Sachs Schokdemper
- Aandrijfas
- Aandrijfas/Cardanas bout/moer
- Aandrijfashoes
- Aandrijving
- Automaatbak pakking
- Differentieel keerring
- Filter/oliezeef automaatbak
- Homokineet reparatieset
- Oliekuip automaatbak afdichting
- Ophangrubber automaatbak
- Schakelklep automaatbak
- Schakelstang
- Schakelstang keerring
- Schakelstangbus
- Versnellingsbakkabel
- Versnellingsbaklager
- Versnellingspook manchet
- Versnellingspook reparatieset
- Wielbout/moer
- Wiellager
- Wielnaaf
- Wielnaaf afdekplaat
- Wielnaafmoer
- Airbag wikkelveer
- Astap, wielophanging
- Axiaal gewricht / spoorstang
- Borgplaat fuseekogel
- Draagarm
- Draagarm reparatieset
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Fuseekogel
- Fuseekogelhoes
- Servopomp
- Spoorstang
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang rubber
- Stuurarm
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurdelen/wielophanging
- Stuurhuis
- Stuurhuishoes
- TPMS/Bandenspanning sensor
- Veerpootlager & rubber
- Voorwiel/achterwiel ophanging
- Wielbout/moer
- Wiellagerset
- Wielnaaf
- Wielophanging reparatieset
Achteras, Gasdruk, voor voertuigen met standaard chassis, Telescoop-schokdemper
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEOV32/15X257A |
- -31%
Achteras, Gasdruk, voor voertuigen met versterkt chassis, Telescoop-schokdemper
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met versterkt chassis |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEOV30/12X228A |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, voor voertuigen met standaard chassis, Gasdruk, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE30/20X193A |
| Artikelnummer paar | 290 960 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met standaard chassis, Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE30/20X193A |
| Artikelnummer paar | 290 959 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
290 960, voor voertuigen met standaard chassis, Vooras rechts, Gasdruk
| Alternatieve reparatieset | 290 960 |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE30/20X193A |
| Versterkte uitvoering | |
| Artikelnummer paar | 290 961 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, voor voertuigen met standaard chassis, Telescoop-schokdemper
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Carosserietype | Bestelwagen |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEOV32/15X243A |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
290 959, Vooras links, voor voertuigen met standaard chassis, Gasdruk
| Alternatieve reparatieset | 290 959 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE30/20X193A |
| Versterkte uitvoering | |
| Artikelnummer paar | 290 962 |
- -26%
290 963, Achteras, voor voertuigen met standaard chassis, Gasdruk
| Alternatieve reparatieset | 290 963 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEOV32/15X257A |
| Versterkte uitvoering |
- -26%
Achteras, voor voertuigen met standaard chassis, Gasdruk, Bestelwagen
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Carosserietype | Bestelwagen |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEOV32/15X243A |
| Aanvullende informatie | Advantage |
- -26%
Vooras rechts, voor voertuigen met versterkt chassis, Gasdruk, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Chassis | Voor voertuigen met versterkt chassis |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE30/20X174A |
| Artikelnummer paar | 312 687 |
- -25%
Voor voertuigen met versterkt chassis, Vooras links, Gasdruk, Veerpoot
| Chassis | Voor voertuigen met versterkt chassis |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE30/20X174A |
| Artikelnummer paar | 312 686 |
- -25%
