×
Mercedes E-KLASSE T-Model (S210) MPV E 230 T (210.237) (110kW) 210.237
Osram auto-onderdelen
Gloeilamp, verstraler Osram 64210ULT-HCB
H7, PX26d
64210ULT-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 14,25
€ 12,83
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 6418-02B
C5W, SV8.5-8
6418-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 3,27
€ 2,58
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210CBN-HCB
H7, PX26d
64210CBN-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 46,98
€ 22,08
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 5007ULT-02B
R5W, BA15s
5007ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 3,48
€ 2,34
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150ALS
H1, Doos
64150ALS
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ALL SEASON SUPER |
€ 10,72
€ 5,36
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150CBI
H1, Doos
64150CBI
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 15,69
€ 14,12
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150CBI-01B
H1, Blisterverpaking
64150CBI-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 15,81
€ 14,23
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150CBI-HCB
H1, Box
64150CBI-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 32,72
€ 11,77
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150NL-01B
H1, P14.5s
64150NL-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 19,72
€ 12,83
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150NL-HCB
H1, Box, P14.5s
64150NL-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 39,93
€ 23,56
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150SUP
H1, Doos
64150SUP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | SUPER |
€ 5,57
€ 3,90
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150ULT-01B
H1, Blisterverpaking
64150ULT-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 7,74
€ 6,97
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150ULT-HCB
H1, Box, P14.5s
64150ULT-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 16,93
€ 8,80
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 6418DWP-01B
Wit, 0,6, LED, SV8.5-8
6418DWP-01B
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 36 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 6,35
€ 6,23
- -2%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 6418ULT-02B
C5W, SV8.5-8
6418ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 3,99
€ 2,60
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210NL-HCB
H7, PX26d
64210NL-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 51,99
€ 36,40
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210SUP
H7, Doos
64210SUP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | SUPER |
€ 10,24
€ 5,53
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, kofferruimteverlichting Osram 6486X
Gloeilampfitting, SV8.5-8
6486X
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 6 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 3,98
€ 3,98
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66250CBI
D2R (gasontladingslamp), Doos, P32d-3
66250CBI
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2R (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-3 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE INTENSE |
€ 142,61
€ 142,61
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 7506ULT-02B
P21W, BA15s
7506ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 4,30
€ 2,71
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht Osram 7507LDA
PY21W, BAU15s
7507LDA
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | DIADEM |
€ 12,08
€ 12,08
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht Osram 7507LDA-02B
PY21W, BAU15s
7507LDA-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | DIADEM |
€ 24,14
€ 24,14
Tijdelijk uitverkocht
Verlichting Osram LEDINT102
LED, Gekleefd
LEDINT102
| Lengte [mm] | 305 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT BASE KIT |
€ 76,23
€ 76,23
Tijdelijk uitverkocht
Verlichting Osram LEDINT103
LED, Gekleefd
LEDINT103
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 12 |
| Aanvullende informatie | LEDambient PULSE CONNECT |
€ 120,70
€ 120,70
Tijdelijk uitverkocht
Verlichting Osram LEDINT104
LED, Gekleefd, 1,5
LEDINT104
| Lengte [mm] | 305 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,5 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT EXTENSION KIT |
€ 42,35
€ 42,35
Tijdelijk uitverkocht
Verlichting Osram LEDINT201
LED, Gekleefd, 1,5
LEDINT201
| Lengte [mm] | 30 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,5 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS BASE KIT |
€ 66,93
€ 66,93
Tijdelijk uitverkocht
Verlichting Osram LEDINT201-SEC
LED, Gekleefd, 1,5
LEDINT201-SEC
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,5 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS BASE KIT |
€ 59,99
€ 59,99
Tijdelijk uitverkocht
Verlichting Osram LEDINT202
LED, Gekleefd
LEDINT202
| Lengte [mm] | 305 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS EXTENSION KIT |
€ 39,63
€ 39,63
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210NB200
H7, Doos, PX26d
64210NB200
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 200 |
€ 27,42
€ 22,76
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210NB200-HCB
H7, PX26d
64210NB200-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 200 |
€ 62,86
€ 46,51
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Interieurverlichting Osram OS 2825CBN2BL
OS 2825CBN2BL
COOL BLUE INTENSE lampen onderscheiden zich door hun stijlvolle verschijning.Het blauwachtig witte licht met een kleurtemperatuur tot 4.000 Kelvin geeft een koele, xenonachtige uitstraling. De lampen kunnen worden gebruikt voor kentekenplaatverlichting en positie- en parkeerverlichting.
€ 9,95
€ 9,95
Tijdelijk uitverkocht
Interieurverlichting Osram OS 2825HCBN02B
OS 2825HCBN02B
COOL BLUE INTENSE lampen onderscheiden zich door hun stijlvolle verschijning.Het blauwachtig witte licht met een kleurtemperatuur tot 4.000 Kelvin geeft een koele, xenonachtige uitstraling. De lampen kunnen worden gebruikt voor kentekenplaatverlichting en positie- en parkeerverlichting.
€ 9,95
€ 9,95
Tijdelijk uitverkocht
