Stofkap schokdemper voor Volkswagen GOLF IV (1J1) 1.9 TDI Diesel (74kW / 101pk)
- Aandrijfas
- Aandrijfas/Cardanas bout/moer
- Aandrijfashoes
- Aandrijving
- Astap
- Automaatbak pakking
- Differentieel keerring
- Differentieel ophangrubber
- Filter/oliezeef automaatbak
- Homokineet reparatieset
- O-ring oliezeef autom.bak
- Olie aftapplug versnellingsbak
- Oliekuip automaatbak afdichting
- Ophangrubber automaatbak
- Reparatieset Oliepomp
- Schakelklep automaatbak
- Schakelstang
- Schakelstang keerring
- Schakelstangbus
- Tussenaskeerring
- Versnellingsbakas dichtingsring
- Versnellingsbakflens keerring
- Versnellingsbakkabel
- Versnellingsbaklager
- Versnellingspook manchet
- Versnellingspook reparatieset
- Wielbout/moer
- Wiellager
- Wielnaaf
- Wielnaaf afdekplaat
- Wielnaafmoer
- Airbag wikkelveer
- Astap, wielophanging
- Axiaal gewricht / spoorstang
- Borgplaat fuseekogel
- Draagarm
- Draagarm bevestiging bout
- Draagarm montageset
- Draagarm reparatieset
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Fuseekogel
- Fuseekogel montageset
- Fuseekogelhoes
- Fuseepen montageset
- Oliereservoir servo
- Ophanging, hulpframe/motordrager
- Servopomp
- Servopomppoelie (Riemschijf)
- Spoorstang
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorkoppelstang reparatieset
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang bevestigingbeugel
- Stabilisatorstang bevestigingset
- Stabilisatorstang rubber
- Stang/Steun wielophanging
- Stuurarm
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurdelen/wielophanging
- Stuurhuis
- Stuurhuis reparatieset
- Stuurhuishoes
- Stuurhuisrubber
- Veerpootlager & rubber
- Voorwiel/achterwiel ophanging
- Wielbout/moer
- Wiellagerset
- Wielnaaf
- Wielophanging reparatieset
Voor voertuigen met versterkt chassis, Achteras rechts, Achteras links, PU (Polypropyleen)
| Lengte [mm] | 160 |
| Chassis | Voor voertuigen met versterkt chassis |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | PU (Polypropyleen) |
| TecDoc-motornummer | 15473, 16337 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Rond, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 18 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 22 |
| Gewicht [kg] | 0,400 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Vorm | Rond |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | PROTECTION KIT |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -28%
Vooras, voor voertuigen zonder verhoogd chassis, 1GB+G10+G48, voor voertuigen met standaard chassis
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen zonder verhoogd chassis, voor voertuigen met standaard chassis, voor voertuigen met sportchassis |
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473, 19255 |
| Niet voor gecombineerd PR-nummer | 1GB+G10+G48 |
| Blokkenscheiding | |
| Voor gecombineerd PR nummer | G28+G52, G70+G76+G77 |
| Materiaal | Rubber, PU (Polyurethaan) |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras
| Inbouwplaats | Vooras |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullende informatie | Service Kit |
- -29%
Vooras, 357413175A, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 18 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 22 |
| Gewicht [kg] | 0,300 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 357413175A |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | PROTECTION KIT |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Rond
| Inbouwplaats | Achteras |
| Vorm | Rond |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -28%
Vooras, Thermoplastische Polyester-Elastomere
| Dikte [mm] | 225 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastische Polyester-Elastomere |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte [mm] | 222 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, voor voertuigen zonder versterkt chassis, PU (Polypropyleen)
| Dikte [mm] | 180 |
| Breedte [mm] | 59 |
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen zonder versterkt chassis |
| Materiaal | PU (Polypropyleen) |
- -33%
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Rond
| Inbouwplaats | Achteras |
| Vorm | Rond |
| Aanvullende informatie | Service Kit |
- -21%
Achteras, voor voertuigen met ruwe weg uitvoering
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met ruwe weg uitvoering |
| Hoogte [mm] | 160 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Set, Vooras
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL-KIT: Better solution for you! |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Set, Achteras, Rond
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Vorm | Rond |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL-KIT: Better solution for you! |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, ******1J*XW186038, voor voertuigen met versterkt chassis, 1GB
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassisnummer (VIN) tot | ******1J*XW186038 |
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473, 19255 |
| Chassis | Voor voertuigen met versterkt chassis, voor voertuigen met standaard chassis |
| Voor PR nummer | 1GB, G11, G34, 1GC |
| Blokkenscheiding | |
| Voor gecombineerd PR nummer | G53+G55+G56, G28+G52 |
| Materiaal | Rubber, PU (Polyurethaan) |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, 1JA, 1JD, voor voertuigen met standaard chassis
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 1JA, 1JD, UB8, 1JC, UA9, UB1, UB2, UB3, G70, G76, G77 |
| Blokkenscheiding | |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis, voor voertuigen met sportchassis |
| TecDoc-motornummer | 15473, 16337, 19255 |
| Materiaal | Rubber, PU (Polyurethaan) |
- -56%
Vooras, voor voertuigen met ruwe weg uitvoering
| Inbouwplaats | Vooras |
| Bouwjaar tot | 10-2003 |
| Chassis | Voor voertuigen met ruwe weg uitvoering |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar vanaf | 10-2003 |
| Aanvullende informatie | Protection Kit |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, 1J0512131B, 1J0513425, 1J0513425A
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 1J0512131B, 1J0513425, 1J0513425A, 1K0513425, 1K0513425A, 3C0513425, 6Q0513425, 1J0 513 425 A |
| Vorm | Rond |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, 1J0513425, Rond
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 1J0513425 |
| Vorm | Rond |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Hoogte [mm] | 180 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, voor voertuigen met ruwe weg uitvoering
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met ruwe weg uitvoering |
| Hoogte [mm] | 160 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, voor voertuigen met ruwe weg uitvoering
| Inbouwplaats | Achteras |
| Bouwjaar tot | 10-2003 |
| Chassis | Voor voertuigen met ruwe weg uitvoering |
| Bouwjaar vanaf | 10-2003 |
| Blokkenscheiding | |
| Aanvullende informatie | Protection Kit |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, 1GC, 1GG, G08
| Breedte [mm] | 80 |
| Lengte [mm] | 300 |
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473, 19255 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1GC, 1GG, G08, G09, G11, G27, G28, G29, G34, G38, G41, G52, G53, G55, G56, 1GB |
| Materiaal | Kunststof, PU (Polyurethaan) |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis, voor voertuigen met versterkt chassis |
| Blokkenscheiding | |
| Chassisnummer (VIN) tot | ******1J*XW186038 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras
| Dikte [mm] | 225 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte [mm] | 225 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
