Mistlamp
Mistlampen zijn ontworpen om je zicht te verbeteren bij zware mist, regen of sneeuw. Ze zorgen ervoor dat je de weg beter kunt zien en dat andere weggebruikers jou sneller opmerken. Defecte mistlampen kunnen je veiligheid in gevaar brengen, vooral in slechte weersomstandigheden. Controleer daarom regelmatig de werking van je mistlampen en vervang ze op tijd wanneer ze kapot zijn. In ons assortiment vind je mistlampen die passen bij diverse automodellen. Bestel vandaag nog jouw mistlamp en zorg voor optimale veiligheid tijdens slechte weersomstandigheden!
Met draagframe, Helder glas (naturel), Transparant, R19
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draagframe |
| Lampglas uitvoering | Helder glas (naturel) |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Voldoet aan ECE norm | R19 |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met mistlampen |
| Inbouwdiepte [mm] | 119 |
| Diepte [mm] | 119 |
| Bevestigingswijze | Staand |
| Inbouwplaats | Links, rechts |
| Diameter [mm] | 90 |
| Breedte [mm] | 96 |
| Hoogte [mm] | 116 |
| Lamptype | H15 |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Lichtbundel [mm] | 90 |
| Lichten-bouwtype | FF |
| Vorm | Rond |
| Spanning (Volt) | 24 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, H3, Gloeilamp technologie, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | H3 |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Artikelnummer paar | 1N0 270 204-061 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H10, Gloeilamp technologie, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | H10 |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 1N0 354 681-011 |
- -5%
Niet voor tropisch klimaat, Links, H11, Gloeilamp technologie
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Klimaatzones | Niet voor tropisch klimaat |
| Inbouwplaats | Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | H11 |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | CCC-getest, ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met hoeklamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Artikelnummer paar | 1ND 011 223-161 |
Rechts, LED, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor linksrijdend verkeer, voor rechtsrijdend verkeer |
| Voor PR nummer | 2JQ, 2JK |
| Artikelnummer paar | 1ND 012 996-031 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H8, Gloeilamp technologie, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | H8 |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Artikelnummer paar | 1ND 012 998-011 |
Rechts, H8, Gloeilamp technologie, CCC-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | H8 |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | CCC-getest, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 1NE 010 832-271 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H1, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -29%
Rechts, H1, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, H1, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H1, ECE-getest, voor voertuigen met sportset
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met sportset |
- -30%
Rechts, H11, ECE-getest, chroom
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H11 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Behuizingskleur | Chroom |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, H3, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H3 |
| Registratietype | ECE-getest |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, HB4, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | HB4 |
| Registratietype | ECE-getest |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, H3, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, H8, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, H8, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
- -32%
Rechts, H8, ECE-getest, zwart
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, PSY24W, H8, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PSY24W, H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
- -30%
Links, H1, ECE-getest, Passenger Version
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Passenger Version |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, H11, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H11 |
| Registratietype | ECE-getest |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, P21W, H8, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W, H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met hoeklamp |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, P21W, H8, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W, H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met hoeklamp |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, PSY24W, H10, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PSY24W, H10 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Behuizingskleur | Chroom |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, H8, ECE-getest, met hoeklamp
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met hoeklamp |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, H8, ECE-getest, met hoeklamp
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met hoeklamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, P21W, H8, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W, H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met hoeklamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, H11, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H11 |
| Registratietype | ECE-getest |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, P13W, H8, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P13W, H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, ECE-getest, met hoeklamp
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met hoeklamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, ECE-getest, met hoeklamp
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met hoeklamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
- -1%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H8, ECE-getest, met hoeklamp
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met hoeklamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
