Sasic auto-onderdelen
01/17, Achteras, 5Q0511357G
| Productiedatum vanaf | 01/17 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 124 |
| Voor OE nummer | 5Q0511357G |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 5Q1423055GX, zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 5Q1423055GX |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 193,60 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, 1K0423831B
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0423831B |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
25/05/15, Rubbermetaallager, 12/17, Bovenaan
| Productiedatum vanaf | 25/05/15 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Productiedatum tot | 12/17 |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Onder, Vooras |
| Voor OE nummer | 5Q0198037A |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Lengte 1 [mm] | 41 |
| Lengte 2 [mm] | 34 |
| Breedte 1 [mm] | 24 |
| Breedte 2 [mm] | 34 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 92 |
| Buitendraad 2 [mm] | 92 |
| Binnendiameter1 [mm] | 15 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm (BW), Links, Bovenaan, Voor
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Links, Bovenaan, Voor, Achteras |
| Voor OE nummer | 5Q0505223D |
| Artikelnummer paar | 7476272 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm (BW), rechts, Bovenaan, Voor
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Rechts, Bovenaan, Voor, Achteras |
| Voor OE nummer | 5Q0505224D |
| Artikelnummer paar | 7476271 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm (BW), Bovenaan, Achter, Achteras
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achter, Achteras |
| Voor OE nummer | 5Q0505323D |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
02/17, Vooras, 5Q0412303A
| Productiedatum vanaf | 02/17 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 5Q0412303A |
| Hoogte [mm] | 70 |
- -48%
Achteras, 01/17, 5Q0511351C
| Inbouwplaats | Achteras |
| Productiedatum tot | 01/17 |
| Voor OE nummer | 5Q0511351C |
| Hoogte [mm] | 134 |
- -48%
Vooras, 02/17, 1K0412303G
| Inbouwplaats | Vooras |
| Productiedatum vanaf | 02/17 |
| Voor OE nummer | 1K0412303G |
| Hoogte [mm] | 90 |
- -55%
Vooras, 5Q0412303B
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 5Q0412303B |
| Hoogte [mm] | 57 |
- -32%
Vooras, 1K0412303E
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412303E |
| Hoogte [mm] | 55 |
- -49%
Vooras, 11/07/16, 1K0412303AA
| Inbouwplaats | Vooras |
| Productiedatum tot | 11/07/16 |
| Voor OE nummer | 1K0412303AA |
| Hoogte [mm] | 90 |
- -31%
Achteras, 5Q0511357L
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 120 |
| Voor OE nummer | 5Q0511357L |
- -7%
Achteras, 5Q0511357K
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 126 |
| Voor OE nummer | 5Q0511357K |
Achteras, 5Q0511357F
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 133 |
| Voor OE nummer | 5Q0511357F |
- -20%
Achteras, 5Q0511357J
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 112 |
| Voor OE nummer | 5Q0511357J |
- -15%
Achteras, 5Q0511357H
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 5Q0511357H |
| Hoogte [mm] | 127 |
- -38%
01/17, Vooras, 1K0412303H
| Productiedatum vanaf | 01/17 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412303H |
| Hoogte [mm] | 90 |
Vooras, 5Q0412303
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 5Q0412303 |
| Hoogte [mm] | 85 |
- -3%
Vooras, 1K0412303B
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412303B |
| Hoogte [mm] | 70 |
- -62%
Vooras, 1K0412303F
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412303F |
| Hoogte [mm] | 55 |
- -69%
12/17, 04C105243D
| Productiedatum tot | 12/17 |
| Voor OE nummer | 04C105243D |
| Aantal tanden | 6 |
Rubbermetaallager, Versnellingsbak zijde, 5Q0199555BG
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Voor OE nummer | 5Q0199555BG |
- -10%
Rubbermetaallager, Achter, 5Q0199855M
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Achter |
| Voor OE nummer | 5Q0199855M |
- -24%
Rubbermetaallager, rechts boven, 5Q0199855N
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 5Q0199855N |
Rubbermetaallager, Achter, 5Q0199855AD
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Achter |
| Voor OE nummer | 5Q0199855AD |
- -24%
Rubbermetaallager, rechts boven, 5WA199262D
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 5WA199262D |
- -27%
Achteras, 5Q0513425J, Rubberlager
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 5Q0513425J |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Ophangwijze | Rubberlager |
- -31%
Vooras, 5Q0413175C, Rubberlager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 5Q0413175C |
| Hoogte [mm] | 180 |
| Ophangwijze | Rubberlager |
- -31%
Versnellingsbak zijde, 1K0498201, Thermoplastic
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Voor OE nummer | 1K0498201 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -21%
Wielzijde, 5M0498203, Thermoplastic
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Voor OE nummer | 5M0498203 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -23%
