Van Wezel auto-onderdelen
PLAATVERLICHT. R/L
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, rechts, Links |
| Bouwjaar vanaf | 03-2006 |
| Lamptype | W5W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DROGER FLES Alle Bekijk foto
| Diameter 1 [mm] | 60 |
| Lengte 2 [mm] | 165 |
| Lengte 1 [mm] | 198 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
CONDENSOR ZONDER DROGER 1.9 dCi AT 615x418x17
| Dikte 1 [mm] | 16 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 615 |
| Netbreedte [mm] | 418 |
| Netdiepte [mm] | 17 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
KOPLAMP LINKS MET PINKL. 3/06+ H1+H7 VALEO
| Kwaliteit | OES |
| Bouwjaar vanaf | 02-2006 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 4375962V |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Fabrikant | Valeo |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
WIELRAND UNIVERSEEL
| Kwaliteitsgraad | DC01 ST12 |
| Plaat dikte [mm] | 0,7 |
| Lengte 1 [mm] | 1250 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Plaattype | Wiellooprand |
| Sectie | Buitenste deel |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Verwerking | In te korten |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Hoogte 1 [mm] | 20 |
| Breedte 1 [mm] | 50 |
| Pasvorm | Universeel |
| Aantal portieren | 3/5, 2/4 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
KOPLAMP RECHTS MET PINKL. 3/06+ H1+H7 VALEO
| Kwaliteit | OES |
| Bouwjaar vanaf | 02-2006 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 4375961V |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Fabrikant | Valeo |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TURBOKOELER (Interkoeler) 1.9 dCi AT 630x157x64
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 630 |
| Netbreedte [mm] | 157 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
RAAMMECHANISME ELEKTRISCH ZONDER MOTOR 2/3D. LINKS Cabrio
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Combi-schakelfunctie | Met comfort functie |
| Artikelnummer paar | 4375262 |
| Aantal portieren | 2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
RADIATOR BENZINE 1.4 / 1.6 590x456x34 MJ
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische airco |
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netdiepte [mm] | 34 |
| Netlengte [mm] | 590 |
| Netbreedte [mm] | 456 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
RADIATOR BENZINE 1.4 / 1.6 589x451x34 Brazed
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netdiepte [mm] | 34 |
| Netlengte [mm] | 589 |
| Netbreedte [mm] | 451 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TURBOKOELER (Interkoeler) 2.0 584x187x40
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 50 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 50 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 584 |
| Netbreedte [mm] | 187 |
| Netdiepte [mm] | 40 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
CONDENSOR ZONDER DROGER 1.4 / 1.6 / 2.0 610x395x17
| Let op technische data | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 610 |
| Netbreedte [mm] | 395 |
| Netdiepte [mm] | 17 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DROGER FLES Alle
| Diameter 1 [mm] | 89 |
| Lengte 1 [mm] | 250 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
AIRCO COMPRESSOR 2.0i Sport
| Voor fabrikant | Type Delphi-Harrison |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Riemschijf-Ø [mm] | 123 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 20,7 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,4 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 145 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | CVC |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Gedeeltelijk bevuld | |
| Aantal contacten | 2 |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
KOPLAMP LINKS MET PINKL. -2/06 H1+H7
| Inbouwplaats | Links |
| Modeljaar tot | 2006 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 4327962 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
KOPLAMP RECHTS MET PINKL. -2/06 H1+H7
| Inbouwplaats | Rechts |
| Modeljaar tot | 2006 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 4327961 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
KOPLAMP LINKS MET PINKL. 3/06+ H1+H7
| Inbouwplaats | Links |
| Bouwjaar vanaf | 02-2006 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 4375962 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
KOPLAMP RECHTS MET PINKL. 3/06+ H1+H7
| Inbouwplaats | Rechts |
| Bouwjaar vanaf | 02-2006 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 4375961 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
KOPLAMP LINKS MET PINKL. 3/06+ H1+H7 +Elektrische Regeling, Met Motor
| Inbouwplaats | Links |
| Bouwjaar vanaf | 02-2006 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 4375964 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OLIEKOELER VOOR MOTOR 00+ 1.9 DID Motor: F9Q1 / F9Q2
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 16 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 16 |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STOFSCHILD ACHTER LINKS
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Diameter 1 [mm] | 295 |
| Diameter 2 [mm] | 100 |
| Artikelnummer paar | 4327374 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STOFSCHILD ACHTER RECHTS
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Diameter 1 [mm] | 295 |
| Diameter 2 [mm] | 100 |
| Artikelnummer paar | 4327373 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
RAAMMECHANISME ELEKTRISCH ZONDER MOTOR 2/3D. RECHTS Cabrio
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Combi-schakelfunctie | Met comfort functie |
| Artikelnummer paar | 4375261 |
| Aantal portieren | 2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PLAATVERLICHTING SET LED (L+R) (2 stuks)
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Bouwjaar vanaf | 03-2006 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Hoeveelheid | Set |
- -70%
KOPLAMP RECHTS MET PINKL. -2/06 H1+H7 VALEO
| Kwaliteit | OES |
| Modeljaar tot | 2006 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 4327961V |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Fabrikant | Valeo |
- -24%
- -70%
KOPLAMP LINKS MET PINKL. -2/06 H1+H7 VALEO
| Kwaliteit | OES |
| Modeljaar tot | 2006 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 4327962V |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Fabrikant | Valeo |
- -25%
KOPLAMP RECHTS MET PINKL. 3/06+ H1+H7 +Elektrische Regeling, Met Motor
| Bouwjaar vanaf | 02-2006 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 4375963 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
- -70%
