Ruitenwisserschakelaar voor Skoda FABIA I (6Y2) 1.4 Benzine (44kW / 60pk)
- Accubak reparatiedeel
- Achterklep
- Antennes universeel
- Beschermplaat
- Brandstoftank delen
- Bumper schokdemper
- Cilinderslot
- Deur
- Deur vergrendelknop
- Deurgreep
- Deurslot (Binnendeel)
- Dorpel
- Kabel deurregeling
- Modderkuip
- Motorkap
- Motorkapkabel
- Motorkapslot
- Olievuldop pakking
- Plaatwerk
- Raamslinger
- Radiateur ophanging
- Roest Behandeling
- Rolgeleiding schuifdeur
- Spatbord
- Spatbord deel
- Spatbordverbreder
- Tankdop
- Tankklep
- Tectyl & anti roest
- Veerschotel
- Voorbumper deel
- Voorfront
- Voorpaneel deel
01C, zwart, voor voertuigen zonder boordcomputer, voor voertuigen met regelbare ruitenwisserinterval
| Kleurcode | 01C |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder boordcomputer, voor voertuigen met regelbare ruitenwisserinterval |
| Combi-schakelfunctie | Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie |
| Aantal aansluitingen | 10 |
Voor voertuigen met boordcomputer, Met wis-was functie
| Uitvoering | Voor voertuigen met boordcomputer |
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie |
| Aantal aansluitingen | 13 |
Voor voertuigen zonder boordcomputer, zwart, Met wis-was functie, Met achterruitwisfunctie
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder boordcomputer |
| Kleur | Zwart |
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie, Met achterruitwisfunctie, Met wisfunctie, Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie |
Zwart, Met cruise control, Met boardcomputer functie
| Kleur | Zwart |
| Combi-schakelfunctie | Met cruise control, Met boardcomputer functie |
Zwart, voor voertuigen met cruise-control, Met boardcomputer functie, Met ruitenwisserintervalfunctie
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen met cruise-control |
| Combi-schakelfunctie | Met boardcomputer functie, Met ruitenwisserintervalfunctie |
4 x 4,8 mm, 10 x 2,8 mm, Met wis-was functie achterruit, Met achterruitwisfunctie
| Aansluittechniek | 4 x 4,8 mm, 10 x 2,8 mm |
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie achterruit, Met achterruitwisfunctie, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wisfunctie |
- -73%
10 x 2,8 mm, voor voertuigen met boordcomputer, Met wisfunctie, Met wis-was functie
| Aansluittechniek | 10 x 2,8 mm |
| Uitvoering | Voor voertuigen met boordcomputer |
| Combi-schakelfunctie | Met wisfunctie, Met wis-was functie, Met achterruitwisfunctie, Met MFA, Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie |
- -72%
4 x 4,8 mm, 10 x 2,8 mm, Met wisfunctie, Met wis-was functie
| Aansluittechniek | 4 x 4,8 mm, 10 x 2,8 mm |
| Combi-schakelfunctie | Met wisfunctie, Met wis-was functie, Met MFA, Met ruitenwisserintervalfunctie |
- -73%
Sedan, 01C, zwart, voor voertuigen zonder boordcomputer
| Carosserietype | Sedan |
| Kleurcode | 01C |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder boordcomputer, voor voertuigen met regelbare ruitenwisserinterval |
| Combi-schakelfunctie | Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie |
- -61%
Sedan, 01C, zwart, voor voertuigen met regelbare ruitenwisserinterval
| Carosserietype | Sedan |
| Kleurcode | 01C |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen met regelbare ruitenwisserinterval, voor voertuigen met boordcomputer |
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie, Met boardcomputer functie |
- -62%
01C, zwart, voor voertuigen met regelbare ruitenwisserinterval, voor voertuigen met boordcomputer
| Kleurcode | 01C |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen met regelbare ruitenwisserinterval, voor voertuigen met boordcomputer |
| Combi-schakelfunctie | Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie, Met boardcomputer functie |
- -62%
