Versnellingsbakolie
Voertuigspecifieke versnellingsbakolie is speciaal ontwikkeld om te voldoen aan de eisen van jouw merk en model. Het garandeert optimale smering, soepel schakelen en bescherming van de transmissie. Door de juiste olie te gebruiken, voorkom je slijtage en dure reparaties, en behoud je de prestaties van je voertuig. In ons assortiment vind je versnellingsbakolie die perfect aansluit bij de specificaties van jouw auto, zowel voor handgeschakelde als automatische transmissies. Kies de juiste olie voor jouw auto en rijd zorgeloos!
API Other GL-5, ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 16E, ZF TE-ML 05C
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 16E, ZF TE-ML 05C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, Scania STO 2:0A, 75W-140, Vat
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-140 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 16E, ZF TE-ML 05C
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 16E, ZF TE-ML 05C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-90 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Dia Queen ATF-PA, Dia Queen ATF J3, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-II
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, DTFR 12B100 MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | DTFR 12B100 MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4, 75W-90, Jerrycan, Synthetische olie
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, Mineraal olie, CAT TO-4, ZF TE-ML 07F
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Mineraal olie |
| Vrijgave van de fabrikant | CAT TO-4, ZF TE-ML 07F, ZF TE-ML 03C |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Bundeltype | Tank |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
BMW MTF LT-5, Ford M2C936-A, Ford M2C218-A1, Pentosin FFL-3
| Fabrieksadvies voor olie | BMW MTF LT-5, Ford M2C936-A, Ford M2C218-A1, Pentosin FFL-3, Castrol BOT 341, Dia Queen SSTF-1, Pentosin FFL-7 A, Nissan DCT fluid, Castrol BOT 342A, PSA, partnr. 9734 S2 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vat, Mineraal olie, CAT TO-4, ZF TE-ML 03C
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Mineraal olie |
| Vrijgave van de fabrikant | CAT TO-4, ZF TE-ML 03C |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vat, Mineraal olie, CAT TO-4, ZF TE-ML 07F
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Mineraal olie |
| Vrijgave van de fabrikant | CAT TO-4, ZF TE-ML 07F, ZF TE-ML 03C |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW G 055 005, Typ 3.0, Toyota WS, SP-IV-RR
- -73%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-50, JASO MA2
| Viscositeit klasse SAE | 10W-50 |
| Vrijgave van de fabrikant | JASO MA2 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-20, Toyota, Nissan, Mitsubishi Dia Queen
| Viscositeit klasse SAE | 5W-20 |
| Fabrieksadvies voor olie | Toyota, Nissan, Mitsubishi Dia Queen, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 930-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler MS-6395, 960-A1, 945-B1, 945-A |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, VW 502 00/505 00, Porsche A40, MB 229.3
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00/505 00, Porsche A40, MB 229.3, BMW Longlife-98 |
| Vrijgave van de fabrikant | API SN, ACEA A3/B4 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Volledig synthetisch, MB NAG-2, MB 722.9, MB 722.6
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | MB NAG-2, MB 722.9, MB 722.6, Mb 236.14, MB 236.12 |
- -98%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Volledig synthetisch, FIAT 9.55550-AV4, Chrysler MS9602, Chrysler MS7176E
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | FIAT 9.55550-AV4, Chrysler MS9602, Chrysler MS7176E, Chrysler MS7176D |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW G G 50, VW G 009 317, Deels synthetische olie, Volvo 97308, 97309
| Specificatie | VW G G 50, VW G 009 317 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo 97308, 97309, FIAT 9.55550-MZ1, BMW MTF LT-2 |
| API specificaties | GL-4+, GL-3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Volledig synthetisch, ZF TE-ML 02B, 07A, Volvo 97309, MB 235.8
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 02B, 07A, Volvo 97309, MB 235.8, MB 235.72, FIAT 9.5550-MZ4, Dexron MTF 75W-90, BMW MTF LT-4 |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW/ Audi G 055 190, VW G 060 162 (Lifegu, Synthetische olie, Toyota CVTF TC
| Specificatie | VW/ Audi G 055 190, VW G 060 162 (Lifegu |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Toyota CVTF TC, Toyota ATF t-IV, MB 236.91, MB 236.20, GM Dexron III H, Ford Mercon LV, Ford Mercon C, Chrysler ATF +4, Aisin Warner JWS 330 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZFEcoFluid A Life, Jerrycan, ATF
| Kwaliteit | ZFEcoFluid A Life |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Fabrieksadvies voor olie | ATF |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZFEcoFluid A Life, Vat, ATF
| Kwaliteit | ZFEcoFluid A Life |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 209 |
| Fabrieksadvies voor olie | ATF |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF LifeguardFluid, 6.1 ATF, Fles
| Kwaliteit | ZF LifeguardFluid |
| Specificatie | 6.1 ATF |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF LifeguardFluid, CVT 2, Fles
| Kwaliteit | ZF LifeguardFluid |
| Specificatie | CVT 2 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF LifeguardFluid, 7.6 DCT, Fles, DL-382
| Kwaliteit | ZF LifeguardFluid |
| Specificatie | 7.6 DCT |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Type versnellingsbak | DL-382, DQ-381 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
