Mistlamp
Mistlampen zijn ontworpen om je zicht te verbeteren bij zware mist, regen of sneeuw. Ze zorgen ervoor dat je de weg beter kunt zien en dat andere weggebruikers jou sneller opmerken. Defecte mistlampen kunnen je veiligheid in gevaar brengen, vooral in slechte weersomstandigheden. Controleer daarom regelmatig de werking van je mistlampen en vervang ze op tijd wanneer ze kapot zijn. In ons assortiment vind je mistlampen die passen bij diverse automodellen. Bestel vandaag nog jouw mistlamp en zorg voor optimale veiligheid tijdens slechte weersomstandigheden!
Links, LED, ECE-getest, met hoeklamp
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met hoeklamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, H3, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, H12, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H12 |
| Registratietype | ECE-getest |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H11, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H11 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -31%
Rechts, Links, H10, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H10 |
| Registratietype | ECE-getest |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, H11, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H11 |
| Registratietype | ECE-getest |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, H16, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H16 |
| Registratietype | ECE-getest |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, H16, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H16 |
| Registratietype | ECE-getest |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, H8, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, H11, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H11 |
| Registratietype | ECE-getest |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, H8, ECE-getest, met hoeklamp
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met hoeklamp |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, ECE-getest, met hoeklamp
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met hoeklamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, H11, FF, Met mistlampen
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H11 |
| Lichten-bouwtype | FF |
| Lichtfunctie | Met mistlampen |
| Uitvoering | Voor voertuigen met adaptieve bochtverlichting |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Artikelnummer paar | 81660078 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H11, FF, Met mistlampen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H11 |
| Lichten-bouwtype | FF |
| Lichtfunctie | Met mistlampen |
| Uitvoering | Voor voertuigen met adaptieve bochtverlichting |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Artikelnummer paar | 81660077 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
O.E. (Original), Links, H11, Halogeen
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H11 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Artikelnummer paar | 710305081004 |
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
O.E. (Original), Aan beide zijden, W5W, H8
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | W5W, H8 |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
- -7%
Rechts, Links, H3, SAE gecontroleerd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H3 |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, Zonder stekkerdoos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, SAE gecontroleerd, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Modeljaar vanaf | 2017 |
| Artikelnummer paar | 216-2041L-AQ |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, H11, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H11 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 217-2031R-UEN |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H8, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, Zonder stekkerdoos |
| Artikelnummer paar | 221-2039L-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 221-2072L-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, H27W/2, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H27W/2 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 223-2016R-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ13 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, H1, SAE gecontroleerd, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H1 |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 341-2005R-UQ |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, groen, H1, SAE gecontroleerd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Groen |
| Lamptype | H1 |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 373-2002R-UQ |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, H8, SAE gecontroleerd, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 431-2038R-UQ |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, ECE-getest, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 433-2002L-AE |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, P21W, H8, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W, H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, Zonder stekkerdoos |
| Artikelnummer paar | 441-2047L-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s, PGJ19-1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H10, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H10 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 442-2030L-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PY20d |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, H3, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 1994 |
| Modeljaar tot | 1998 |
| Artikelnummer paar | 444-2012R-UQ |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -74%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, SAE gecontroleerd, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 444-2041L-AQ |
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H8, SAE gecontroleerd, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 446-2010R-UQ |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H8, SAE gecontroleerd, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 446-2011R-UQ |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
