Vemo auto-onderdelen
Enkele ventilator, Met besturingseenheid, Met ventilatorraamwerk
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 358 |
| Diameter [mm] | 380 |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met besturingseenheid |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ventilatorraamwerk |
97 x 97 x 43 mm, Met pakking, Watergekoeld
| Afmeetingen radiateur | 97 x 97 x 43 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Type koeling | Watergekoeld |
Koelribben gesoldeerd, Luchtgekoeld
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 660 |
| Netbreedte [mm] | 150 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
D-vorm, Links voor, Met houder, Met stuurstang
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal contacten | 6 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stuurstang |
| Sensortype | Hendelsensor |
- -11%
D-vorm, Rechts voor, Met houder, Met stuurstang
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal contacten | 6 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stuurstang |
| Sensortype | Hendelsensor |
Electrisch, Rechts voor, Links voor
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
Met gloeilamp, C5W
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
Vooras rechts, voor voertuigen met lichthoogteregeling (automatisch)
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 297016 |
| Aantal contacten | 6 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (automatisch) |
- -29%
Wit, Kunststof, Filter insert
| Kleur | Wit |
| Diameter [mm] | 24 |
| Hoogte [mm] | 315 |
| Materiaal | Kunststof |
| Filter type | Filter insert |
- -26%
B03, Met laadniveau weergave
| Poolvolgorde | 0 |
| Houderuitvoering | B03 |
| Gewicht [kg] | 17,3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 74 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 680 |
| Batterij/accu | Met laadniveau weergave, Uitstroombeveiligd, Pluspool rechts, Onderhoudsvrij |
Voor voertuigen met airco, voor voertuigen met stuur links
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met airco
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Optioneel |
Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met airco
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
Zonder behuizing, Luchtfilter
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aantal contacten | 4 |
| Nieuw onderdeel | |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aanbevolen essentiële reparaties | Luchtfilter |
- -24%
Rechts voor, wit, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Bouwjaar tot | 05-2011 |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links voor, wit, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Bouwjaar tot | 05-2011 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
590 x 466 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 590 x 466 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
- -59%
Zwart, NTC, Zonder kabel, Ovaal
| Aantal aansluitingen | 2 |
| TecDoc-motornummer | 24671 |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Regelsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Uitlaatbocht
| Geleidingswaarde | 4 |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Regelsonde, Schroefdraad vooraf ingevet |
| Bouwjaar vanaf | 08-2010 |
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Diagnosesonde, B4204T7
| Geleidingswaarde | 4 |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Bouwjaar vanaf | 09-2010 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Diagnosesonde |
| Bouwjaar tot | 10-2013 |
| Motorcode | B4204T7 |
| Lengte [mm] | 730 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 4 |
| Versie | PLANAR |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde, Uitlaatbocht
| Geleidingswaarde | 4 |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Bouwjaar vanaf | 08-2010 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde |
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 320 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Diagnosesonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Na katalysator
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Schroefdraad vooraf ingevet |
| Bouwjaar vanaf | 08-2010 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Lengte [mm] | 660 |
| Aantal contacten | 4 |
Schroefdraad vooraf ingevet
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Lengte [mm] | 373 |
| Aantal contacten | 4 |
Automatische versnellingsbak, Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Netdiepte [mm] | 26 |
| Netlengte [mm] | 670 |
| Netbreedte [mm] | 450 |
Zwart
| Bouwjaar vanaf | 11-2010 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Polyester, Papier, Stoffilter
| Frame materiaal | Polyester |
| Materiaal | Papier |
| Dikte [mm] | 35 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 272 |
| Breedte [mm] | 196 |
| Hoogte [mm] | 35 |
Polyester, Koolstof, voor voertuigen met stuur rechts, Carbon filter
| Frame materiaal | Polyester |
| Materiaal | Koolstof |
| Dikte [mm] | 35 |
| Bouwjaar vanaf | 11-2010 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 272 |
| Breedte [mm] | 196 |
| Hoogte [mm] | 35 |
Koolstof, Textiel, Fijnstoffilter (PM 2.5), Met schimmelwerende werking
| Materiaal | Koolstof |
| Frame materiaal | Textiel |
| Filter type | Fijnstoffilter (PM 2.5), Met schimmelwerende werking, Met antibacteriële werking, biofunctioneel interieurfilter |
| Lengte [mm] | 282 |
| Breedte [mm] | 195 |
| Hoogte [mm] | 35 |
1/4" x 18 NPT
| Schakeldruk (bar) | 0,25 |
| Schroefdraadmaat | 1/4" x 18 NPT |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
Beenruimte, Mechanisch, Manueel (voetbediening)
| TecDoc-motornummer | 24671 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 67500 |
| Inbouwplaats | Beenruimte |
| Werkwijze | Mechanisch, Manueel (voetbediening) |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
