Sasic auto-onderdelen
Vooras, 1K0412303B
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412303B |
| Hoogte [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 5Q1423055GX, zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 5Q1423055GX |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 193,60 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
04L105243
| Voor OE nummer | 04L105243 |
| Aantal tanden | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 138 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 1K0423831B
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0423831B |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 02/17, 5Q0423831
| Inbouwplaats | Vooras |
| Productiedatum vanaf | 02/17 |
| Voor OE nummer | 5Q0423831 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Wielzijde, 8E0498203C, Thermoplastic
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Voor OE nummer | 8E0498203C |
| Materiaal | Thermoplastic |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wielzijde, Vooras, 1K0498203C, Thermoplastic
| Inbouwplaats | Wielzijde, Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0498203C |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, 1K0423812J, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 1K0423812J |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer paar | 9006638 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, 1K0423811J, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor OE nummer | 1K0423811J |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer paar | 9006637 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras rechts, 3C0407366B
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 3C0407366B |
| Artikelnummer paar | 7576007 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Voor, Vooras, 5Q0407182A
| Inbouwplaats | Onder, Voor, Vooras |
| Voor OE nummer | 5Q0407182A |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Rubbermetaallager, 1K0505553A
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Voor OE nummer | 1K0505553A |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 37 |
| Hoogte 1 [mm] | 50 |
| Hoogte 2 [mm] | 28 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras rechts, 5WA407366
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 5WA407366 |
| Artikelnummer paar | 9005570 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras links, 5WA407365
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Voor OE nummer | 5WA407365 |
| Artikelnummer paar | 9005569 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
11/12, 04L903315A, Dynamo
| Productiedatum vanaf | 11/12 |
| TecDoc-motornummer | 32536, 34421 |
| Voor OE nummer | 04L903315A |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Breedte [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 5Q0513353G, Rubbermetaallager
| Inbouwplaats | Achteras |
| Binnendiameter [mm] | 60 |
| Voor OE nummer | 5Q0513353G |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 5Q0412331F, zonder lager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 5Q0412331F |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm (BW), Links, Bovenaan, Voor
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Links, Bovenaan, Voor, Achteras |
| Voor OE nummer | 5Q0505223D |
| Artikelnummer paar | 7476272 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm (BW), rechts, Bovenaan, Voor
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Rechts, Bovenaan, Voor, Achteras |
| Voor OE nummer | 5Q0505224D |
| Artikelnummer paar | 7476271 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm (BW), Bovenaan, Achter, Achteras
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achter, Achteras |
| Voor OE nummer | 5Q0505323D |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm (BW), Onder, Vooras links, 5WA407151A
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Voor OE nummer | 5WA407151A |
| Artikelnummer paar | 7476281 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm (BW), Onder, Vooras rechts, 5WA407152A
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 5WA407152A |
| Artikelnummer paar | 7476280 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Koppelstang, 5Q0411315A
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Voor OE nummer | 5Q0411315A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, niet voor schakelbare waterpomp, Part of 04L121011N
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Niet voor schakelbare waterpomp |
| Voor OE nummer | Part of 04L121011N |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 8V0698151, Met akoestische slijtagewaarschuwing, TRW
| Inbouwplaats | Vooras |
| Dikte [mm] | 19,7 |
| Voor OE nummer | 8V0698151 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | TRW |
| WVA-nummer | 25684, 25683 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 5Q0698151C, Met akoestische slijtagewaarschuwing, ATE
| Inbouwplaats | Vooras |
| Dikte [mm] | 17,1 |
| Voor OE nummer | 5Q0698151C |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 22037, 22036, 22035 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd, Zonder wiellager, 5Q0615301E
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 23,5 |
| Steek wielbouten (mm) | 65 |
| Aantal gaten | 9 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Voor OE nummer | 5Q0615301E |
| Hoogte [mm] | 49,5 |
| Buitendiameter [mm] | 276 |
| Per twee vervangen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 1K0423810A, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0423810A |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 310 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 5Q0511351C
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 5Q0511351C |
| Hoogte [mm] | 134 |
- -48%
Vooras, 5Q0412303B
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 5Q0412303B |
| Hoogte [mm] | 57 |
- -32%
Vooras, 1K0412303E
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412303E |
| Hoogte [mm] | 55 |
- -49%
Achteras, 09/15, 5Q0511357K
| Inbouwplaats | Achteras |
| Productiedatum vanaf | 09/15 |
| Lengte [mm] | 126 |
| Voor OE nummer | 5Q0511357K |
