Voorpaneel deel voor Volkswagen VENTO (1H2) 1.9 TD Diesel (55kW / 75pk)
- Achterklepslot
- Antennes universeel
- Beschermplaat
- Bodemplaat
- Brandstoftank delen
- Bumper schokdemper
- Cilinderslot
- Deur
- Deur vergrendelknop
- Deurgreep
- Deurslot (Binnendeel)
- Dorpel
- Modderkuip
- Motorkap
- Motorkapkabel
- Motorkapslot
- Olievuldop pakking
- Plaatwerk
- Raamslinger
- Roest Behandeling
- Spatbord
- Spatbordverbreder
- Tankdop
- Tectyl & anti roest
- Veerschotel
- Voorbumper deel
- Voorfront
- Voorpaneel deel
- Wielkast
- Achterlicht
- Autolampen Halogeen
- Autolampen Led
- Autolampen Xenon
- Kabelverbinding
- Kentekenverlichting
- Klem
- Knipperlicht
- Knipperlicht glas
- Knipperlichtautomaat, pinkdoos
- Knipperlichtschakelaar
- Koplamp
- Koplamp glas
- Koplamp reparatieset
- Koplampsproeier
- Lampglas
- Lamphouder
- Mistlamp
- Mistlamp onderdeel
- Relais grootlicht
- Stelmotor koplamp lichthoogte
- Verlichtingsdelen
- Verstraler
VOORFRONT 2 VENTIL. 594 D OF L
| Plaattype | Deel compleet |
| Inbouwplaats | Voor |
| Verwarming / Koeling | Voor voertuigen met extra ventilator |
| Kwaliteit | Equipart Certified |
| Voor fabrikant | 594 D, L |
| Garantie | Met pasvormgarantie |
| Aanvullende informatie | ** Equipart ** |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met TÜV®-keuring, Midden, voor benzine, Kunststof
| Registratietype | Met TÜV®-keuring |
| Bouwjaar vanaf | 01-1992 |
| Inbouwplaats | Midden |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor benzine |
| Materiaal | Kunststof |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TUSSENPLAAT -96 VENTO Plaat onder grille
| Plaattype | Koplamprand |
| Sectie | Middenste deel |
| Inbouwplaats | Voor |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met TÜV®-keuring, Voor, Kunststof
| Registratietype | Met TÜV®-keuring |
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Kunststof |
| Bouwjaar | GOLF 3 11/91-12/97 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Kunststof
| Bouwjaar vanaf | 01-1992 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Kunststof |
| Bouwjaar | GOLF 3 11/91-12/97 |
| Bouwjaar | VENTO 01/92-10/98 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met TÜV®-keuring, Voor, Kunststof
| Registratietype | Met TÜV®-keuring |
| Bouwjaar vanaf | 01-1992 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Kunststof |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met TÜV®-keuring, Voor, voor voertuigen met dieselmotor, Kunststof
| Registratietype | Met TÜV®-keuring |
| Bouwjaar vanaf | 01-1992 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Uitvoering | Voor voertuigen met dieselmotor |
| Materiaal | Kunststof |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Slotdrager, voor voertuigen met airco, Certified Quality
| Plaattype | Slotdrager |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Kwaliteit | Certified Quality |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
43 cm, Deel compleet
| Afmeetingen radiateur | 43 cm |
| Plaattype | Deel compleet |
| Productiedatum vanaf | 01.1991 |
| Productiedatum tot | 04.1999 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
52 cm, Deel compleet
| Afmeetingen radiateur | 52 cm |
| Plaattype | Deel compleet |
| Productiedatum vanaf | 01.1991 |
| Productiedatum tot | 04.1999 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
52 cm, Deel compleet
| Afmeetingen radiateur | 52 cm |
| Plaattype | Deel compleet |
| Productiedatum vanaf | 01.1991 |
| Productiedatum tot | 04.1999 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
630x380mm, 630x320mm, Deel compleet, voor voertuigen zonder extra ventilator
| Afmeetingen radiateur | 630x380mm, 630x320mm |
| Plaattype | Deel compleet |
| Verwarming / Koeling | Voor voertuigen zonder extra ventilator |
| Productiedatum vanaf | 01.1991 |
| Productiedatum tot | 04.1999 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VOORFRONT 2 VENTIL. 594 K OU M OOK DE 3 VERSTERKERS "ZZ" GEVEN
| Aantal gaten | 2 |
| Plaattype | Deel compleet |
| Inbouwplaats | Voor |
| Verwarming / Koeling | Dubbele ventilator, voor voertuigen met extra ventilator |
| Voor OE nummer | 594 K,M |
| Kwaliteit | Equipart Certified |
| Materiaal | Kunststof |
| Garantie | Met pasvormgarantie |
| Aanvullende informatie | ** Equipart ** |
- -70%
- -65%
