Mistlamp
Mistlampen zijn ontworpen om je zicht te verbeteren bij zware mist, regen of sneeuw. Ze zorgen ervoor dat je de weg beter kunt zien en dat andere weggebruikers jou sneller opmerken. Defecte mistlampen kunnen je veiligheid in gevaar brengen, vooral in slechte weersomstandigheden. Controleer daarom regelmatig de werking van je mistlampen en vervang ze op tijd wanneer ze kapot zijn. In ons assortiment vind je mistlampen die passen bij diverse automodellen. Bestel vandaag nog jouw mistlamp en zorg voor optimale veiligheid tijdens slechte weersomstandigheden!
Rechts, H10, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H10 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 212-2033L-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PY20d |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H11, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H11 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 212-2048R-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -35%
Links, H3, ECE-getest, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 218-2005R-AE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -33%
Links, H27W/2, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H27W/2 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 221-2026R-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ13 |
Rechts, P13W, H27W/2, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P13W, H27W/2 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met dagrijverlichting (halogeen) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, Zonder stekkerdoos |
| Artikelnummer paar | 221-2033L-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG18.5d-1, PGJ13 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H10, W5W, WY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H10, W5W, WY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, Zonder stekkerdoos |
| Artikelnummer paar | 431-2037R-UEN |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PY20d |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H8, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 431-2041R-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H3, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 441-2017L-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H11, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H11 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 441-2034R-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H8, SAE gecontroleerd, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, Zonder stekkerdoos |
| Artikelnummer paar | 441-2049L-UQ |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H11, ECE-getest, voor voertuigen met adaptieve bochtverlichting
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H11 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met adaptieve bochtverlichting |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 441-2050R-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, H11, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H11 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 441-2072R-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H7, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 2000 |
| Artikelnummer paar | 445-2010R-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -59%
Links, HB4, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | HB4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 445-2016R-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG20/7 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H11, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H11 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 661-2015R-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, HB4, ECE-getest, Rond
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | HB4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Vorm | Rond |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 665-2007L-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, LED, H11, Transparent
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED, H11 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
- -77%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, PSX24W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | PSX24W |
| Registratietype | ECE-getest |
- -31%
Links, H11, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H11 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -30%
Rechts, H11, Rond, Inbouw
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H11 |
| Vorm | Rond |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 088044 |
Links, HB4, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | HB4 |
| Registratietype | ECE-getest |
- -30%
Links, HB4, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | HB4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 2003 |
| Modeljaar tot | 2006 |
| Artikelnummer paar | 212-2036R-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H8, ECE-getest, voor voertuigen met adaptieve bochtverlichting
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met adaptieve bochtverlichting |
| Artikelnummer paar | 1530488 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H8, wit
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H8 |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 044361 |
Rechts, LED, Met daglicht
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Artikelnummer paar | 047438 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, LED
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, H11, wit
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H11 |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 088970 |
Links, H8, Gloeilamp technologie, CCC-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | H8 |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | CCC-getest, ECE-getest |
| Lichtfunctie | Zonder knipperlicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Artikelnummer paar | 1N0 010 456-021 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
