Versnellingsbakolie
Voertuigspecifieke versnellingsbakolie is speciaal ontwikkeld om te voldoen aan de eisen van jouw merk en model. Het garandeert optimale smering, soepel schakelen en bescherming van de transmissie. Door de juiste olie te gebruiken, voorkom je slijtage en dure reparaties, en behoud je de prestaties van je voertuig. In ons assortiment vind je versnellingsbakolie die perfect aansluit bij de specificaties van jouw auto, zowel voor handgeschakelde als automatische transmissies. Kies de juiste olie voor jouw auto en rijd zorgeloos!
Allison C-4, Caterpillar TO-4, Komatsu KES 07.868.1, Vat
| Specificatie | Allison C-4, Caterpillar TO-4, Komatsu KES 07.868.1 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Mineraal olie |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 03C, ZF registration no.0 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Allison C-4, Komatsu KES 07.868.1, Caterpillar TO-4, Vat
| Specificatie | Allison C-4, Komatsu KES 07.868.1, Caterpillar TO-4 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 03C, ZF registration no.0 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Allison C-4, Caterpillar TO-4, Jerrycan, Mineraal olie
| Specificatie | Allison C-4, Caterpillar TO-4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VG 68, MF M1135, John Deere JDM J20A, FNHA-2-C-201.00
| Viscositeitsindeling volgens ISO | VG 68 |
| Specificatie | MF M1135, John Deere JDM J20A, FNHA-2-C-201.00, HCE-102/102W, Komatsu KES 07.866, Allison C-4, SDFG OT 1891, NH 410B/-434B/-540B, CNH MAT 3525, JCB 4000/0500 – JCB, ARGO-IE-390, CNH MAT 3540, MF M1141, J20C, Kubota UDT Fluid, AGCO Q-1826 (Whitefa, Volvo WB 101, ZF TE-ML 06K, MF M1143, API GL-4, MS 1207, Caterpillar TO-2, Case MS 1206, Valtra Transmission, MS 1210, AGCO POWERFLUID 821X, Ford WSS-M2C134-D, MF M1145 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Mineraal olie |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21F, ZF TE-ML 17E, ZF TE-ML 05F, ZF TE-ML 03E, ZF registration no.0 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VG 68, ZF TE-ML 06K, Ford WSS-M2C134-D, NH 410B/-434B/-540B
| Viscositeitsindeling volgens ISO | VG 68 |
| Specificatie | ZF TE-ML 06K, Ford WSS-M2C134-D, NH 410B/-434B/-540B, MS 1210, Allison C-4, John Deere JDM J20A, Volvo WB 101, Komatsu KES 07.866, FNHA-2-C-201.00, CNH MAT 3525, Caterpillar TO-2, MF M1143, Case MS 1206, MS 1207, ARGO-IE-390, CNH MAT 3540, J20C, Valtra Transmission, AGCO Q-1826 (Whitefa, API GL-4, AGCO POWERFLUID 821X, MF M1141, MF M1145, HCE-102/102W, MF M1135, Kubota UDT Fluid, JCB 4000/0500 – JCB, SDFG OT 1891 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Mineraal olie |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21F, ZF TE-ML 17E, ZF TE-ML 05F, ZF TE-ML 03E, ZF registration no.0 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VG 68, MF M1141, J20C, Komatsu KES 07.866
| Viscositeitsindeling volgens ISO | VG 68 |
| Specificatie | MF M1141, J20C, Komatsu KES 07.866, John Deere JDM J20A, FNHA-2-C-201.00, JCB 4000/0500 – JCB, MS 1207, MS 1210, Volvo WB 101, AGCO Q-1826 (Whitefa, MF M1135, SDFG OT 1891, Case MS 1206, Kubota UDT Fluid, MF M1143, CNH MAT 3525, MF M1145, HCE-102/102W, ZF TE-ML 06K, API GL-4, Allison C-4, CNH MAT 3540, Ford WSS-M2C134-D, ARGO-IE-390, Caterpillar TO-2, NH 410B/-434B/-540B, AGCO POWERFLUID 821X, Valtra Transmission |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Mineraal olie |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21F, ZF TE-ML 17E, ZF TE-ML 05F, ZF TE-ML 03E, ZF registration no.0 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VG 68, Ford WSS-M2C134-D, SDFG OT 1891, AGCO Q-1826 (Whitefa
| Viscositeitsindeling volgens ISO | VG 68 |
| Specificatie | Ford WSS-M2C134-D, SDFG OT 1891, AGCO Q-1826 (Whitefa, AGCO POWERFLUID 821X, Kubota UDT Fluid, MF M1135, MF M1145, JCB 4000/0500 – JCB, FNHA-2-C-201.00, MF M1141, MS 1210, ZF TE-ML 06K, Allison C-4, Komatsu KES 07.866, HCE-102/102W, MS 1207, NH 410B/-434B/-540B, MF M1143, John Deere JDM J20A, Case MS 1206, API GL-4, Volvo WB 101, Caterpillar TO-2, CNH MAT 3525, CNH MAT 3540, Valtra Transmission, ARGO-IE-390, J20C |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21F, ZF TE-ML 17E, ZF TE-ML 05F, ZF TE-ML 03E, ZF registration no.0 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VG 68, MS 1207, Caterpillar TO-2, Komatsu KES 07.866
| Viscositeitsindeling volgens ISO | VG 68 |
| Specificatie | MS 1207, Caterpillar TO-2, Komatsu KES 07.866, ZF TE-ML 06K, Allison C-4, HCE-102/102W, MS 1210, MF M1141, Volvo WB 101, FNHA-2-C-201.00, Case MS 1206, CNH MAT 3540, Ford WSS-M2C134-D, SDFG OT 1891, MF M1135, MF M1145, Kubota UDT Fluid, J20C, CNH MAT 3525, Valtra Transmission, API GL-4, NH 410B/-434B/-540B, MF M1143, JCB 4000/0500 – JCB, John Deere JDM J20A, AGCO POWERFLUID 821X, ARGO-IE-390, AGCO Q-1826 (Whitefa |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21F, ZF TE-ML 17E, ZF TE-ML 05F, ZF TE-ML 03E, ZF registration no.0 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VG 46, Caterpillar TO-2, ZF TE-ML 03F, API GL-4
| Viscositeitsindeling volgens ISO | VG 46 |
| Specificatie | Caterpillar TO-2, ZF TE-ML 03F, API GL-4, Ford WSS-M2C41-B, CNH MAT 3505, Case MS 1210, IH B -6, Case MS 1207, Ford WSS-M2C48-C, John Deere J20D |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-PRF-2105E, MAN 341 Typ Z2, MAN M 3343 Typ M, MAN 342 Type M2
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-PRF-2105E, Arvin Meritor 076-N, MAN 342 Typ S1, Volvo 97312
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HYUNDAI NWS-9638, VW G 055 162, SPH-IV, Mitsubishi ATF-PA
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Honda ATF DW-1, Nissan Matic S, Mitsubishi ATF-PA, Mitsubishi ATF-J3
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 236.15, VW G 055 162, MB 236.12, Mitsubishi ATF-J3
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 236.15, Vat, Volledig synthetisch
| Specificatie | MB 236.15 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aisin Warner AW-1, Ford WSS-M2C924-A, Honda ATF DW-1, HYUNDAI NWS-9638
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Allison C-4, MAN 339 Type V2, Ford Mercon, ZF TE-ML 14A
| Specificatie | Allison C-4, MAN 339 Type V2, Ford Mercon, ZF TE-ML 14A, Dexron III F, ZF TE-ML 04D, Caterpillar TO-2, MAN 339 Z-2, Volvo 97341 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Volvo 97330, SQM2-9007-AA, Ford WSS-M2C33-F/G, John Deere J21A
| Specificatie | Volvo 97330, SQM2-9007-AA, Ford WSS-M2C33-F/G, John Deere J21A |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hyundai/Mitsubishi S, Ford WSS-M2C202-B, GM Dexron III, ETL 7045E
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP-III, Dexron III H, ETL 7045E, Honda Z1 (except CVT
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 02F/03D/09/, MAN 339 Z-2, Voith 55.6335, DTFR 13C100 (MB 236.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Volvo 97341, Ford Mercon, MAN 339 Type V2, Allison C-4
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Dia Queen ATF-PA, Dia Queen ATF J3, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-II
Allison C-4, Caterpillar TO-4, Vat, Mineraal olie
| Specificatie | Allison C-4, Caterpillar TO-4 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API GL-4, Fles, Mineraal olie
| Specificatie | API GL-4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API GL-4, Vat, Mineraal olie
| Specificatie | API GL-4 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API GL-4, Vat, Mineraal olie
| Specificatie | API GL-4 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SF, MIL-L-2104D, MIL-L-46152C, Fles
| Specificatie | API SF, MIL-L-2104D, MIL-L-46152C |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SF, MIL-L-46152C, MIL-L-2104D, Vat
| Specificatie | API SF, MIL-L-46152C, MIL-L-2104D |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 01L, 000 km or 3 years), Volvo 97305, DAF
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mitsubishi SP-IV, ATF-Z1, Mercon SP, Ni
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GM Dexron III, Hyundai/KIA CVT-1, MB 236.1 - 236.11, VW G 052 180
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
