Sasic auto-onderdelen
Driehoeksdraagarm (BW), Onder, Vooras rechts, 5WA407152A
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 5WA407152A |
| Artikelnummer paar | 7476280 |
- -29%
Achteras, Koppelstang, 5Q0505465C
| Inbouwplaats | Achteras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Voor OE nummer | 5Q0505465C |
- -30%
Vooras, Koppelstang, 5Q0411315A
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Voor OE nummer | 5Q0411315A |
- -49%
Mechanisch, 04E121600CS
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 04E121600CS |
10/12, 06/17, 04E121113F
| Productiedatum vanaf | 10/12 |
| TecDoc-motornummer | 27191 |
| Productiedatum tot | 06/17 |
| Voor OE nummer | 04E121113F |
Achteras, 5Q0698451AK, Zonder akoestische slijtagewaarschuwing, ATE
| Inbouwplaats | Achteras |
| Dikte [mm] | 16,1 |
| Voor OE nummer | 5Q0698451AK |
| Slijtageindicator | Zonder akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 25010, 25008 |
Achteras, 5Q0698451T, Zonder akoestische slijtagewaarschuwing, ATE
| Inbouwplaats | Achteras |
| Dikte [mm] | 15,6 |
| Voor OE nummer | 5Q0698451T |
| Slijtageindicator | Zonder akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 25011, 25009 |
Vooras, 8V0698151, Met akoestische slijtagewaarschuwing, TRW
| Inbouwplaats | Vooras |
| Dikte [mm] | 19,7 |
| Voor OE nummer | 8V0698151 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | TRW |
| WVA-nummer | 25684, 25683 |
Vooras, 5Q0698151C, Met akoestische slijtagewaarschuwing, ATE
| Inbouwplaats | Vooras |
| Dikte [mm] | 17,1 |
| Voor OE nummer | 5Q0698151C |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 22037, 22036, 22035 |
Vooras, Geventileerd, Zonder wiellager, 5Q0615301F
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 25 |
| Steek wielbouten (mm) | 65 |
| Aantal gaten | 9 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Voor OE nummer | 5Q0615301F |
| Hoogte [mm] | 49,7 |
| Buitendiameter [mm] | 312 |
| Per twee vervangen |
Vooras, Geventileerd, Zonder wiellager, 1K0615301AS
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 65 |
| Aantal gaten | 9 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Voor OE nummer | 1K0615301AS |
| Hoogte [mm] | 49,4 |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
| Per twee vervangen |
Vooras, Geventileerd, Zonder wiellager, 5Q0615301H
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24,9 |
| Steek wielbouten (mm) | 65 |
| Aantal gaten | 9 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Voor OE nummer | 5Q0615301H |
| Hoogte [mm] | 49,7 |
| Buitendiameter [mm] | 288 |
| Per twee vervangen |
Achteras, Geventileerd, Zonder wiellager, 5Q0615601E
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 65 |
| Aantal gaten | 9 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Voor OE nummer | 5Q0615601E |
| Hoogte [mm] | 48,5 |
| Buitendiameter [mm] | 310 |
| Per twee vervangen |
Achteras, massief, Zonder wiellager, 5Q0615601D
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Steek wielbouten (mm) | 65 |
| Aantal gaten | 9 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Voor OE nummer | 5Q0615601D |
| Hoogte [mm] | 48,3 |
| Buitendiameter [mm] | 272 |
| Per twee vervangen |
Vooras, Geventileerd, Zonder wiellager, 5Q0615301G
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Steek wielbouten (mm) | 65 |
| Aantal gaten | 9 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Voor OE nummer | 5Q0615301G |
| Hoogte [mm] | 49,7 |
| Buitendiameter [mm] | 340 |
| Per twee vervangen |
Achteras, massief, Zonder wiellager, 3Q0615601A
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Steek wielbouten (mm) | 65 |
| Aantal gaten | 9 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Voor OE nummer | 3Q0615601A |
| Hoogte [mm] | 48,3 |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Per twee vervangen |
Vooras, Geventileerd, Zonder wiellager, 5Q0615301E
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 23,5 |
| Steek wielbouten (mm) | 65 |
| Aantal gaten | 9 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Voor OE nummer | 5Q0615301E |
| Hoogte [mm] | 49,5 |
| Buitendiameter [mm] | 276 |
| Per twee vervangen |
Vooras, 1K0423810A, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0423810A |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 310 |
- -39%
Vooras links en rechts, 5Q0412249E, 5Q0412331C+
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Voor OE nummer | 5Q0412249E, 5Q0412331C+ |
- -44%
