Maxgear auto-onderdelen
Aan passagierszijde, Voor, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Aan passagierszijde, Voor |
| Lengte [mm] | 400 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 16 |
| Aantal adapters | 8 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1,5, zilver, Staal
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Wielbevestiging | Kogelzadel A/G |
| Schroefdraad lengte [mm] | 27 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Bevestigingsklasse | 10.9 |
| Totale lengte [mm] | 48 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Stabilisatorstang
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 103 |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, 1ZE, Incl. slijtage waarschuwingscontact, TRW
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1ZE |
| Breedte [mm] | 160 |
| Dikte [mm] | 20,3 |
| Hoogte [mm] | 64,5 |
| Draairichting afhankelijk | |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, Vooras
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 86 |
| Lengte [mm] | 146 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan de bestuurderszijde, Voor, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Aan de bestuurderszijde, Voor |
| Lengte [mm] | 700 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 28 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aantal adapters | 8 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter
| Filter type | Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter |
| Lengte [mm] | 254 |
| Breedte [mm] | 235 |
| Hoogte [mm] | 32 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
2EJ, Achteras, massief
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Voor PR nummer | 2EJ |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 9 |
| Hoogte [mm] | 48,3 |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 272 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Met ingebouwde slijtagesensor, Teves
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 146 |
| Dikte [mm] | 17,2 |
| Hoogte [mm] | 62,2 |
| Draairichting afhankelijk | |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | Teves |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Aan de bestuurderszijde, Hybride ruitenwisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde |
| Passende adapter | 4 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 700 |
| Lengte (inch) | 28 |
| Aantal adapters | 4 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, 1ZJ, Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 22 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1ZJ |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 25 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 9 |
| Hoogte [mm] | 49,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 288 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, BlueMotion, Gasdruk, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voertuiglijn/-variant | BlueMotion |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 72-3367 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
06K 103 485A, zwart, Kunststof, Met pakking
| Voor OE nummer | 06K 103 485A |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm, Staafgloeibougie
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 130 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Halogeen, voor voertuigen met dagrijverlichting (LED), H7
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met dagrijverlichting (LED) |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Bi-Xenon, D3S (gasontladingslamp)
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 1 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4300 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Excl. slijtage waarschuwingscontact, Teves
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 123 |
| Dikte [mm] | 16,4 |
| Hoogte 1 [mm] | 61,2 |
| Hoogte 2 [mm] | 56,2 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Teves |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 292 |
| Breedte [mm] | 177 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Filter type | Filter insert |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Lengte [mm] | 521 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 36 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 30 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 254 |
| Breedte [mm] | 235 |
| Hoogte [mm] | 32 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 91 |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 9 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Met ingebouwde ABS sensor
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde ABS sensor |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 136 |
| Aantal wielbouten | 5 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Duelpomp
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Duelpomp |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pluspool rechts, EFB batterij, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, EFB batterij |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, 0N4, Gasdruk, Demper zonder aanslagveer
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 0N4 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper zonder aanslagveer |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder niveauregeling |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis, voor voertuigen met sportchassis, voor voertuigen zonder electronische demperregeling, voor voertuigen met ruwe weg uitvoering |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor de as, Achteras links, 1KE, Remzadel (1 zuigers)
| Inbouwplaats | Voor de as, Achteras links |
| Voor PR nummer | 1KE |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel |
| Voor fabrikant | ATE |
| Remschijftype | Massief |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elektrische handrem |
| Voor remschijfdikte [mm] | 10 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 272 |
| Artikelnummer paar | 82-1206 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, Met adapter
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 280 |
| Aantal portieren | 5 |
| Lengte (inch) | 11 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met adapter |
| Aantal adapters | 8 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, Remzadel (1 zuigers), TRW, Gietijzer
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor fabrikant | TRW |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 25 |
| Artikelnummer paar | 82-0906 |
| Zuigerdiameter [mm] | 57 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
