Alternator/Dynamo voor Audi 100 C3 Avant (445, 446) 2.4 D Diesel (60kW / 82pk)
- Accu
- Accu's/starten/laden
- Acculaders En Toebehoren
- Accupoolklem
- Afdichtring
- Alternator/Dynamo
- Dynamo aandrijfschild/lager
- Dynamo gelijkrichter (Diodebrug)
- Laadkabels
- Laadstations
- Reparatieset, startmotor
- Spanbout dynamo
- Spanningsregelaar
- Starter
- Starter - Dynamo
- Starter magneetschakelaar
- Starteras lagerbus
- Startkabelset
- Afdichtring
- Cilinderkop
- Cilinderkop
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Cilinderkopbout
- Cilinderkopboutenset
- Gloeibougie
- Inlaatklep
- Klep dieselfilter
- Klepgeleider
- Kleppendekselpakking
- Klepspie
- Klepsteeldichting
- Klepstoter
- Motorpakking
- Nokkenas
- Nokkenas keerring
- Olievuldop
- Olievuldop pakking
- Tuimelaar bus
- Uitlaatklep
- Afdichting
- Brandstoffilter pakking
- Carter pakking
- Carterontluchting pakking
- Cilinderbus/voering O-ring
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Differentieel keerring
- Filter/oliezeef automaatbak
- Inlaatspruitstukpakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Koelmiddelbuis pakking
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Oliekoeler pakking
- Oliepomp pakking
- Oliepomphuis keerring
- Olievuldop pakking
- Pakking
- Pakking brandstofniveaumeter
- Pakkingen
- Pakkingset
- Schakelstang keerring
- Tankdop afdichtring
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis pakking
- Uitlaatpakking
- Uitlaatspruitstukpakking
- Waterpomppakking
- Wiellager keerring
- Wielnaaf keerring
- Antivries
- Cardan olie (Differentieel)
- Hydrauliekolie
- Koelvloeistof
- Lekstop
- Lijmen / Kitten
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Olievuldop pakking
- Ophangingssysteem olie
- Remvloeistof
- Ruitensproeiervloeistof
- Smeermiddelen/vloeistoffen
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurhuisolie
- Toevoeging motor
- Versnellingsbakolie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
- Achterdemper
- Afdichtring
- As/Subframe rubber
- Bout/moer
- Inlaatspruitstukpakking
- Middendemper
- Moer
- Ophangrubber
- Pakking
- Pakkingset
- Pijpverbinder (Lasbus)
- Sportuitlaten universeel
- Temperatuurschakelaar
- Uitlaatklem
- Uitlaatpakking
- Uitlaatsierpijp
- Uitlaatsierstuk
- Uitlaatspruitstukpakking
- Uitlaten
- Veer (demper/pijp)
3D, Met riemschijf, 2 jaar garantie
| Motorcode | 3D |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 123,30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 101,10 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, BOSCH, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67,0 |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Uitv.Met 12V boordspanning | |
| 14V | |
| Laadstroom 90A | |
| 1 ribben | |
| Riemschijf diam.70mm | |
| Stekker type M8 B+ M5 D+ W 6.4mm | |
| Specificatie C=32mm | |
| Lengte 2 | 48mm |
| Lengte 1 | 34mm |
| Boring 1 | 10mm |
| Lengte 3 | 82mm |
| Dikte/Sterkte 1 | 14mm |
| Nettogewicht 5.9Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -20%
Draairichting met de klok mee, L 60, Enkelvoudige zwaaiarm, 3D
| Gewicht [kg] | 6 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 60 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Motorcode | 3D |
| Type versnellingsbak | AVA |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / D+(M5) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -16%
Enkelvoudige zwaaiarm, li 60, met aansluiting voor toerentalmeter
| Afstand/dia [mm] | 110 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Positie / graad | Li 60 |
| TecDoc-motornummer | 218 |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
Enkelvoudige zwaaiarm, met aansluiting voor toerentalmeter, li 60
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Afstand/dia [mm] | 110 |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
- -15%
3D, AVA, Handgeschakeld
| Motorcode | 3D |
| Type versnellingsbak | AVA |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Lengte [mm] | 140 |
| Hoogte [mm] | 160 |
034903017X, B+,D+, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 034903017X |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+ |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Draairichting met de klok mee, Met riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 177,50 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67,0 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -62%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, C=32mm, M8 B+ M5 D+ W 6.4mm
| Nettogewicht [kg] | 5,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Type | C=32mm |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 70 |
| Klem | M8 B+ M5 D+ W 6.4mm |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Draairichting met de klok mee, L 60, Dubbele zwaaiarm, 3D
| Gewicht [kg] | 6,072 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 60 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Motorcode | 3D |
| Type versnellingsbak | AVA |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 72 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / D+(M5) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -14%
