Servopomp voor Volkswagen GOLF IV Variant (1J5) 1.6 16V Benzine (77kW / 105pk)
- Aandrijfas
- Aandrijfas/Cardanas bout/moer
- Aandrijfashoes
- Aandrijving
- Astap
- Automaatbak keerring
- Automaatbak pakking
- Differentieel keerring
- Filter/oliezeef automaatbak
- Homokineet reparatieset
- O-ring oliezeef autom.bak
- Olie aftapplug versnellingsbak
- Oliekuip automaatbak afdichting
- Ophangrubber automaatbak
- Schakelklep automaatbak
- Schakelstang
- Schakelstang keerring
- Schakelstangbus
- Versnellingsbakflens keerring
- Versnellingsbakkabel
- Versnellingsbaklager
- Versnellingspook manchet
- Versnellingspook reparatieset
- Wielbout/moer
- Wiellager
- Wielnaaf
- Wielnaaf afdekplaat
- Wielnaaf keerring
- Wielnaafmoer
- Airbag wikkelveer
- Astap, wielophanging
- Axiaal gewricht / spoorstang
- Borgplaat fuseekogel
- Draagarm
- Draagarm bevestiging bout
- Draagarm montageset
- Draagarm reparatieset
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Fuseekogel
- Fuseekogel montageset
- Fuseekogelhoes
- Fuseepen montageset
- Oliereservoir servo
- Ophanging, hulpframe/motordrager
- Servopomp
- Spoorstang
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorkoppelstang reparatieset
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang bevestigingbeugel
- Stabilisatorstang bevestigingset
- Stabilisatorstang rubber
- Stang/Steun wielophanging
- Stuurarm
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurdelen/wielophanging
- Stuurhuis
- Stuurhuis reparatieset
- Stuurhuishoes
- Stuurhuisrubber
- Veerpootlager & rubber
- Voorwiel/achterwiel ophanging
- Wielbout/moer
- Wiellagerset
- Wielnaaf
- Wielophanging reparatieset
Driehoekig, Hydraulisch, SAGINAW, ZF
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Adaptervorm | Driehoekig |
| Breedte [mm] | 105,0 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Lees de montagehandleiding | |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW, ZF |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 130 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 90 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Modeljaar vanaf | 2002 |
| Modeljaar tot | 2006 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, Hub Height 98,5mm, Saginaw/ZF/KYB
| Nettogewicht [kg] | 2,18 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Bouwjaar tot | 12-2004 |
| Voor fabrikant | Hub Height 98,5mm |
| Druk (bar) | 90 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw/ZF/KYB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hersteller:KAYABA
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Modeljaar vanaf | 2002 |
| Voor fabrikant | Hersteller |
| Modeljaar tot | 2006 |
| Druk (bar) | 90 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch
| Spiebaan | Triangle |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1,5, Driehoekig, voor stuur links/rechts
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 80 |
| Afstand van adapter naar pomp [mm] | 32 |
| Schroefdraad afvoerpoort | M16x1,5 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 16 |
| Adaptervorm | Driehoekig |
| Druk (bar) | 90 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Componentennummer | BSG 90-355-003 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, Hub Height 98,5mm, Saginaw/ZF/KYB
| Nettogewicht [kg] | 2,18 |
| Spiebaan | Triangle |
| Bouwjaar tot | 12-2004 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98,5mm |
| Druk (bar) | 90 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw/ZF/KYB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Nettogewicht [kg] | 2,32 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 95 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF, Schottenpomp
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Druk (bar) | 90 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Nieuw onderdeel |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Curved Triangle, Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 90 |
| Spiebaan | Curved Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -67%
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 95 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 129,23 |
- -7%
Geschroefd, Hydraulisch, ZF
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Ribbenaantal | 6 |
| Diameter [mm] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Geschroefd, Hydraulisch, Kayaba
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Kayaba |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Geschroefd, Hydraulisch, Saginaw, voor voertuigen met airco
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Ribbenaantal | 6 |
| Diameter [mm] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Saginaw |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
M16x1,5, Driehoekig, KAYABA, voor voertuigen met stuur rechts
| Let op technische data | |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 80 |
| Afstand van adapter naar pomp [mm] | 32 |
| Schroefdraad afvoerpoort | M16x1,5 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 16 |
| Adaptervorm | Driehoekig |
| Voor fabrikant | KAYABA |
| Druk (bar) | 90 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -6%
Hydraulisch, 6N0 145 157, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Lees de montagehandleiding | |
| Breedte [mm] | 111,0 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Hoogte [mm] | 113 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 6N0 145 157 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 129 |
Hydraulisch, 1J0422154HX, ZF, Zonder riemschijf
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 1J0422154HX |
| Voor fabrikant | ZF |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch
| Nettogewicht [kg] | 2,32 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
