Stofkap schokdemper voor Volkswagen GOLF IV Variant (1J5) 1.6 16V Benzine (77kW / 105pk)
- Aandrijfas
- Aandrijfas/Cardanas bout/moer
- Aandrijfashoes
- Aandrijving
- Astap
- Automaatbak keerring
- Automaatbak pakking
- Differentieel keerring
- Filter/oliezeef automaatbak
- Homokineet reparatieset
- O-ring oliezeef autom.bak
- Olie aftapplug versnellingsbak
- Oliekuip automaatbak afdichting
- Ophangrubber automaatbak
- Schakelklep automaatbak
- Schakelstang
- Schakelstang keerring
- Schakelstangbus
- Versnellingsbakflens keerring
- Versnellingsbakkabel
- Versnellingsbaklager
- Versnellingspook manchet
- Versnellingspook reparatieset
- Wielbout/moer
- Wiellager
- Wielnaaf
- Wielnaaf afdekplaat
- Wielnaaf keerring
- Wielnaafmoer
- Airbag wikkelveer
- Astap, wielophanging
- Axiaal gewricht / spoorstang
- Borgplaat fuseekogel
- Draagarm
- Draagarm bevestiging bout
- Draagarm montageset
- Draagarm reparatieset
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Fuseekogel
- Fuseekogel montageset
- Fuseekogelhoes
- Fuseepen montageset
- Oliereservoir servo
- Ophanging, hulpframe/motordrager
- Servopomp
- Spoorstang
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorkoppelstang reparatieset
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang bevestigingbeugel
- Stabilisatorstang bevestigingset
- Stabilisatorstang rubber
- Stang/Steun wielophanging
- Stuurarm
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurdelen/wielophanging
- Stuurhuis
- Stuurhuis reparatieset
- Stuurhuishoes
- Stuurhuisrubber
- Veerpootlager & rubber
- Voorwiel/achterwiel ophanging
- Wielbout/moer
- Wiellagerset
- Wielnaaf
- Wielophanging reparatieset
Thermoplastic, Vooras
| Materiaal vouwbalg | Thermoplastic |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte [mm] | 222 |
- -63%
Achteras, 1JB, 1JG, Thermoplastic
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 1JB, 1JG, 1JH, UB6 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Hoogte [mm] | 162 |
- -66%
1JA, Achteras, 1JC, 1JD
| Voor PR nummer | 1JA, 1JC, 1JD |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | PU (Polypropyleen) |
| Hoogte [mm] | 179 |
- -64%
Vooras links, Vooras rechts
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 344417 |
- -64%
Vooras, 357412303F
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 357412303F |
- -64%
Vooras, Kunststof, 357413175A
| Dikte [mm] | 225 |
| Gewicht [g] | 69 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Kunststof |
| Voor OE nummer | 357413175A |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -68%
Achteras, Thermoplastic, 1J0513425
| Diameter 2 [mm] | 56 |
| Diameter 1 [mm] | 36 |
| Gewicht [g] | 55 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Voor OE nummer | 1J0513425 |
| Hoogte [mm] | 162 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -62%
Achteras, Thermoplastic, 1J0513425A
| Diameter 2 [mm] | 56 |
| Diameter 1 [mm] | 37 |
| Gewicht [g] | 49 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Voor OE nummer | 1J0513425A |
| Hoogte [mm] | 180 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -62%
Vooras, PU (Polyurethaan), Kunststof
| Gewicht [g] | 210 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan), Kunststof |
| Componentennummer | 4 |
- -63%
Vooras
| Gewicht [g] | 217 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Componentennummer | 4 |
- -62%
Achteras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 246 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -62%
Achteras, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 366 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Vooras, 6U6412303
| Gewicht [g] | 102 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6U6412303 |
| Componentennummer | 4 |
- -65%
Achteras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 399 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -60%
Vooras, 357413175A, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 201 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 357413175A |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -69%
Achteras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 242 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -62%
Achteras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 294 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Achteras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 240 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Achteras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 242 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Vooras
| Gewicht [g] | 231 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Achteras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 284 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -60%
Vooras rechts, Vooras links, PU (Polyurethaan), Kunststof
| Gewicht [g] | 422 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Materiaal | PU (Polyurethaan), Kunststof |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Componentennummer | 4 |
- -63%
Vooras rechts, Vooras links, PU (Polyurethaan), Kunststof
| Gewicht [g] | 216 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Materiaal | PU (Polyurethaan), Kunststof |
| Chassis | Voor voertuigen met sportchassis |
| Componentennummer | 4 |
- -62%
Achteras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 312 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Achteras, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 269 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Achteras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan), voor voertuigen met standaard chassis
| Gewicht [g] | 295 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Vooras, Met afschermkap/hoes
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aantal per as | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afschermkap/hoes |
- -59%
Achteras, Met afschermkap/hoes
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aantal per as | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afschermkap/hoes |
- -60%
Vooras links en rechts, Thermoplastische Polyester-Elastomere
| Gewicht [kg] | 0 |
| Dikte [mm] | 225 |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Materiaal | Thermoplastische Polyester-Elastomere |
| Aantal | 2 |
- -7%
