Thermotec auto-onderdelen
560 X 361 X 16 mm, Aluminium, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 560 X 361 X 16 mm |
| Bouwjaar tot | 10-2003 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 560 |
| Netbreedte [mm] | 361 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal tanden | 20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schoepenraddiameter [mm] | 71,5 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststofbehuizing, Koelribben mechanisch gelast, Aluminium
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Bouwjaar vanaf | 06-2005 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Netdiepte [mm] | 18 |
| Netlengte [mm] | 378 |
| Netbreedte [mm] | 563 |
| Materiaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 32 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 32 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
560 X 361 X 16 mm, DW10TD, Aluminium
| Afmeetingen radiateur | 560 X 361 X 16 mm |
| Bouwjaar tot | 06-2004 |
| Bouwjaar vanaf | 03-2001 |
| Voor organisatienummer tot | 10071 |
| Motorcode | DW10TD |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 560 |
| Netbreedte [mm] | 361 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 1015977, 1007288, 1008589 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 570 |
| Netbreedte [mm] | 359 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Manuale / Automatische versnelling, Met droger
| Bouwjaar vanaf | 10-2003 |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 525 |
| Netbreedte [mm] | 360 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met/zonder airco, Handgeschakeld, Koelribben mechanisch gelast
| Uitvoering | Voor voertuigen met/zonder airco |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Bouwjaar tot | 10-2003 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Motornummer tot | 9491 |
| Voor OE nummer | 1330.83 |
| Netdiepte [mm] | 23 |
| Netlengte [mm] | 544 |
| Netbreedte [mm] | 380 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met pakking
| Hoogte 1 [mm] | 35,5 |
| Bouwjaar vanaf | 03-2001 |
| Openingstemperatuur | 83 |
| Diameter 1 [mm] | 55 |
| Diameter 2 [mm] | 28,5 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SANDEN, PAG 46, SD7C16, R 134a
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 118 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 155 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7C16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SANDEN, PAG 46, SD6V12, R 134a
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 130 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD6V12 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
SANDEN, PAG 46, SD7V16, R 134a
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7V16 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium
| Bouwjaar tot | 10-2003 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 140 |
| Netbreedte [mm] | 250 |
| Netdiepte [mm] | 42 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Bouwjaar tot | 10-2003 |
| Netlengte [mm] | 140 |
| Netbreedte [mm] | 247 |
| Netdiepte [mm] | 42 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Bouwjaar tot | 10-2003 |
| Netlengte [mm] | 140 |
| Netbreedte [mm] | 250 |
| Netdiepte [mm] | 42 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
300 X 127 X 64 mm, Aluminium, Handgeschakeld, Kunststof
| Afmeetingen radiateur | 300 X 127 X 64 mm |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met versnellingsbak |
| Netlengte [mm] | 300 |
| Netbreedte [mm] | 127 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met/zonder airco, Aluminium
| Uitvoering | Voor voertuigen met/zonder airco |
| Bouwjaar vanaf | 10-2003 |
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 134 |
| Netbreedte [mm] | 245 |
| Netdiepte [mm] | 42 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
395 X 68 X 50 mm, Handgeschakeld, Aluminium, voor voertuigen met/zonder airco
| Afmeetingen radiateur | 395 X 68 X 50 mm |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Materiaal | Aluminium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met/zonder airco |
| Netlengte [mm] | 97 |
| Netbreedte [mm] | 97 |
| Netdiepte [mm] | 69 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter1 [mm] | 12 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 18 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Bovenaan, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Voor warme klimaatzones
| Kleur | Zwart |
| Bouwjaar vanaf | 03-2001 |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Klimaatzones | Voor warme klimaatzones |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
6455AH, 6455AJ, 6455AK, 6455CE
| Voor OE nummer | 6455AH, 6455AJ, 6455AK, 6455CE |
| Diameter [mm] | 45 |
| Hoogte [mm] | 276 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, Links, Zonder ventilatorraamwerk
| Stroomverbruik [W] | 200, 60 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 156 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Diameter [mm] | 414 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ventilatorraamwerk |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal ventilatorbladen | 6 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Electrisch
| Buitendiameter [mm] | 385 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 400 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Diameter [mm] | 385 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ventilatorraamwerk |
| Aantal ventilatorbladen | 6 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met/zonder airco, rechts, Links
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met/zonder airco |
| Nominaal vermogen [W] | 174 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Diameter [mm] | 363 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ventilatorraamwerk |
| Aantal ventilatorbladen | 6 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Kunststof, Met pakking, Met schroef
| Gewicht [g] | 165 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OPR 09821, Bovenaan, Uitlaat
| Productienummer vanaf | OPR 09821 |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Uitlaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
