Buitenspiegel omgevinglicht voor Volkswagen GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 2.0 TDI Diesel (81kW / 110pk)
- Achterklep
- Achterklepslot
- Antennes universeel
- Beschermplaat
- Brandstoftank delen
- Bumper montageset
- Deur
- Deur vergrendelknop
- Deurslot (Binnendeel)
- Kabel deurregeling
- Modderkuip
- Montageset, motorkap
- Motorkap
- Motorkapslot
- Plaatwerk
- Radiateur ophanging
- Roest Behandeling
- Rolgeleiding schuifdeur
- Spatbord
- Spatbordverbreder
- Tankdop
- Tankklep
- Tectyl & anti roest
- Veerschotel
- Voorbumper deel
- Voorfront
- Voorpaneel deel
- Achterlicht
- Autolampen Halogeen
- Autolampen Led
- Autolampen Xenon
- Buitenspiegel omgevinglicht
- Derde remlicht
- Kabelverbinding
- Kentekenverlichting
- Klem
- Knipperlicht
- Knipperlichtschakelaar
- Koplamp
- Koplamp reparatieset
- Koplampsproeier
- Mistlamp
- Relais dimlicht
- Stelmotor koplamp lichthoogte
- Verlichtingsdelen
- Xenon voorschakelunit
Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, rechts
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Links |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, rechts
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, Links, 5W
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Links |
| Nominaal vermogen [W] | 5W |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -31%
Voor voertuigen met stuur links, rechts, 5W
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Nominaal vermogen [W] | 5W |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -31%
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 5,00 |
| Breedte [cm] | 7,00 |
| Lengte [cm] | 11,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 5,00 |
| Breedte [cm] | 7,00 |
| Lengte [cm] | 11,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Voor voertuigen met stuur links, Certified Quality, Links, 5W
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoogte [cm] | 10,6 |
| Breedte [cm] | 4,6 |
| Lengte [cm] | 5,3 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Nominaal vermogen [W] | 5W |
| Spanning (Volt) | 12 |
Voor voertuigen met stuur links, Certified Quality, rechts, 5W
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoogte [cm] | 10,6 |
| Breedte [cm] | 4,6 |
| Lengte [cm] | 5,3 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Nominaal vermogen [W] | 5W |
| Spanning (Volt) | 12 |
