×
Volkswagen GOLF IV Variant (1J5) 1.6 16V (77kW)
Van Wezel auto-onderdelen
135 Resultaten
×
Filter op
Koplamp rechts Van Wezel 5888962V
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H1, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
5888962V
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 5888961V |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Fabrikant | Valeo |
€ 206,91
€ 146,91
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Voorpaneel deel midden Van Wezel 5888667
VOORFRONT RADIAT. 43CM
5888667
| Plaattype | Deel compleet |
| Inbouwplaats | Midden |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator, voor voertuigen zonder extra koeling |
| Kwaliteit | Equipart Certified |
| Koelnetlengte [mm] | 430 |
| Garantie | Met pasvormgarantie |
| Aanvullende informatie | ** Equipart ** |
€ 357,47
€ 107,24
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Ruitmontagekit Van Wezel 5888795
MONTAGESET SCHADE VOOR
5888795
| Niet voor artikelnummer | 5888666->678 |
| Reparatieomvang | Voorvleugel/Motorkap/Bumper |
€ 100,83
€ 30,25
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp links Van Wezel 5888961V
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H1, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
5888961V
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 5888962V |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Fabrikant | Valeo |
€ 204,21
€ 155,21
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp links Van Wezel 5888963V
OES, Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H1/H3
5888963V
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1/H3 |
| Lichtfunctie | Met mistlampen |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Standaard | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 5888964V |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Sectie | Binnenste deel |
| Fabrikant | Valeo |
€ 239,17
€ 179,38
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp rechts Van Wezel 5888964V
OES, rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H1/H3
5888964V
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1/H3 |
| Lichtfunctie | Met mistlampen |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Standaard | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 5888963V |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Sectie | Binnenste deel |
| Fabrikant | Valeo |
€ 239,17
€ 179,38
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht rechts Van Wezel 5888926
ACHTERLICHT RECHTS VARIANT
5888926
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | OES |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5888925 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Fabrikant | AL |
€ 245,00
€ 73,50
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
