Bosch auto-onderdelen
Voor, Aan passagierszijde, Flat blade wisserblad
| Bouwjaar vanaf | 06-2002 |
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde, inbouw aan zijkant |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Passende adapter | 1 |
| Lengte 1 [mm] | 450 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Maat wijkt af van het origineel |
| Lengte (inch) | 18 |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Plus |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Aan de bestuurderszijde, Passagierzijde recht
| Bouwjaar tot | 05-2002 |
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Passagierzijde recht |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 2 |
| Vonklengte [mm] | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| TecDoc-motornummer | 15477, 15476 |
| Bouwjaar tot | 10-2000 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
B03
| Bouwjaar vanaf | 11-2001 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 540 |
| Houderuitvoering | B03 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
B00
| Bouwjaar tot | 11-2001 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 52 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 470 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,4 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Aan passagierszijde, Beugel wisserblad zonder spoiler, Passagierzijde recht
| Bouwjaar tot | 05-2002 |
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 475 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Passagierzijde recht |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Voor, Haakbevestiging, Flat blade wisserblad, Aan de bestuurderszijde
| Bouwjaar tot | 05-2002 |
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Retrofit |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Voor, Aan de bestuurderszijde, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde, inbouw aan zijkant |
| Bouwjaar vanaf | 06-2002 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Passende adapter | 1 |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Lengte (inch) | 21 |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Plus |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
CNG/LPG, M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| TecDoc-motornummer | 15477, 15476 |
| Bouwjaar tot | 10-2000 |
| Brandstoftype | CNG/LPG |
| Vervangen na km | 30000 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad met spoiler, Met spoiler, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Bouwjaar tot | 05-2002 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Styling | Met spoiler |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Passagierzijde gebogen |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 4 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| TecDoc-motornummer | 15477, 15476 |
| Bouwjaar tot | 10-2000 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super 4 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -71%
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 63 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 610 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Voor, Aan passagierszijde, Haakbevestiging, Flat blade wisserblad
| Bouwjaar tot | 05-2002 |
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 475 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Retrofit |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -40%
| Nominale stroom [V] | 14 |
| TecDoc-motornummer | 15478, 16387 |
| Bouwjaar vanaf | 09-2000 |
- -39%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -75%
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -49%
Achter, Beugel wisserblad
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 380 |
| Optioneel | |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 370 |
| Aanvullende informatie | Rear |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, Beugel wisserblad zonder spoiler
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 380 |
| Optioneel | |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 380 |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -59%
CNG/LPG, M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| TecDoc-motornummer | 15478, 16387 |
| Brandstoftype | CNG/LPG |
| Vervangen na km | 30000 |
| Bouwjaar vanaf | 09-2000 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium |
- -47%
M 14 x 1,25, Set
| Aantal contacten | 2 |
| Vonklengte [mm] | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| TecDoc-motornummer | 15477, 15476 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Bouwjaar tot | 10-2000 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Hoeveelheid | Set |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -31%
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B03
| Bouwjaar tot | 11-2001 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 45 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 400 |
| Houderuitvoering | B03 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S3 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Voor, Haakbevestiging, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Bouwjaar tot | 05-2002 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Retrofit |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 8 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| TecDoc-motornummer | 15478, 16387 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Bouwjaar vanaf | 09-2000 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Double Platinum |
- -42%
Achter, Beugel wisserblad
| Inbouwplaats | Achter |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 380 |
| Aanvullende informatie | Rear |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
