×
Peugeot 307 (3A/C) 2.0 HDi 90 (66kW)
Temperatuurschakelaar voor Peugeot 307 (3A/C) 2.0 HDi 90 Diesel (66kW / 90pk)
Ga snel naar...
- Accu
- Accu's/starten/laden
- Acculaders En Toebehoren
- Accupoolklem
- Afdichtring
- Alternator/Dynamo
- Dynamo aandrijfschild/lager
- Dynamo gelijkrichter (Diodebrug)
- Dynamo poelie (Riemschijf)
- Laadkabels
- Laadstations
- Reparatieset, startmotor
- Spanningsregelaar
- Starter
- Starter - Dynamo
- Starter magneetschakelaar
- Starteras lagerbus
- Startkabelset
- Vrijloop koppeling dynamo
- Afregelsysteem, injectiesysteem
- Brandstof inspuitpomp
- Brandstof toevoermodule
- Brandstofdruk sensor
- Brandstoffilter
- Brandstoffilterhuis
- Brandstofleiding
- Brandstofpomp
- Brandstofslang
- Brandstofsysteem
- Common-rail drukregelklep
- Gaskabel
- Hogedrukleiding dieselinjectie
- Injector afdichtring
- Injector reparatieset
- Luchtklep
- Luchtmassameter
- MAP sensor
- Ontluchtingsklep
- Pomp-sproeier eenheid
- Relais brandstofpomp
- Reparatieset, common-rail-systeem
- Steun luchtfilterhuis
- Tankdop
- Tankvlotter
- Temperatuursensor binnenkomende lucht
- Verstuiver/Injector
- Verstuiverhouder onderdeel
- Verstuiverschacht afdichtring
- Afdichtring
- Cilinderkop
- Cilinderkop
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Cilinderkopbout
- Cilinderkopboutenset
- Drukomvormer
- EGR-klep
- Gloeibougie
- Hogedrukleiding dieselinjectie
- Inlaatklep
- Klepgeleider
- Kleppendeksel
- Kleppendekselpakking
- Klepspie
- Klepsteeldichting
- Klepstoter
- Motorpakking
- Nokkenas
- Nokkenas keerring
- Nokkenastandwiel boutenset
- Olievuldop
- Omschakelklep zuigleiding
- Steun luchtfilterhuis
- Tuimelaar
- Turbolader pakking
- Uitlaatklep
- Distributie/riemen
- Distributiecarter pakking
- Distributieriem
- Distributieriem kit
- Distributieriem kit inclusief waterpomp
- Geleiderol (poly) V-riem
- Geleiderol distributieriem
- Krukaspoelie bout
- Oliepomp aandrijfketting
- Poly V-riem
- Poly V-riemen kit
- Spanner poly V-riem
- Spanrol (poly) V-riem
- Spanrol distributieriem
- Waterpomp
- Carter pakking
- Carterpan
- Drijfstang
- Drijfstanglager
- Hoofdlager
- Krukas
- Krukaskeerring
- Krukaslager
- Krukasomkasting afdichting
- Motorblok
- Motorsteun
- Nokkenas positiesensor
- Olie aftapplug / carterplug
- Oliedrukschakelaar
- Oliedruksensor
- Oliefilterhuis
- Oliefilterhuis deksel
- Oliepeilstok
- Oliepomp aandrijfketting
- Olietemperatuursensor
- Olievuldop
- Temperatuurschakelaar
- Vliegwiel
- Zuiger
- Zuigerveren
- Afdichting
- Automaatbak pakking
- Brandstofpomp pakking
- Carter pakking
- Cilinderbus/voering O-ring
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Differentieel keerring
- Distributiecarter pakking
- EGR-klep pakking
- Filter/oliezeef automaatbak
- Injector afdichtring
- Inlaatspruitstukpakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Koelmiddelbuis pakking
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Olie uitlaat turbolader pakking
- Oliekoeler pakking
- Pakking brandstofniveaumeter
- Pakkingen
- Pakkingset
- Schakelstang keerring
- Tankdop afdichtring
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis pakking
- Turbolader pakking
- Uitlaatpakking
- Waterpomppakking
- Antivries
- Cardan olie (Differentieel)
- Hydrauliekolie
- Koelvloeistof
- Lekstop
- Lijmen / Kitten
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Ophangingssysteem olie
- Remvloeistof
- Ruitensproeiervloeistof
- Smeermiddelen/vloeistoffen
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurhuisolie
- Toevoeging motor
- Versnellingsbakolie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
- Aanslag, motorafdekking
- Boostcontrollers
- Carterontluchtingsslang
- Carterpan
- Dumpvalves
- Inlaatdruk-/map sensor
- Krukasafstandsschijf
- Krukaspoelie
- Krukaspoelie bout
- Krukastandwiel
- Laadlucht-/turboslang
- Motor-demper
- Motorsteun
- Oliekoeler
- Oliepomp
- Oliepomp aandrijfketting
- Turbo/motor diversen
- Turbolader
- Turbolader montageset
- Turbolader olieleiding
- Vacuumslangen
- Achterdemper
- Additief, roetfilter regenerate
- Afdichtring
- As/Subframe rubber
- Bout/moer
- Drukomvormer
- EGR-klep
- Inlaatspruitstukpakking
- Inspuiteenheid roet/partikelfilterregeneratie
- Katalysator
- Moer
- Ophangbeugel
- Ophangrubber
- Pakkingset
- Reparatieset, katalysator
- Sportuitlaten universeel
- Temperatuurschakelaar
- Tussenpijp
- Uitlaat montageset
- Uitlaat onderdeel
- Uitlaatgasdruk sensor
- Uitlaatklem
- Uitlaatpakking
- Uitlaatpijp
- Uitlaatsierpijp
- Uitlaatsierstuk
- Uitlaten
Temperatuurschakelaar FAE 37940
Automatische versnellingsbak
37940
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Schakelpunt van [°C] | 84 |
| Schakelpunt tot [°C] | 79 |
€ 45,10
€ 21,65
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Temperatuurschakelaar EPS 1.850.630
M22x1,5
1.850.630
| TecDoc-motornummer | 12569 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
€ 28,80
€ 27,36
- -5%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82646
M22x1,5 mm, 29 mm, rechthoekig
82646
| Schakelpunt [°C] | 92 |
| Voor OE nummer | 9629968880 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 97 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 11,98
€ 11,98
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Temperatuurschakelaar FAE 37580
Voor voertuigen zonder airco
37580
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Schakelpunt van [°C] | 97 |
| Schakelpunt tot [°C] | 92 |
€ 25,03
€ 13,77
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Temperatuurschakelaar KW 550 630
M22x1,5
550 630
| TecDoc-motornummer | 12569 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
€ 33,61
€ 33,61
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Temperatuurschakelaar Fispa 82.445
OE EQUIVALENT, 0242 76, M14x1,25 mm
82.445
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schakelpunt [°C] | 50 |
| Voor OE nummer | 9609291880, 0242 76 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Roze |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 21,18
€ 21,18
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Metzger 0915190
M 22x1,5, Met pakking, blauw, geel/blauw
0915190
| Temperatuurbereik tot [°C] | 97 |
| Temperatuur van [°C] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Geel/blauw |
€ 20,15
€ 20,15
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Metzger 0915260
Automatische versnellingsbak, M 22x1,5
0915260
| Schakelpunt [°C] | 79 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Schakelpunt van [°C] | 88 |
| Schakelpunt tot [°C] | 83 |
€ 32,77
€ 32,77
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V42-72-0087
M14x1,25 mm, 20 mm, roze
V42-72-0087
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schakelpunt [°C] | 50 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Roze |
€ 10,54
€ 16,44
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar FAE 35550
Voor voertuigen zonder airco
35550
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Schakelpunt [°C] | 50 |
€ 37,12
€ 16,34
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82612
M14x1,25 mm, 20 mm, rechthoekig
82612
| Schakelpunt [°C] | 50 |
| Voor OE nummer | 024276 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Roze |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 17,30
€ 20,76
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
