Zoekresultaten "BMW X1 F48"
Saab/GM 6901 599, TL-774C (G11), Opel/GM QL 130100, MB 326.0
| Vrijgave van de fabrikant | Saab/GM 6901 599 |
| Specificatie | TL-774C (G11), Opel/GM QL 130100, MB 326.0, MAN 324-NF, BMW N 600 69.0 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Porsche C30, Opel OV 040 1547 G30, Opel OV 040 1547 D30
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | Porsche C30, Opel OV 040 1547 G30, Opel OV 040 1547 D30, BMW Longlife-04 |
| Specificatie | VW 507.00, VW 504.00, MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, API SP, ACEA C3 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, VW 505.01, VW 505.00, MB 229.31
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.01, VW 505.00, MB 229.31, GM dexos 2, Fiat 9.55535-S1 |
| Specificatie | Opel OV 040 1547 G30, Opel OV 040 1547 D30, MB 229.52, MB 229.51, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C3, ACEA C2 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vat, Fiat 9.55523, NATO S-759, AFNOR NFR 15-601
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Specificatie | Fiat 9.55523, NATO S-759, AFNOR NFR 15-601, MTU MTL 5048, MB 326.2, DTFR 29D100 (MB 326., BS 6580, ASTM D3306 / D4656 /, BMW GS 94000 / N 600, MAN 324 Typ NF, SAE J1034, VW TL-774 C (G11), JASO M325 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Bag-in-box, Saab 93165410, FMVSS 116 DOT 4, BMW/Mini 83 13 0 139
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Specificatie | Saab 93165410, FMVSS 116 DOT 4, BMW/Mini 83 13 0 139, ISO 4925 class 6, GM 19299570, SAE J1704, VW 501.14 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
0W-30, Porsche C30, VW 507.00, VW 504.00
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | Porsche C30 |
| Specificatie | VW 507.00, VW 504.00, MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, BMW Longlife-04, ACEA C3 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-30, VW VWC 53035, MB 227.61, Ford WSS-M2C950-A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53035, MB 227.61, Ford WSS-M2C950-A, DTFR 15D100 |
| Specificatie | MB 229.61, ILSAC GF-6A, BMW Longlife-12 FE, API SP RC, ACEA C2, ACEA B5, ACEA A5 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-30, VW VWC 53035, MB 227.61, Ford WSS-M2C950-A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53035, MB 227.61, Ford WSS-M2C950-A, DTFR 15D100 |
| Specificatie | MB 229.61, ILSAC GF-6A, BMW Longlife-12 FE, API SP RC, ACEA C2, ACEA B5, ACEA A5 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ILSAC GF-7, API Gasoline SQ, ACEA Light Duty C6, ACEA Light Duty C5
| Specificatie | ILSAC GF-7, API Gasoline SQ, ACEA Light Duty C6, ACEA Light Duty C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | BMW Longlife-14 FE+, Ford WSS-M2C956-A1, Chrysler MS 6395, VW 509 00, MB 229.72, VW 508 00, MB 229.71, Porsche C20, BMW Longlife-17 FE+ |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
A-vormig, Koper
| Vorm | A-vormig |
| DIN / ISO | 7603 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 17 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fiat 9.55535-S3, API SQ, API SP, API SN Plus
| Tariefpost | 34031980 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-S3, API SQ, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3, ACEA C2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,1 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507 00, VW 504 00, Porsche C30, MB-Approval 229.52, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.31, Longlife-04, OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30 |
| Specificatie | API SQ, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechthoekig, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 64119297752 |
| Diameter [mm] | 139 |
| Diameter 1 [mm] | 139 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 332 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CE, FCC, IC, Oranje, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem, zwart
| Gewicht [kg] | 0,050 |
| Controleteken | CE, FCC, IC |
| Kleur | Oranje |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Ventielkleur | Zwart |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 232 |
| Breedte [mm] | 114 |
| Hoogte [mm] | 30 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Massief, Met schroeven, E1 90R-02C0165/0797, High carbon
| Gatdiameter [mm] | 16,5 |
| Binnendiameter [mm] | 155,0 |
| Minimale dikte [mm] | 8,4 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10,0 |
| Steek wielbouten (mm) | 112,0 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Controleteken | E1 90R-02C0165/0797 |
| Hoogte [mm] | 50,8 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 67,0 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| MAPP code beschikbaar | |
| Buitendiameter [mm] | 280,0 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Motorzijde, Driedelig
| Inbouwplaats | Motorzijde |
| Aantal onderdelen (-delig) | 3 |
| Meerdelig | Driedelig |
| Voor OE nummer | 11428593771, 11428596283 |
- -17%
ECE-R90, Low-Metallic
| Breedte [mm] | 113,5 |
| Dikte [mm] | 18,1 |
| Hoogte [mm] | 101,6 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| WVA-nummer | 25028 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987473621, 1987474550, 1987474780, 1987473050 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -72%
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3/8-24UNF-2A, Aluminium, S24, Male
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | 3/8-24UNF-2A |
| Materiaal | Aluminium |
| Sleutelwijdte | S24 |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Male |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -15%
Remzadel (1 zuigers), ATE, Gietijzer, BHS1105E
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor fabrikant | ATE |
| Materiaal | Gietijzer |
| Let op technische data | |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | BHS1105E |
| Zuigerdiameter [mm] | 42 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 6,65 |
- -49%
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, zonder rubberlager, Met draag/-stuur gewricht, BM-SB-14884
| Verpakkingshoogte [cm] | 15 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 51,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | BM-SB-14884 |
| Artikelnummer paar | BM-WP-14881 |
| Bundeltype | Box |
- -47%
Met zuiger
| Aantal per as | 2 |
| Diameter [mm] | 54 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch-pneumatisch, Magneetklep
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Ventieltype | Magneetklep |
- -4%
Electrisch, Met pakking, Controleklep
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Ventieltype | Controleklep |
- -6%
Electrisch-pneumatisch, Omschakelklep, Met filter
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Ventieltype | Omschakelklep |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
| Spanning (Volt) | 12 |
Electrisch, Met pakking, Controleklep, Lagedruk zijde
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Ventieltype | Controleklep |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
- -20%
Mechanisch, Met afdichtring
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -23%
Electrisch-pneumatisch, Magneetklep, Met filter
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Ventieltype | Magneetklep |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
- -14%
Electrisch, Met pakking, Controleklep
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Ventieltype | Controleklep |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 70 |
| Lengte [mm] | 108 |
| Ribbenaantal | 18 |
| Hoogte [mm] | 64 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verschildruksensor, Zonder toebehoren
| Uitgangsspanning tot [V] | 5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Sensortype | Verschildruksensor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Meetbereik tot [kPa] | 100 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
