesscheiderpercentage >98% voor 2,5 µm (fijnstof)
| Bouwjaar vanaf | 08-2019 |
| Filter type | Met schimmelwerende werking, met antivirale werking, Met anti-allergische werking, Deeltjesscheiderpercentage >98% voor 2,5 µm (fijnstof), Met antibacteriële werking, Carbon filter |
| Lengte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 196 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Aantal | 1 |
| Basisversie (art.nr.) | 1987435097 |
| Aanvullende informatie | FILTER+pro |
- -52%
Stoffilter
| Bouwjaar vanaf | 08-2019 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 239 |
| Breedte [mm] | 194 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Aantal | 1 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628572 |
- -45%
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Bouwjaar vanaf | 08-2019 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Platina Iridium Evo |
- -45%
- -31%
Filter insert
| Bouwjaar vanaf | 08-2019 |
| Lengte [mm] | 245,5 |
| Breedte [mm] | 163,5 |
| Hoogte [mm] | 53,5 |
| Filter type | Filter insert |
- -49%
Vooras, 16,0, ECE-R90, Low-Metallic
| Bouwjaar vanaf | 08-2019 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Velgdiameter (inch) | 16,0 |
| Breedte [mm] | 148,8 |
| Dikte [mm] | 19,5 |
| Hoogte [mm] | 59,6 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| WVA-nummer | 22804 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met elektrische handrem, Achteras, ECE-R90, Low-Metallic
| Bouwjaar vanaf | 08-2019 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elektrische handrem |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 99,7 |
| Dikte [mm] | 15,75 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 25338 |
- -55%
Achteras, voor voertuigen zonder elektrische handrem, ECE-R90, Low-Metallic
| Bouwjaar vanaf | 08-2019 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder elektrische handrem |
| Breedte [mm] | 104,7 |
| Dikte [mm] | 15,6 |
| Hoogte [mm] | 48,7 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| WVA-nummer | 22675 |
- -53%
Vooras, 17,0, ECE-R90, Low-Metallic
| Inbouwplaats | Vooras |
| Bouwjaar vanaf | 08-2019 |
| Velgdiameter (inch) | 17,0 |
| Breedte [mm] | 137,9 |
| Dikte [mm] | 17,5 |
| Hoogte [mm] | 61 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met slijtage-waarschuwingscontact |
| WVA-nummer | 24501 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474420, 1987474447 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -55%
B00
| Bouwjaar vanaf | 08-2019 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S5A AGM |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Geventileerd, 16,0, Vooras, Met schroeven
| Boorgatdiameter tot [mm] | 12,6 |
| Minimale dikte [mm] | 23,4 |
| Bouwjaar vanaf | 08-2019 |
| Velgdiameter (inch) | 16,0 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 25 |
| Steek wielbouten (mm) | 114,3 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 46,8 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 69 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 305 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -44%
Geventileerd, 17,0, Vooras, Met schroeven
| Boorgatdiameter tot [mm] | 12,5 |
| Minimale dikte [mm] | 26,4 |
| Bouwjaar vanaf | 08-2019 |
| Velgdiameter (inch) | 17,0 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 114,3 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 47,4 |
| Verwerking | Gelegeerd/Gecarboniseerd |
| Centreringdiameter [mm] | 69 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 320 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -45%
Achteras, voor voertuigen zonder elektrische handrem, massief, Gelegeerd/Gecarboniseerd
| Boorgatdiameter tot [mm] | 12,5 |
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Bouwjaar vanaf | 08-2019 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder elektrische handrem |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Steek wielbouten (mm) | 114,3 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Verwerking | Gelegeerd/Gecarboniseerd |
| Centreringdiameter [mm] | 76 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 272 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, voor voertuigen met elektrische handrem, massief, Geolied
| Boorgatdiameter tot [mm] | 12,4 |
| Minimale dikte [mm] | 8,4 |
| Bouwjaar vanaf | 08-2019 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elektrische handrem |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Steek wielbouten (mm) | 114,3 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 31,9 |
| Centreringdiameter [mm] | 76 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 284 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Bouwjaar vanaf | 08-2019 |
| Lengte [mm] | 1660 |
| Ribbenaantal | 6 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar vanaf | 08-2019 |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -39%
W16W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar vanaf | 08-2019 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar vanaf | 08-2019 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar vanaf | 08-2019 |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar vanaf | 08-2019 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
SV8.5-8
| Bouwjaar vanaf | 08-2019 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Zwart, Staal
| Bouwjaar vanaf | 08-2019 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Programmeerbaar |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, 1,8, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Bouwjaar vanaf | 08-2019 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
