Sasic auto-onderdelen
02/00, Dynamo
| Productiedatum vanaf | 02/00 |
| Breedte [mm] | 25,5 |
| Voor OE nummer | 032145276 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Rubbermetaallager, 6R0501541A
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Voor OE nummer | 6R0501541A |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 71,5 |
| Hoogte 1 [mm] | 90 |
| Hoogte 2 [mm] | 54,5 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, rechts boven, 1J0199851N
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 1J0199851N |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10/00, 1J2600000, 1J0121109K, Van expansievat naar motorkoeling
| Productiedatum vanaf | 10/00 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 1J2600000 |
| Voor OE nummer | 1J0121109K |
| Koelleiding | Van expansievat naar motorkoeling |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10/00, Links onder, 1J0121049F, Van verbindingsstuk naar motorkoeler
| Productiedatum vanaf | 10/00 |
| Inbouwplaats | Links onder |
| Voor OE nummer | 1J0121049F |
| Koelleiding | Van verbindingsstuk naar motorkoeler |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Dynamo, Stuurbekrachtigingspomp, 05/00, 11/99
| Aangedreven aggregaten | Dynamo, Stuurbekrachtigingspomp |
| Lengte [mm] | 1080 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Productiedatum tot | 05/00 |
| Productiedatum vanaf | 11/99 |
| Voor OE nummer | 5750TH |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm (BW), Onder, Vooras links, 1J0407365J
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Voor OE nummer | 1J0407365J, 1J0407151C+ |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel |
| Artikelnummer paar | 7476119 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm (BW), Onder, Vooras rechts, 1J0407366J
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 1J0407366J, 1J0407151C+ |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel |
| Artikelnummer paar | 7476118 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, 01/02, 1J0422811B, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Productiedatum vanaf | 01/02 |
| Voor OE nummer | 1J0422811B |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Artikelnummer paar | 7676144 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
01/02, Vooras rechts, 1J0422812B, M14x1,5
| Productiedatum vanaf | 01/02 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 1J0422812B |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Artikelnummer paar | 7676143 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Voor, Vooras, 12/02
| Inbouwplaats | Onder, Voor, Vooras |
| Productiedatum tot | 12/02 |
| Voor OE nummer | 357407182 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 33 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
01/00, Onder, Achter, Vooras
| Productiedatum vanaf | 01/00 |
| Inbouwplaats | Onder, Achter, Vooras |
| Productiedatum tot | 12/02 |
| Voor OE nummer | 1J0407181 |
| Binnendiameter [mm] | 13 |
| Buitendiameter [mm] | 59,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Binnen, Vooras, 1JX800000, Rubberlager
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras |
| Chassisnummer (VIN) tot | 1JX800000 |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Voor OE nummer | 1J0411314R |
| Lengte [mm] | 25 |
| Breedte [mm] | 37 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Binnendiameter [mm] | 19,5 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 21 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1JY000001, Binnen, Vooras, Rubberlager
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 1JY000001 |
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Voor OE nummer | 1J0411314T |
| Lengte [mm] | 25 |
| Breedte [mm] | 37 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Binnendiameter [mm] | 21,5 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 23 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd, Zonder wiellager, 6R0615301C
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 65 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Voor OE nummer | 6R0615301C |
| Hoogte [mm] | 36,7 |
| Buitendiameter [mm] | 256 |
| Per twee vervangen |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Koppelstang, 1J0411315J
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Voor OE nummer | 1J0411315J |
| Stabilisatordiameter [mm] | 21 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1J1480001, Vooras, voor voertuigen met sportset, Koppelstang
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 1J1480001 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Uitvoering | Voor voertuigen met sportset |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Voor OE nummer | 1J0411315K |
| Stabilisatordiameter [mm] | 23 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras links, 1J0407365J
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Voor OE nummer | 1J0407365J |
| Diameter [mm] | 18 |
| Artikelnummer paar | 9005267 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras rechts, 1J0407366J
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 1J0407366J |
| Diameter [mm] | 18 |
| Artikelnummer paar | 9005266 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 357413175A, Rubberlager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 357413175A |
| Hoogte [mm] | 222 |
| Ophangwijze | Rubberlager |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 1H0412303B
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1H0412303B |
| Hoogte [mm] | 64 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 10/00, 1J0513353B
| Inbouwplaats | Achteras |
| Productiedatum vanaf | 10/00 |
| Voor OE nummer | 1J0513353B |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 16/01/98, Part of 1J0422803H, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Productiedatum vanaf | 16/01/98 |
| Voor OE nummer | Part of 1J0422803H |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 320 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 1J0422831B
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1J0422831B |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10/00, Vooras, 1J0412303
| Productiedatum vanaf | 10/00 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1J0412303 |
| Hoogte [mm] | 53 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 4254C5, Zonder akoestische slijtagewaarschuwing, TRW
| Inbouwplaats | Achteras |
| Dikte [mm] | 17,4 |
| Voor OE nummer | 4254C5 |
| Slijtageindicator | Zonder akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | TRW |
| WVA-nummer | 20961 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
02/00, 030145299F, Dynamo
| Productiedatum vanaf | 02/00 |
| Voor OE nummer | 030145299F |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Breedte [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
02/00, 032145299A, Dynamo
| Productiedatum vanaf | 02/00 |
| Voor OE nummer | 032145299A |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Breedte [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
Versnellingsbak zijde, 03/12/01, 6Q0498201C
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Productiedatum vanaf | 03/12/01 |
| Voor OE nummer | 6Q0498201C |
- -17%
Wielzijde, 10/00, Vooras, Handgeschakeld
| Inbouwplaats | Wielzijde, Vooras |
| Productiedatum vanaf | 10/00 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Voor OE nummer | 1K0498203 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -20%
Voorkant, 036103085A
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 27 |
| Buitendiameter [mm] | 42 |
| Dikte [mm] | 8 |
| Voor OE nummer | 036103085A |
- -29%
