Bosch auto-onderdelen
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Aan de bestuurderszijde, Passagierzijde recht
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Passagierzijde recht |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 52 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 470 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, 1KK, Zonder zuiger
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 1KK |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder zuiger |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Aan passagierszijde, Beugel wisserblad zonder spoiler, Passagierzijde recht
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 475 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Passagierzijde recht |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, Aan de bestuurderszijde, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Retrofit |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 4 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super 4 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
CNG/LPG, M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Brandstoftype | CNG/LPG |
| Vervangen na km | 30000 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad met spoiler, Met spoiler, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Optioneel | |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Styling | Met spoiler |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Passagierzijde gebogen |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -71%
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 63 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 610 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Aan passagierszijde, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 475 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Retrofit |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -40%
Vooras, 1LR, 1LQ, Excl. slijtage waarschuwingscontact
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1LR, 1LQ |
| Breedte [mm] | 146 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Dikte [mm] | 18,7 |
| Hoogte [mm] | 54,6 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Remsysteem | ATE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 23130 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474314, 1987474402, 1987474315, 1987474432, 1987474175, 1987474137 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -75%
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 252 |
| Breedte [mm] | 216 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Aantal | 1 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987432357 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628604 |
- -44%
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -59%
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -31%
Pijpfilter, Zonder drukregeling, Benzine-injectie
| Filter type | Pijpfilter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder drukregeling |
| Diameter [mm] | 55 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 166 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
- -42%
Filter insert
| Lengte [mm] | 219 |
| Breedte [mm] | 213 |
| Hoogte [mm] | 48 |
| Filter type | Filter insert |
| Lengte 1 [mm] | 124 |
| Aantal | 1 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B03
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 45 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 400 |
| Houderuitvoering | B03 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S3 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 246 |
| Breedte [mm] | 216 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Aantal | 1 |
| Basisversie (art.nr.) | 1987432057 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628604 |
- -37%
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Retrofit |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 1LR, 1LQ, Geventileerd
| Boorgatdiameter tot [mm] | 15,7 |
| Minimale dikte [mm] | 19 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1LR, 1LQ |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 36,7 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 255,7 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -60%
Achteras, 1KK, ECE-R90, Low-Metallic
| Aantal schroeven | 4 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 1KK |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Met anti-kreukplaat, Met montagehandleiding |
| WVA-nummer | 20960 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474253 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -67%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 50 BL |
- -76%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, 1LR, Incl. slijtage waarschuwingscontact, 1LQ
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1LR, 1LQ |
| Breedte [mm] | 146 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact, Met ingebouwde slijtagesensor |
| Dikte [mm] | 19,5 |
| Hoogte [mm] | 54,7 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Remsysteem | ATE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 23130 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474315, 1987474432, 1987474408, 1987474402, 1987474451, 1987474314, 1987474175, 1987474137 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, 1LQ, 1LR, Zonder zuiger
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1LQ, 1LR |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder zuiger |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight BL |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Werkkontakt, Sluiter, 019 193 750 3
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Voor OE nummer | 019 193 750 3 |
- -19%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -73%
