×
Volkswagen LT 40-55 I Bestelwagen (291-512) Tweewieler 2.4 D (55kW)
Kleppendekselpakking voor Volkswagen LT 40-55 I Bestelwagen (291-512) 2.4 D Diesel (55kW / 75pk)
Ga snel naar...
- Accu
- Accu's/starten/laden
- Acculaders En Toebehoren
- Accupoolklem
- Afdichtring
- Alternator/Dynamo
- Dynamo aandrijfschild/lager
- Dynamo gelijkrichter (Diodebrug)
- Dynamo poelie (Riemschijf)
- Laadkabels
- Laadstations
- Reparatieset, planetair tandwielstelsel-starter
- Reparatieset, startmotor
- Spanbout dynamo
- Spanningsregelaar
- Starter
- Starter - Dynamo
- Starter magneetschakelaar
- Starteras lagerbus
- Startkabelset
- Afregelsysteem, injectiesysteem
- Afsluitrubber lekbrandstofleiding
- Brandstof toevoermodule
- Brandstof waterscheidingsfilter
- Brandstoffilter
- Brandstoffilter pakking
- Brandstofpomp
- Brandstofpomp (Verdelerpomp)
- Brandstofsysteem
- Brandstoftank
- Injector reparatieset
- Klep dieselfilter
- Tankdop
- Verstuiver/Injector
- Verstuiverhouder kompleet
- Verstuiverhouder onderdeel
- Verstuiverschacht afdichtring
- Afdichtring
- Cilinderkop
- Cilinderkop
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Cilinderkopbout
- Cilinderkopboutenset
- EGR-klep
- Gloeibougie
- Inlaatklep
- Klep dieselfilter
- Klepgeleider
- Kleppendekselpakking
- Klepspie
- Klepsteeldichting
- Klepstoter
- Motorpakking
- Nokkenas
- Nokkenas keerring
- Olievuldop
- Omschakelklep zuigleiding
- Stelplaatje klepspeling
- Tuimelaar
- Uitlaatklep
- Afdichting
- Brandstoffilter pakking
- Carter pakking
- Carterontluchting pakking
- Cilinderbus/voering O-ring
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Differentieel keerring
- Inlaatspruitstukpakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Olie uitlaat turbolader pakking
- Oliekoeler pakking
- Oliepomp pakking
- Oliepomphuis keerring
- Pakking
- Pakkingen
- Schakelstang keerring
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis pakking
- Uitlaatpakking
- Wielnaaf keerring
- Antivries
- Cardan olie (Differentieel)
- Hydrauliekolie
- Koelvloeistof
- Lekstop
- Lijmen / Kitten
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Ophangingssysteem olie
- Remvloeistof
- Ruitensproeiervloeistof
- Smeermiddelen/vloeistoffen
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurhuisolie
- Toevoeging motor
- Versnellingsbakolie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
Kleppendekselpakking Reinz 15-13020-02
28 J 014 817
15-13020-02
| TecDoc-motornummer | 4062, 4047 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 28 J 014 817 |
| Blokkenscheiding |
Vanaf
€ 9,44
- -35%
Kleppendekselpakking Elring 324.051
28-B-014 817, Kurk
324.051
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 28-B-014 817 |
| Materiaal | Kurk |
Vanaf
€ 8,69
- -19%
Kleppendekselpakking Elring 446.910
28-B-014 817, Rubber
446.910
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 28-B-014 817 |
| Materiaal | Rubber |
Vanaf
€ 20,29
- -20%
Kleppendekselpakking Payen HL728
Kurk
HL728
| Bouwjaar vanaf | 12-1982 |
| TecDoc-motornummer | 4062, 4047 |
| Bouwjaar tot | 09-1983 |
| Materiaal | Kurk |
€ 39,81
€ 31,85
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Kleppendekselpakking Reinz 15-12992-01
28 B 014 816
15-12992-01
| Chassisnummer (VIN) tot | 28 B 014 816 |
| TecDoc-motornummer | 4047 |
€ 16,41
€ 12,80
- -22%
Tijdelijk uitverkocht
Kleppendekselpakking Elring 005.304
28 B 014 816, rechts, Kurk
005.304
| Chassisnummer (VIN) tot | 28 B 014 816 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Materiaal | Kurk |
€ 6,75
€ 5,54
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Kleppendekselpakking Ajusa 56001000
28B014816
56001000
| Gewicht [g] | 106,92 |
| TecDoc-motornummer | 4047 |
| Motornummer tot | 28B014816 |
| Bouwjaar tot | 12-1980 |
€ 26,86
€ 11,01
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Kleppendekselpakking Ajusa 56001200
28D007274, 28B014817
56001200
| Gewicht [g] | 53,524 |
| TecDoc-motornummer | 4062, 4047 |
| Motornummer vanaf | 28D007274, 28B014817 |
| Bouwjaar vanaf | 01-1981, 12-1982 |
| Bouwjaar tot | 01-1988, 11-1983 |
| Blokkenscheiding |
€ 27,39
€ 15,34
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Kleppendekselpakking Ajusa 11001100
072103483A
11001100
| Lengte [mm] | 605 |
| Breedte [mm] | 34 |
| Alternatieve reparatieset | 56001200 |
| Dikte [mm] | 3,5 |
| Voor OE nummer | 072103483A |
€ 31,11
€ 5,29
- -83%
Tijdelijk uitverkocht
Kleppendekselpakking Ajusa 11001200
075103484A
11001200
| Lengte [mm] | 605 |
| Breedte [mm] | 34 |
| Alternatieve reparatieset | 56001200 |
| Dikte [mm] | 3,5 |
| Voor OE nummer | 075103484A |
€ 31,11
€ 5,29
- -83%
Tijdelijk uitverkocht
Kleppendekselpakking Ajusa 11001300
11001300
| Alternatieve reparatieset | 56003600, 56003400, 56001400, 56001200, 56001000, 56000800, 56000700, 56000200 |
| Lengte [mm] | 70 |
| Breedte [mm] | 35 |
| Dikte [mm] | 4 |
| Voor OE nummer | 056103489A |
€ 11,30
€ 1,46
- -87%
Tijdelijk uitverkocht
€ 39,00
€ 14,04
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
