Knipperlicht
Knipperlichten zijn cruciaal voor jouw veiligheid en die van anderen op de weg. Ze geven aan wanneer je van richting verandert, zodat andere weggebruikers hierop kunnen anticiperen. Een defect knipperlicht kan verwarring veroorzaken en zelfs leiden tot ongelukken. Zorg er daarom voor dat je knipperlichten altijd goed werken en vervang ze op tijd wanneer ze versleten of kapot zijn. In ons assortiment vind je knipperlichten die passen bij diverse automodellen. Bestel vandaag nog jouw knipperlicht voor optimale veiligheid en zichtbaarheid op de weg!
Links, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 6809341 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, ECE-getest, Oranje
| Inbouwplaats | Midden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 7216311 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, ECE-getest, donker
| Inbouwplaats | Midden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Donker |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 8809341 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, ECE-getest, Oranje
| Inbouwplaats | Midden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 9218341 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 9229331 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
R6, IP5KX, IPX9K, Platte stekker
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Voldoet aan ECE norm | R6 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP5KX, IPX9K |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Diameter [mm] | 55 |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | PY21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Aantal | 20 |
| Monteerwijze | Geschroefd, Inbouw |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, wit, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -33%
Aan beide zijden, ECE-getest, Met lamphouder, wit
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
- -17%
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts voor, wit, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -6%
Links voor, wit, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -6%
Rechts voor, Rookgrijs, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Rookgrijs |
| Registratietype | ECE-getest |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links voor, Rookgrijs, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Rookgrijs |
| Registratietype | ECE-getest |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, Oranje, niet ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | Niet ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, Transparant, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Transparant |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, Transparant, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Transparant |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -6%
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, Rookgrijs, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Rookgrijs |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Vorm | Ovaal |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, Oranje, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -43%
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, Oranje, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Vorm | Ovaal |
- -2%
Buitenspiegel rechts, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Transparent |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Artikelnummer paar | 5909915 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT LINKS -01 ORANJE IN BUMPER 11CM
| Lengte 1 [mm] | 110 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, inbouw aan zijkant, Rechts achter, Links voor |
| Kleur | Geel |
| Lichtfunctie | Met zijlichten |
| Artikelnummer paar | 5940918 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. 01+ binnen chrome
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Frame kleur | Chroom |
| Artikelnummer paar | 5941904 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. 01+ binnen chrome
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Frame kleur | Chroom |
| Artikelnummer paar | 5941903 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL LINKS
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | Wy5W |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Artikelnummer paar | 5962916 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. 760 90+ ORANJE/WIT
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit/geel |
| Lichtfunctie | Met zijlicht |
| Artikelnummer paar | 5994901 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 7636915 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL LINKS LED
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Artikelnummer paar | 8323916 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPATBORD RECHTS LED
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Artikelnummer paar | 0113915 |
| Fabrikant | Olsa |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
