Vemo auto-onderdelen
Motorruimte, Stekkeraansluiting, Met multi stekker, Met steekaansluiting
| Korte uitvoering | |
| Kabellengte [mm] | 0 |
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met multi stekker |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met steekaansluiting |
| Aantal leidingen | 1 |
Links, rechts, Bi-Xenon
| Inbouwplaats | Links, rechts |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
H7, Rechts voor, Links voor, Aan koplamp
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Lamptype | H7 |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor, Aan koplamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met Xenon verlichting |
| Lengte [mm] | 220 |
| Optioneel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimpverbinder |
| Aantal leidingen | 2 |
Kunststof, Keramiek, H7, Rechts voor
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
| Isoleermateriaal | Keramiek |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Lamptype | H7 |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor, Aan koplamp |
| Optioneel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimpverbinder |
| Informatieoverdracht | Coax kabel |
| Aantal leidingen | 2 |
Motorruimte, Stekkeraansluiting, Met stekker, Met krimpverbinder
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimpverbinder |
| Aantal leidingen | 2 |
Motorruimte, Stekkeraansluiting, Met stekker, Met krimpverbinder
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimpverbinder |
| Aantal contacten | 3 |
| Aantal leidingen | 6 |
Motorruimte, Stekkeraansluiting, Met stekker, Met krimpverbinder
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimpverbinder |
| Aantal leidingen | 4 |
Stelelement, koplamphoogteregeling, Stekkeraansluiting, Met stekker, Met krimpverbinder
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Inbouwplaats | Stelelement, koplamphoogteregeling |
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimpverbinder |
| Aantal leidingen | 6 |
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
H7, voor voertuigen met Xenon verlichting, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met Xenon verlichting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
H7, Halogeen, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
H7, Halogeen, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Kleurtemperatuur [K] | 3500 |
| Lichtstrook [Lm] | 1395 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
P21W, BA15s
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
R5W, BA15s
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
1,2, W1,2W, W2x4.6d
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | W1,2W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2x4.6d |
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
PY21W, BAU15s, Oranje
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Oranje |
T4W, BA9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
- -20%
R10W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Halogeen, H1, P14.5s
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
PK22s, H3
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
D2S (gasontladingslamp), Xenon, P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Kleurtemperatuur [K] | 4200 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
D2S (gasontladingslamp), Xenon, P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Kleurtemperatuur [K] | 5000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
D2S (gasontladingslamp), Xenon, P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
1J-1-900 000
| Chassisnummer (VIN) tot | 1J-1-900 000 |
| Binnendiameter [mm] | 19,5 |
| Dikte [mm] | 3,5 |
Elektrisch, M5, 3A0 051 849 C
| Werkwijze | Elektrisch |
| Lengte [mm] | 410 |
| Schroefdraadmaat | M5 |
| Voor OE nummer | 3A0 051 849 C |
- -23%
Zwart, voor voertuigen met trekhaak, Met ingebouwd relais
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen met trekhaak |
| Aantal contacten | 8 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwd relais |
- -24%
- -29%
Automatische versnellingsbak, voor voertuigen met stuur links, Met sensor, rechthoekig
| Aantal aansluitingen | 6 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Voor OE nummer | 6Q1 723 503 P |
| Aantal contacten | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
Zonder stuurhuisrubber
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stuurhuisrubber |
| Aantal leidingen | 14 |
- -25%
