Bosch auto-onderdelen
Voor, Aan passagierszijde, Flat blade wisserblad, 2, Montage B
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde |
| Bouwjaar vanaf | 10-2004 |
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Passende adapter | 2, Montage B |
| Lengte (inch) | 26 |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Plus |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, Aan passagierszijde, Beugel wisserblad zonder spoiler, Haakbevestiging
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, Aan de bestuurderszijde, 2, Montage B, Flat blade wisserblad
| Bouwjaar vanaf | 10-2004 |
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde |
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Passende adapter | 2, Montage B |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 700 |
| Lengte (inch) | 28 |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Plus |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Achter, Beugel wisserblad
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 350 |
| Aanvullende informatie | Rear |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
B03
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 540 |
| Houderuitvoering | B03 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, LUCAS, Zonder zuiger
| Inbouwplaats | Achteras |
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Voor fabrikant | LUCAS |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder zuiger |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -71%
B00
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 63 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 610 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S5 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -40%
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -75%
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Aan de bestuurderszijde, Haakbevestiging
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Lengte 1 [mm] | 700 |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, PY21W, BAU15s
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -59%
Voor, Flat blade wisserblad, Geklemd, Set
| Bouwjaar vanaf | 10-2004 |
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 700 |
| Lengte 2 [mm] | 650 |
| Monteerwijze | Geklemd |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -31%
H11, PGJ19-2
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Stoffilter, Stuk
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 285 |
| Breedte [mm] | 179 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Aantal | 1 |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987432379 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628601 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, Met toebehoren, LUCAS, ECE-R90
| Aantal schroeven | 4 |
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Voor fabrikant | LUCAS |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Met anti-kreukplaat, Met montagehandleiding |
| WVA-nummer | 20960 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474253 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -67%
H1, P14.5s
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 50 BL |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight BL |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Werkkontakt, Sluiter, 6555 VP
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Voor OE nummer | 6555 VP |
- -19%
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -73%
R5W, BA15s
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, ECE-R90, Low-Metallic, Bosch
| Aantal schroeven | 2 |
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 266 |
| Breedte [mm] | 137,1 |
| Dikte [mm] | 18,8 |
| Hoogte [mm] | 51,7 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Remsysteem | Bosch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Met anti-kreukplaat, Met montagehandleiding |
| WVA-nummer | 23599 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474311, 1987474380, 1987474432, 1987474241, 1987474179 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Carbon filter
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 285 |
| Breedte [mm] | 179 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Aantal | 1 |
| Basisversie (art.nr.) | 1987432079 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628601 |
- -49%
Achter, P21W, BA15d
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd, Met schroeven, Gecoat
| Boorgatdiameter tot [mm] | 12,9 |
| Minimale dikte [mm] | 24 |
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 26,1 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 34,3 |
| Centreringdiameter [mm] | 66,1 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 282,6 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -13%
