Sasic auto-onderdelen
06/10, Vooras, 1K0412303B
| Productiedatum vanaf | 06/10 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412303B |
| Hoogte [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06/10, 038105243M
| Productiedatum vanaf | 06/10 |
| Voor OE nummer | 038105243M |
| Aantal tanden | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 138 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, rechts boven, 5N0199262L
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 5N0199262L |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
09/10, Vooras, 1K0423831B
| Productiedatum vanaf | 09/10 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0423831B |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, 06/10, 1K0423812J, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Productiedatum vanaf | 06/10 |
| Voor OE nummer | 1K0423812J |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer paar | 9006638 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06/10, Vooras links, 1K0423811J, M16x1,5
| Productiedatum vanaf | 06/10 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor OE nummer | 1K0423811J |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer paar | 9006637 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
01/11, Onder, Achter, Vooras
| Productiedatum vanaf | 01/11 |
| Inbouwplaats | Onder, Achter, Vooras |
| Voor OE nummer | 3C0199231E |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras rechts, 01/11, 3C0407366B
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Productiedatum vanaf | 01/11 |
| Voor OE nummer | 3C0407366B |
| Artikelnummer paar | 7576007 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Voor, Vooras, 06/10
| Inbouwplaats | Onder, Voor, Vooras |
| Productiedatum vanaf | 06/10 |
| Voor OE nummer | 5Q0407182A |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
09/10, Achteras, Rubbermetaallager, 1K0505553A
| Productiedatum vanaf | 09/10 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Voor OE nummer | 1K0505553A |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 37 |
| Hoogte 1 [mm] | 50 |
| Hoogte 2 [mm] | 28 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Onder, Vooras, 1K0199867Q
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0199867Q |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 92 |
| Lengte 1 [mm] | 26 |
| Lengte 2 [mm] | 36 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
01/11, Achteras, 3C0513353C
| Productiedatum vanaf | 01/11 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 3C0513353C |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06/10, Driehoeksdraagarm (BW), Bovenaan, Achter
| Productiedatum vanaf | 06/10 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achter, Achteras |
| Voor OE nummer | 5Q0505323D |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
01/11, Vooras, Koppelstang, 5Q0411315A
| Productiedatum vanaf | 01/11 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Voor OE nummer | 5Q0411315A |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06/10, Vooras, 1K0423810A, M16x1,5
| Productiedatum vanaf | 06/10 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0423810A |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 310 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1K0145828T, Uitlaat
| Voor OE nummer | 1K0145828T |
| Inbouwplaats | Uitlaat |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 1K0412303M
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412303M |
| Hoogte [mm] | 80 |
- -33%
Achteras, 09/10, 7N0511359
| Inbouwplaats | Achteras |
| Productiedatum vanaf | 09/10 |
| Voor OE nummer | 7N0511359 |
| Hoogte [mm] | 154 |
- -48%
Rubbermetaallager, 06/10, Versnellingsbak zijde, 5N0199555
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Productiedatum vanaf | 06/10 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Voor OE nummer | 5N0199555 |
| Kleurmarkering | Groen |
- -32%
Rubbermetaallager, 01/11, 12/15, Achter
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Productiedatum vanaf | 01/11 |
| Productiedatum tot | 12/15 |
| Inbouwplaats | Achter, rechts boven |
| Voor OE nummer | 7N0199855D |
- -42%
Achter, rechts boven, 5N0199855E
| Inbouwplaats | Achter, rechts boven |
| Voor OE nummer | 5N0199855E |
- -20%
Vooras, 06/10, 6N0413175A, Rubberlager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Productiedatum vanaf | 06/10 |
| Voor OE nummer | 6N0413175A |
| Hoogte [mm] | 206 |
| Ophangwijze | Rubberlager |
- -46%
Versnellingsbak zijde, 06/10, 12/15, 1K0498201A
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Productiedatum vanaf | 06/10 |
| Productiedatum tot | 12/15 |
| Voor OE nummer | 1K0498201A |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -42%
Wielzijde, Versnellingsbak zijde, 8V0498201, Thermoplastic
| Inbouwplaats | Wielzijde, Versnellingsbak zijde |
| Voor OE nummer | 8V0498201 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -23%
06/10, Achter, Achteras, 1K0505145K
| Productiedatum vanaf | 06/10 |
| Inbouwplaats | Achter, Achteras |
| Voor OE nummer | 1K0505145K |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Hoogte 1 [mm] | 82,5 |
| Hoogte 2 [mm] | 64,5 |
- -30%
01/11, Onder, Vooras links, 3C0407365B
| Productiedatum vanaf | 01/11 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Voor OE nummer | 3C0407365B |
| Artikelnummer paar | 7576005 |
- -50%
25/01/11, Onder, Achter, Vooras
| Productiedatum vanaf | 25/01/11 |
| Inbouwplaats | Onder, Achter, Vooras |
| Voor OE nummer | 3C0199231F |
| Binnendiameter [mm] | 18,5 |
- -53%
06/10, 7N0412249, Vooras
| Productiedatum vanaf | 06/10 |
| Voor OE nummer | 7N0412249 |
| Inbouwplaats | Vooras |
- -50%
BVM6, 09/10, 12/15, 03L105266AD
| Type versnellingsbak | BVM6 |
| Productiedatum vanaf | 09/10 |
| Productiedatum tot | 12/15 |
| Voor OE nummer | 03L105266AD |
| Aantal tanden | 23 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat, Met vliegwiel |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 240 |
Achteras, 09/10, 5N0611775B, M10X100
| Inbouwplaats | Achteras |
| Productiedatum vanaf | 09/10 |
| Lengte [mm] | 265 |
| Diameter [mm] | 10 |
| Voor OE nummer | 5N0611775B |
| Schroefdraadmaat 1 | M10X100 |
- -58%
06/10, 5750WZ
| Productiedatum vanaf | 06/10 |
| Lengte [mm] | 1072 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor OE nummer | 5750WZ |
Driehoeksdraagarm (BW), 06/10, Onder, Vooras
| Productiedatum vanaf | 06/10 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras |
| Voor OE nummer | 3C0407151G |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten |
- -32%
