Stuurhuisolie voor Opel ASTRA J GTC 1.6 Turbo (08) Benzine (132kW / 180pk)
- Accu
- Accu's/starten/laden
- Acculaders En Toebehoren
- Accupoolklem
- Afdichtring
- Alternator/Dynamo
- Dynamo aandrijfschild/lager
- Dynamo gelijkrichter (Diodebrug)
- Laadkabels
- Laadstations
- Reparatieset, startmotor
- Spanningsregelaar
- Starter
- Starter - Dynamo
- Starter magneetschakelaar
- Startkabelset
- Vrijloop koppeling dynamo
- Afdichtring
- Cilinderkop
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Cilinderkopbout
- Cilinderkopboutenset
- Inlaatklep
- Inlaatslang-/pijp luchtfilter
- Klep voor dichte bypassklep
- Klepgeleider
- Kleppendeksel
- Kleppendekselpakking
- Klepspie
- Klepsteeldichting
- Motorpakking
- Nokkenas
- Nokkenas keerring
- Nokkenasregelaar-/versteller
- Nokkenasregelklep
- Olievuldop
- Olievuldop pakking
- Omschakelklep zuigleiding
- Ontluchtingklep nokkenasbehuizing
- Turbolader pakking
- Uitlaatklep
- Carter pakking
- Carterpan
- Drijfstanglager
- Hoofdlager
- Klopsensor
- Krukasafstandsring
- Krukaskeerring
- Krukaslager
- Krukasomkasting afdichting
- Motorblok
- Motoroliepeil sensor
- Motorsteun
- Nokkenas positiesensor
- Olie aftapplug / carterplug
- Oliedrukschakelaar
- Oliefilterhuis
- Oliefilterhuis deksel
- Olievuldop
- Temperatuurschakelaar
- Vliegwiel
- Zuiger
- Zuigerveren
- Afdichting
- Carter pakking
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Differentieel keerring
- Distributiecarter pakking
- Filter/oliezeef automaatbak
- Inlaatspruitstukpakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Oliefilterhuis pakking / O-ring
- Oliekoeler pakking
- Oliepomp pakking
- Oliepomphuis keerring
- Olievuldop pakking
- Pakking
- Pakkingen
- Schakelstang keerring
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis pakking
- Turbolader pakking
- Uitlaatpakking
- Waterpomppakking
- Antivries
- Cardan olie (Differentieel)
- Hydrauliekolie
- Koelvloeistof
- Lekstop
- Lijmen / Kitten
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Olievuldop pakking
- Remvloeistof
- Ruitensproeiervloeistof
- Smeermiddelen/vloeistoffen
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurhuisolie
- Toevoeging motor
- Versnellingsbakolie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 055 512, VW G 052 726
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 055 512, VW G 052 726
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 055 512, VW G 052 726
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 055 512, VW G 052 726
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 055 512, VW G 052 726
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Versnellingsbaknummer | M32 6/1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Hoeveelheid | Doos |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Versnellingsbaknummer | M32 6/1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 264 |
| Hoogte [mm] | 385 |
| Lengte [mm] | 289 |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Hoeveelheid | Doos |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Versnellingsbaknummer | M32 6/1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoeveelheid | Doos |
| Hoogte [mm] | 880 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Breedte [mm] | 580 |
| Bundeltype | Jerrycan, Vat |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Versnellingsbaknummer | M32 6/1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Breedte [mm] | 1000,0 |
| Hoogte [mm] | 1117 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Olie | Mineraal olie |
| Bundeltype | Tank |
| Versnellingsbaknummer | M32 6/1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
