Koplamp voor Volvo V70 III (135) T5 Benzine (177kW / 241pk)
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H9, H7
| Bouwjaar tot | 04-2013 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H9, H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Behuizingskleur | Chroom |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H9/H7, Halogeen
| Bouwjaar tot | 04-2013 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H9/H7, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 9614276 |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Fabrikant | TYC |
| Bouwjaar | S80 08/06-04/09 |
| Bouwjaar | V70 07/07-05/10 |
| Bouwjaar | XC70 05/07 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H9/H7, Halogeen
| Inbouwplaats | Links |
| Bouwjaar tot | 04-2013 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H9/H7, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 9614275 |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Fabrikant | TYC |
| Bouwjaar | S80 08/06-04/09 |
| Bouwjaar | V70 07/07-05/10 |
| Bouwjaar | XC70 05/07 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H9, H7
| Inbouwplaats | Rechts |
| Bouwjaar tot | 04-2013 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H9, H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Behuizingskleur | Chroom |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H9/H7, Halogeen
| Bouwjaar tot | 04-2013 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H9/H7, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 9614282 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Fabrikant | TYC |
| Bouwjaar | S80 08/06-04/09 |
| Bouwjaar | V70 07/07-05/10 |
| Bouwjaar | XC70 05/07 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H9/H7, Halogeen
| Inbouwplaats | Links |
| Bouwjaar tot | 04-2013 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H9/H7, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 9614281 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Fabrikant | TYC |
| Bouwjaar | S80 08/06-04/09 |
| Bouwjaar | V70 07/07-05/10 |
| Bouwjaar | XC70 05/07 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H9, H7
| Bouwjaar tot | 04-2013 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H9, H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H9, H7
| Bouwjaar tot | 04-2013 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H9, H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H21W, W5W, H7/N9
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Bouwjaar vanaf | 01-2013 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H21W, W5W, H7/N9, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 773-1126LMLEMN1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-5, BAY9s, PX26d |
- -14%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, W5W, H21W, H9
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Bouwjaar tot | 04-2013 |
| Lamptype | W5W, H21W, H9, H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 773-1126RMLDEM1 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY9s, PGJ19-5, PX26d |
- -60%
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7, H9
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Bouwjaar tot | 04-2013 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7, H9 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte, Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 773-1126RMLDEM2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d, PGJ19-5 |
- -66%
Links, H21W, W5W, H7/N9
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Bouwjaar vanaf | 01-2013 |
| Lamptype | H21W, W5W, H7/N9, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 773-1126RMLEMN1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-5, BAY9s, PX26d |
- -15%
Rechts, W5W, H21W, H9
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Bouwjaar tot | 04-2013 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W, H21W, H9, H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 773-1126LMLDEM1 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY9s, PGJ19-5, PX26d |
- -60%
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7, H9
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Bouwjaar tot | 04-2013 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7, H9 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte, Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 773-1126LMLDEM2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d, PGJ19-5 |
- -60%
T. Z, Certified Quality, Links, H21W
| Hoogte [cm] | 22,12 |
| Breedte [cm] | 33,33 |
| Lengte [cm] | 59,09 |
| Kwaliteit | T. Z, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Bouwjaar tot | 12-2012 |
| Lamptype | H21W, H7, H9, W5W |
| Kleur | Chroom |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
T. Z, Certified Quality, rechts, H21W
| Hoogte [cm] | 22,12 |
| Breedte [cm] | 33,33 |
| Lengte [cm] | 59,09 |
| Kwaliteit | T. Z, Certified Quality |
| Bouwjaar tot | 12-2012 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H21W, H7, H9, W5W |
| Kleur | Chroom |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
T. Z, Certified Quality, Links, H21W
| Hoogte [cm] | 22,12 |
| Breedte [cm] | 33,33 |
| Lengte [cm] | 59,09 |
| Kwaliteit | T. Z, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Bouwjaar vanaf | 01-2013 |
| Lamptype | H21W, H7, H9, W5W, LED |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
T. Z, Certified Quality, rechts, H21W
| Hoogte [cm] | 22,12 |
| Breedte [cm] | 33,33 |
| Lengte [cm] | 59,09 |
| Kwaliteit | T. Z, Certified Quality |
| Bouwjaar vanaf | 01-2013 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H21W, H7, H9, W5W, LED |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
