×
Audi 100 C3 Avant (445, 446) 2.4 D (60kW)
Gloeibougie voor Audi 100 C3 Avant (445, 446) 2.4 D Diesel (60kW / 82pk)
Ga snel naar...
- Accessoires
- Accessoires
- Antennes universeel
- Anti statische strip
- Autohoes
- Batterijen
- Borden en Stickers
- Claxon
- Instrumenten houders
- Kleding
- Marterverjager
- Moer
- Noodhamer
- Raamtrekker
- Sleepkabel
- Sportuitlaten universeel
- Startkabelset
- Stoelhoezen
- Uitlaatsierstuk
- Voetenset
- Wieldoppen
- Wielhoezen
- Wrapfolie
- Aansteker
- Afval
- Anti slip mat
- Armsteunen universeel
- Autokluis
- Automatten
- Beker- en blikhouders
- Deurvergrendeling
- Fotohouder
- Gordelhoes
- Instaplijsten
- Interieur accessoires
- Kledinghanger
- Koelboxen
- Koffiezetter
- Luchtverfrisser
- Pedaalset
- Pookknoppen
- Schakelaar universeel
- Sigarettenaansteker
- Sportstoelen
- Sportsturen
- Stoelbeschermer
- Stoelframes/-sledes
- Stuurhoes
- Stuurnaven
- Stuurslot
- USB adapters
- Ventilator universeel
- Wrapfolie
- Aansteker
- Afdichtring koelvloeistofleiding
- Afdichtring temperatuurschakelaar
- Antennes universeel
- Claxon
- Klein electro
- Klemhuls ABS toerentalsensor
- Knipperlichtschakelaar
- Koplamp
- Motor voor stoelverstelling
- PDC systeem
- Relais
- Relais brandstofpomp
- Relais dimlicht
- Relais gloeitijd
- Relais ventilator
- Remlichtschakelaar
- Ruitensproeier pomp
- Ruitenwissermotor
- Schakelaar universeel
- Stuurslot
- USB adapters
- Achterlicht
- Autolampen Halogeen
- Autolampen Led
- Autolampen Xenon
- Gloeilamp, achterlicht
- Gloeilamp, achteruitrijlicht
- Gloeilamp, airco regelaar
- Gloeilamp, bochtenlicht
- Gloeilamp, dagrijlicht
- Gloeilamp, derde remlicht
- Gloeilamp, deur licht
- Gloeilamp, instaplicht
- Gloeilamp, instrumentenverlichting
- Gloeilamp, interieurverlichting
- Gloeilamp, kentekenplaatverlichting
- Gloeilamp, knipper-/breedtelicht
- Gloeilamp, kofferruimteverlichting
- Gloeilamp, koplamp
- Gloeilamp, mistlamp
- Gloeilamp, motorruimteverlichting
- Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht
- Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht
- Gloeilamp, remlicht
- Gloeilamp, verstraler
- Gloeilamp, zwaailicht
- Gloeilampen set
- Lampen
- Antivries
- Bandenreparatie
- Bandenverzorging
- Brandstoffilter
- Cardan olie (Differentieel)
- Distributieriem
- Distributieriem kit
- Distributieriem kit inclusief waterpomp
- Gloeibougie
- Hydrauliekolie
- Interieurfilter
- Koelvloeistof
- Lijmen / Kitten
- Luchtfilter
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Oliefilter
- Onderhoudsbeurt
- Reparatie
- Ruitensproeiervloeistof
- Stuurbekrachtigingsolie
- Toevoeging motor
- Trechter
- V-riem
- Versnellingsbakolie
- Waterpomp
- Wd-40
- Achteruitrijlichtschakelaar
- Afstand sensor
- Binnentemperatuur sensor
- Buitentemperatuur sensor
- Contactschakelaar
- Druksensor
- Inlaatdruk-/map sensor
- Knipperlichtschakelaar
- Krukas positiesensor
- MAP sensor
- Oliedrukschakelaar
- Oliedruksensor
- Olietemperatuursensor
- Remlichtschakelaar
- Schakelaars/sensoren/luchtmassameter
- Stuurslot
- Temperatuurschakelaar
- Temperatuursensor
- Toerentalsensor
- Auto poetsen & waxen
- Autobekleding reinigen
- Autohoes
- Banden en velgenreiniger
- Glasreiniger
- Ijsdeken
- Ijskrabber
- Insectenverwijderaar
- Lakken en spuitbussen
- Luchtverfrisser
- Microvezel & Droogdoeken
- Pasklare rubber matten
- Pasklare stoffen matten
- Reiniging exterieur
- Roest Behandeling
- Schoonmaak en beschermen
- Smartwax
- Stofzuiger
- Textielspray
- Velgenreiniger
- Acculaders En Toebehoren
- Benzinekan
- Gereedschap
- Gloeilamp
- Handgereedschap
- Hydrauliekolie
- Lakken en spuitbussen
- Monteurshoezen
- Olie Catch Tank
- Plaklijst op rol
- Reparatie
- Smeer gereedschap
- Startkabelset
- Striping
- Textielspray
- Trechter
- Velgen reparatie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
- Werkplaats en gereedschap
- Werkplaats gereedschap
- Werkplaats toebehoren
- Aanhanger
- Acculaders En Toebehoren
- Achteruitrijlichtschakelaar
- Caravan / trailer accessoires
- Caravanspiegel
- Cardan olie (Differentieel)
- Dakdrager
- Dakkoffers
- Differentieel keerring
- Fietsendrager
- Filter/oliezeef automaatbak
- Gloeilampen set
- Hondenrekken
- Insectenverwijderaar
- Koelboxen
- Navigatie en houders
- Ophangrubber automaatbak
- Price-as lager
- Ruitensproeiervloeistof
- Schakelstang keerring
- Starthulp
- Versnellingsbakolie
- Zonnescherm
Gloeibougie Beru GN857
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
GN857
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Vereist aantal stuks | 5 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 58 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 14 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 21 |
Vanaf
€ 9,75
- -38%
Gloeibougie Bosch 0 250 201 032
M 12 x 1,25, M 5
0 250 201 032
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M 5 |
| Lengte [mm] | 59 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
Vanaf
€ 13,41
- -28%
Gloeibougie Maxgear 66-0002
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
66-0002
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Lengte [mm] | 59,5 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
€ 9,22
€ 4,43
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Gloeibougie NGK 6285
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
6285
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,55 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,4 |
| Totale lengte [mm] | 59 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
Vanaf
€ 9,66
- -48%
Gloeibougie elektrische bijverwarming Denso DG-012
M12x1.25, N10213002, M5x0.8
DG-012
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Gewicht [g] | 22,6 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Vereist aantal stuks | 5 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Voor OE nummer | N10213002 |
| Aansluitdraad | M5x0.8 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Versie | Double coil |
| Alternatief artikel | |
| Totale lengte [mm] | 62,2 |
€ 13,64
€ 8,87
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Gloeibougie Hidria H1 657
M5, M12x1.25
H1 657
| Pooluitvoering | M5 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,5 |
| Totale lengte [mm] | 59 |
€ 18,20
€ 15,65
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Gloeibougie Meyle 100 020 1032
63°, M12x1.25, M5
100 020 1032
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 63° |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,4 |
| Totale lengte [mm] | 59 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 16,63
€ 7,99
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
€ 3,53
€ 3,53
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345108
3D, M12X1,25, M5
345108
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 61,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Motorcode | 3D |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
€ 10,60
€ 10,60
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie elektrische bijverwarming Vemo V99-14-0004
M12 x 1,25
V99-14-0004
| TecDoc-motornummer | 218 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
€ 9,20
€ 9,20
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie elektrische bijverwarming Vemo V99-14-0044
M12 x 1,25, Staafgloeibougie
V99-14-0044
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
€ 20,96
€ 20,96
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie elektrische bijverwarming Metzger H1 657
M12x1.25, M5x0,8
H1 657
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Conushelling | 63 |
| Vereist aantal stuks | 5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | M5x0,8 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,5 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012, 2324111, 2324108 |
| Totale lengte [mm] | 59 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER GREENPARTS |
€ 20,70
€ 20,70
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
