Mistlamp onderdeel voor Volkswagen VENTO (1H2) 1.9 TD Diesel (55kW / 75pk)
- Achterklepslot
- Antennes universeel
- Beschermplaat
- Bodemplaat
- Brandstoftank delen
- Bumper schokdemper
- Cilinderslot
- Deur
- Deur vergrendelknop
- Deurgreep
- Deurslot (Binnendeel)
- Dorpel
- Modderkuip
- Motorkap
- Motorkapkabel
- Motorkapslot
- Olievuldop pakking
- Plaatwerk
- Raamslinger
- Roest Behandeling
- Spatbord
- Spatbordverbreder
- Tankdop
- Tectyl & anti roest
- Veerschotel
- Voorbumper deel
- Voorfront
- Voorpaneel deel
- Wielkast
- Achterlicht
- Autolampen Halogeen
- Autolampen Led
- Autolampen Xenon
- Kabelverbinding
- Kentekenverlichting
- Klem
- Knipperlicht
- Knipperlicht glas
- Knipperlichtautomaat, pinkdoos
- Knipperlichtschakelaar
- Koplamp
- Koplamp glas
- Koplamp reparatieset
- Koplampsproeier
- Lampglas
- Lamphouder
- Mistlamp
- Mistlamp onderdeel
- Relais grootlicht
- Stelmotor koplamp lichthoogte
- Verlichtingsdelen
- Verstraler
AFDEKKAP L. UITGZ M.L
| Artikelnummer paar | 5880910 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder mistlampen |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Wit |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
AFDEKKAP L. VOOR M.L.
| Artikelnummer paar | 5880912 |
| Vorm | Haaks |
| Uitvoering | Voor voertuigen met mistlampen |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Wit |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
AFDEKKAP R. VOOR M.L.
| Artikelnummer paar | 5880911 |
| Vorm | Haaks |
| Uitvoering | Voor voertuigen met mistlampen |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Wit |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met mistlampen, Links
| Uitvoering | Voor voertuigen met mistlampen |
| Inbouwplaats | Links |
- -37%
Voor voertuigen zonder mistlampen, rechts
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder mistlampen |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -45%
Voor voertuigen met mistlampen, rechts
| Uitvoering | Voor voertuigen met mistlampen |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -18%
AFDEKKAP R. UITGZ. M.L.
| Artikelnummer paar | 5880909 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder mistlampen |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Wit |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder mistlampen, Links
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder mistlampen |
| Inbouwplaats | Links |
- -45%
Voor voertuigen met mistlampen, rechts
| Uitvoering | Voor voertuigen met mistlampen |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met mistlampen, Links
| Uitvoering | Voor voertuigen met mistlampen |
| Inbouwplaats | Links |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder mistlampen, Rechts voor, wit
| Gewicht [kg] | 0,5 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder mistlampen |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
- -10%
- -30%
- -36%
Wit, voor voertuigen met stuur links, PY21W, Certified Quality
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lamptype | PY21W |
| Hoogte [cm] | 12,73 |
| Breedte [cm] | 12,42 |
| Lengte [cm] | 42,73 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
Wit, voor voertuigen met stuur links, PY21W, Certified Quality
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lamptype | PY21W |
| Hoogte [cm] | 12,73 |
| Breedte [cm] | 12,42 |
| Lengte [cm] | 42,73 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
Wit, voor voertuigen zonder mistlampen, voor voertuigen met stuur links, PY21W
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder mistlampen |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lamptype | PY21W |
| Hoogte [cm] | 8,79 |
| Breedte [cm] | 24,24 |
| Lengte [cm] | 33,94 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
Wit, voor voertuigen zonder mistlampen, voor voertuigen met stuur links, PY21W
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder mistlampen |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lamptype | PY21W |
| Hoogte [cm] | 8,79 |
| Breedte [cm] | 24,24 |
| Lengte [cm] | 33,94 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
