Temperatuurschakelaar voor Skoda FABIA I (6Y2) 1.4 Benzine (44kW / 60pk)
- Accu
- Accu's/starten/laden
- Acculaders En Toebehoren
- Accupoolklem
- Afdichtring
- Alternator/Dynamo
- Batterij Relais (Omschakel)
- Dynamo aandrijfschild/lager
- Dynamo gelijkrichter (Diodebrug)
- Dynamo poelie (Riemschijf)
- Laadkabels
- Laadstations
- Reparatieset, startmotor
- Spanningsregelaar
- Starter
- Starter - Dynamo
- Starter magneetschakelaar
- Starteras lagerbus
- Startkabelset
- Vrijloop koppeling dynamo
- Brandstof toevoermodule
- Brandstoffilter
- Brandstofleiding
- Brandstofpomp
- Brandstofpomp slingerpot
- Brandstofsysteem
- Brandstoftank delen
- Gasklephuis
- Injector reparatieset
- Inlaatslang-/pijp luchtfilter
- Luchtklep
- MAP sensor
- Ontluchtingsklep
- Relais brandstofpomp
- Tankdop
- Tankvlotter
- Temperatuursensor binnenkomende lucht
- Verstuiver/Injector
- Afdichtring
- Cilinderkop
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Cilinderkopboutenset
- Inlaatklep
- Inlaatslang-/pijp luchtfilter
- Klep actief koolstoffilter
- Klepgeleider
- Kleppendekselpakking
- Klepspie
- Klepsteeldichting
- Klepstoter
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olievuldop
- Olievuldop pakking
- Slang cilinderkopontluchting
- Tuimelaar
- Turbolader pakking
- Uitlaatklep
- Afdichting
- Brandstofpomp pakking
- Carter pakking
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Differentieel keerring
- Distributiecarter pakking
- Filter/oliezeef automaatbak
- Inlaatspruitstukpakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Koelmiddelbuis pakking
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Luchtfilterhuis afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Oliekoeler pakking
- Olievuldop pakking
- Pakking
- Pakking brandstofniveaumeter
- Pakkingen
- Schakelstang keerring
- Spruitstuk pakking
- Tankdop afdichtring
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis pakking
- Turbolader pakking
- Uitlaatpakking
- Uitlaatspruitstukpakking
- Waterpomppakking
- Airco compressorolie
- Antivries
- Cardan olie (Differentieel)
- Hydrauliekolie
- Koelvloeistof
- Lekstop
- Lijmen / Kitten
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Olievuldop pakking
- Ophangingssysteem olie
- Remvloeistof
- Ruitensproeiervloeistof
- Smeermiddelen/vloeistoffen
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurhuisolie
- Toevoeging motor
- Versnellingsbakolie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
- Achterdemper
- Afdichtring
- As/Subframe rubber
- Bout/moer
- Inlaatspruitstukpakking
- Katalysator
- Katalysator montageset
- Lambda-sonde
- Middendemper
- Moer
- Ophangrubber
- Pakking
- Pijpverbinder (Lasbus)
- Sportuitlaten universeel
- Spruitstuk pakking
- Temperatuurschakelaar
- Uitlaat montageset
- Uitlaat onderdeel
- Uitlaatklem
- Uitlaatpakking
- Uitlaatpijp
- Uitlaatsierpijp
- Uitlaatsierstuk
- Uitlaatspruitstukpakking
- Uitlaten
M22x1,5
| TecDoc-motornummer | 16239, 16049 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sluiter, Dubbele uitlaat, Met dubbele thermoschakelaar, M 22 x 1,5
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter, Dubbele uitlaat |
| Schakelaar | Met dubbele thermoschakelaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Schakelpunt van [°C] | 87 |
| Schakelpunt tot [°C] | 102 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M22 x 1,5, Met afdichtring, Driehoekig
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
| Schakeltemperatuur 1 van [°C] | 87 |
| Schakeltemperatuur 1 tot [°C] | 97 |
| Schakeltemperatuur 2 van [°C] | 97 |
| Schakeltemperatuur 2 tot [°C] | 102 |
- -34%
M22x1,5
| Temperatuurbereik tot [°C] | 90 |
| Temperatuur van [°C] | 95 |
| TecDoc-motornummer | 16239, 16049 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, 95VW 8B607 GA, 1H0 959 481 B, M22x1,5 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 95 |
| Openingstemperatuur | 90 |
| Schakelpunt [°C] | 102 |
| Voor OE nummer | 95VW 8B607 GA, 1H0 959 481 B |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 97 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1.5, wit
| Werkspanning (V) | 12 |
| TecDoc-motornummer | 16049, 16239 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Kleur | Wit |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22*1.5, S29, Driehoekig
| Schroefdraadmaat | M22*1.5 |
| Sleutelwijdte | S29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1.5, open sensorconstructie
| Temperatuurbereik tot [°C] | 97, 87 |
| Temperatuur van [°C] | 102, 97 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
- -45%
1J0 959 481 A, M22x1,5, Driehoekig
| Voor OE nummer | 1J0 959 481 A |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
| Schakelpunt van [°C] | 102, 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 91, 84 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sluiter, M 22 x 1,5, Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Draadtype | Met metrische schroefdraad |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Schakelpunt van [°C] | 90 |
| Schakelpunt tot [°C] | 95 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M22x1.5, zwart, Met afdichtring
| Werkspanning (V) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schakelpunt van [°C] | 91, 84 |
| Schakelpunt tot [°C] | 102, 95 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1.5, open sensorconstructie
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 90, 95 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
- -45%
M 22 x 1,5, Met afdichtring, Driehoekig
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 30 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 84 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
| Inschakelpunt [°C] | 95 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1,5
| Temperatuurbereik tot [°C] | 90 |
| Temperatuur van [°C] | 95 |
| TecDoc-motornummer | 16239, 16049 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1,5
| TecDoc-motornummer | 16239, 16049 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1.5, Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 58 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 90 |
| Inschakelpunt [°C] | 95 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 90 |
| Schakelpunt tot [°C] | 85 |
Voor voertuigen met airco, M 22x1,5, bruin
| TecDoc-motornummer | 16239 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Kleur | Bruin |
| Aantal contacten | 2 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 90 |
Met dubbele thermoschakelaar, Sluiter, zwart
| Schakelaar | Met dubbele thermoschakelaar |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 102, 97 |
| Temperatuur van [°C] | 97, 87 |
| Kleur | Zwart |
Met pakking, zwart
| Schakelpunt [°C] | 84 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Schakelpunt van [°C] | 102 |
| Schakelpunt tot [°C] | 91 |
Met dubbele thermoschakelaar, M22x1,5, zwart, Met pakking
| Schakelaar | Met dubbele thermoschakelaar |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Schakelpunt [°C] | 85, 102 |
| Lengte [mm] | 29 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Schakelpunt van [°C] | 102 |
| Schakelpunt tot [°C] | 85 |
M22x1,5
| Hoogte [mm] | 54,6 |
| Lengte [mm] | 29 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Schakelpunt van [°C] | 102 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
- -10%
M22x1,5, Met pakking
| Schakelpunt [°C] | 95, 90 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 90 |
M22 x 1,5, Stekkeraansluiting, zwart
| Temperatuurbereik tot [°C] | +99, +87 |
| Temperatuur van [°C] | 102, 97 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Schroefdraadmaat | M22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -65%
1J0959481, M22x1,5 mm, bruin, 29 mm
| Schakelpunt [°C] | 90 |
| Voor OE nummer | 1J0959481 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 95 |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
- -17%
M22x1,5 mm, 29 mm, Hoekig
| Schakelpunt [°C] | 102, 90 |
| Voor OE nummer | 7215818 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 97, 95 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
- -30%
1J0959481A, M22x1,5 mm, 29 mm, Driehoekig
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 1J0959481A |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 97 |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -30%
Voor voertuigen zonder airco, bruin
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Aantal contacten | 2 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 90 |
| Stekkerkleur | Bruin |
- -35%
| Aantal contacten | 3 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 84 |
- -47%
| Aantal contacten | 3 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 90 |
- -37%
08/99, 08/03, 1J0959481
| Productiedatum vanaf | 08/99 |
| Productiedatum tot | 08/03 |
| Voor OE nummer | 1J0959481 |
- -43%
