Van Wezel auto-onderdelen
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
BESCHERMING ONDER MOTOR DIESEL +AUTO
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Sectie | Onderste deel |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
KOPLAMP RECHTS MET PINKL. -M.L. (H1+H7) +/- Elekt.Regel.
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 5888961 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
TURBOKOELER (Interkoeler) 1.9 TDi (74Kw) 2001-2003 175x185x65
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 65 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 65 |
| Gatdiameter [mm] | 12 |
| Aansluittechniek | QF |
| TecDoc-motornummer | 16337 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gat voor sensor, Met afsluitstop, Zonder sensor |
| Netlengte [mm] | 175 |
| Netbreedte [mm] | 185 |
| Netdiepte [mm] | 65 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
OLIEKOELER VOOR AUTOMATISCHE VERSNELLINGSBAK AT 1996-2003
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 16 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 16 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, niet voor versnellingsbak, automatische bediening, niet voor versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Let op technische data |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
TANK STEUN Links
| Artikelnummer paar | 5888098 |
| Inbouwplaats | Links |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
TANK STEUN Rechts
| Artikelnummer paar | 5888097 |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
MANUEEL RAAMMECHANISME 4/5D. VOOR RECHTS Met paneel
| Werkwijze | Manueel |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montageplaat |
| Artikelnummer paar | 5888225 |
| Aantal portieren | 4/5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
DEURSIERLIJST LINKS (2/3 D.) Primer
| Inbouwplaats | Links voor |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Artikelnummer paar | 5888408 |
| Aantal portieren | 3, 2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DEURSIERLIJST RECHTS (2/3 D.) Primer
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Artikelnummer paar | 5888407 |
| Aantal portieren | 3, 2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DEURSIERLIJST RECHTS (2/3 D.) ZWART
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 5888427 |
| Aantal portieren | 3, 2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
STOFSCHILD ACHTER LINKS Voor Remschijf: 256x22mm
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Diameter 1 [mm] | 50 |
| Diameter 2 [mm] | 350 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Voor remschijfdikte [mm] | 22 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 256 |
| Artikelnummer paar | 5892374 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
STOFSCHILD ACHTER RECHTS Voor Remschijf: 256x22mm
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Diameter 1 [mm] | 50 |
| Diameter 2 [mm] | 350 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Voor remschijfdikte [mm] | 22 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 256 |
| Artikelnummer paar | 5892373 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Hagus, rechts, Te verwarmen, Bol-vormig
| Kwaliteit | Hagus |
| Lengte 1 [mm] | 170 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, Bol-vormig, Blauw getint |
| Optioneel | |
| Artikelnummer paar | 5888835 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
- -10%
KOPLAMP LINKS MET PINKL. +M.L. (H1+H7+H3) +/- Elektr.Regel.
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1/H3 |
| Lichtfunctie | Met mistlampen |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 5888964 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Sectie | Binnenste deel |
- -70%
Links, rood, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5888922 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Fabrikant | Valeo |
- -31%
Rechts, rood, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5888921 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Fabrikant | Valeo |
- -31%
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H1, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 5888961V |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Fabrikant | Valeo |
- -29%
ACHTERLICHT LINKS ZONDER Elektrische Deel Niet VARIANT
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5888932 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
- -70%
VOORFRONT RADIAT. 43CM
| Plaattype | Deel compleet |
| Inbouwplaats | Midden |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator, voor voertuigen zonder extra koeling |
| Kwaliteit | Equipart Certified |
| Koelnetlengte [mm] | 430 |
| Garantie | Met pasvormgarantie |
| Aanvullende informatie | ** Equipart ** |
- -70%
MONTAGESET SCHADE VOOR
| Niet voor artikelnummer | 5888666->678 |
| Reparatieomvang | Voorvleugel/Motorkap/Bumper |
- -70%
ACHTERLICHT RECHTS ZONDER Elektrische Deel PINKL.WIT Niet VARIANT
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5888937 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -70%
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H1, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 5888962V |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Fabrikant | Valeo |
- -24%
OES, Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H1/H3
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1/H3 |
| Lichtfunctie | Met mistlampen |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Standaard | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 5888964V |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Sectie | Binnenste deel |
| Fabrikant | Valeo |
- -25%
OES, rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H1/H3
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1/H3 |
| Lichtfunctie | Met mistlampen |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Standaard | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 5888963V |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Sectie | Binnenste deel |
| Fabrikant | Valeo |
- -25%
