Servopomp
De servopomp is een essentieel onderdeel van de stuurbekrachtiging, die ervoor zorgt dat sturen licht en soepel gaat. Deze pomp stuurt de stuurbekrachtigingsvloeistof naar het stuurhuis, waardoor je minder kracht hoeft te gebruiken om het stuur te draaien. Een goed functionerende servopomp biedt comfort en controle, vooral tijdens parkeren en bij lage snelheden. Versleten of defecte servopompen kunnen leiden tot zwaar stuurgedrag en vervelende geluiden. Ontdek ons assortiment kwalitatieve servopompen voor een probleemloze en comfortabele rijervaring.
Hydraulisch, Toyoda
| Nettogewicht [kg] | 1,68 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Toyoda |
| Aantal groeven | 5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,62 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, TOYODA
| Nettogewicht [kg] | 2,68 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Voor stuurdelenfabrikant | TOYODA |
| Aantal groeven | 5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,62 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,14 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 140 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,16 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 115 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,16 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,58 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,16 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 97mm, voor voertuigen zonder airco, Saginaw
| Nettogewicht [kg] | 1,92 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 97mm |
| Druk (bar) | 105 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw |
| Aantal groeven | 5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Nettogewicht [kg] | 2,64 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,16 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Nettogewicht [kg] | 2,32 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF, DIRECT DRIVEN
| Nettogewicht [kg] | 3,05 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF, DIRECT DRIVEN |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,99 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 104mm, Saginaw
| Nettogewicht [kg] | 1,98 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 104mm |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 104mm, SAGINAW
| Nettogewicht [kg] | 2,34 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 104mm |
| Druk (bar) | 85 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Voor stuurdelenfabrikant | SAGINAW |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,16 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 98mm, ZF/LUK
| Nettogewicht [kg] | 1,76 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98mm |
| Druk (bar) | 125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 138 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF/LUK |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,99 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 106mm, SAGINAW
| Nettogewicht [kg] | 2,42 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 106mm |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 135 |
| Voor stuurdelenfabrikant | SAGINAW |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 97,5mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,58 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 97,5mm |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,16 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 98mm, ZF/LUK
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98mm |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF/LUK |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,99 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 105mm, Met reservoir, SAGINAW
| Nettogewicht [kg] | 2,22 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 105mm |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Voor stuurdelenfabrikant | SAGINAW |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 98,5mm, SAGINAW
| Nettogewicht [kg] | 2,56 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98,5mm |
| Druk (bar) | 85 |
| Voor stuurdelenfabrikant | SAGINAW |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 103,5m
| Nettogewicht [kg] | 2,04 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 103,5m |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 88,5mm, Holborn Eaton, Draairichting tegen de klok in
| Nettogewicht [kg] | 1,72 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 88,5mm |
| Druk (bar) | 90 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Holborn Eaton |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,57 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 98mm, ZF/LUK
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98mm |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF/LUK |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,99 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, voor voertuigen met niveauregeling, LUK
| Nettogewicht [kg] | 2,46 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Uitvoering | Voor voertuigen met niveauregeling |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,62 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 105mm, voor voertuigen met airco, Saginaw
| Nettogewicht [kg] | 2,06 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 105mm |
| Druk (bar) | 95 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,99 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, LUK/ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,76 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK/ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,16 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, SAGINAW
| Nettogewicht [kg] | 1,96 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | SAGINAW |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,16 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 98mm, Kayaba
| Nettogewicht [kg] | 1,58 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98mm |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Kayaba |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, LUK
| Nettogewicht [kg] | 2,08 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,57 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Round hub 4 hole, Ford
| Nettogewicht [kg] | 2,64 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Round hub 4 hole |
| Druk (bar) | 90 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Ford |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,41 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Nettogewicht [kg] | 2,12 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 142 |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,99 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 102mm, Visteon
| Nettogewicht [kg] | 3,4 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 102mm |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 118 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Visteon |
| Aantal groeven | 7 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,57 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, PulleyHeight 103,5mm, Ford
| Nettogewicht [kg] | 3,06 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | PulleyHeight 103,5mm |
| Druk (bar) | 95 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 77 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Ford |
| Aantal groeven | 5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,48 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Visteon
| Nettogewicht [kg] | 1,56 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | Visteon |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,41 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF/LUK
| Nettogewicht [kg] | 1,98 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 124 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF/LUK |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,16 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
