Koplamp voor Mercedes E-KLASSE T-Model (S210) E 230 T (210.237) Benzine (110kW / 150pk)
- Aanslagrubber motorkap
- Antennes universeel
- Beschermplaat
- Cilinderslot
- Deur
- Deur afdichting
- Deur vergrendelknop
- Dorpel
- Dwarsbalk
- Modderkuip
- Motorkap
- Motorkapkabel
- Olievuldop pakking
- Plaatwerk
- Radiateur ophanging
- Roest Behandeling
- Spatbord
- Spatbordverbreder
- Tankdop
- Tectyl & anti roest
- Veerschotel
- Voorbumper deel
- Voorfront
- Voorpaneel deel
- Achterlicht
- Autolampen Halogeen
- Autolampen Led
- Autolampen Xenon
- Kabelverbinding
- Klem
- Knipperlicht
- Knipperlichtautomaat, pinkdoos
- Knipperlichtschakelaar
- Koplamp
- Koplamp glas
- Koplamp onderdeel
- Koplamp reparatieset
- Koplampsproeier
- Mistlamp
- Relais Alarm/R.A.W.
- Stelmotor koplamp lichthoogte
- Verlichtingsdelen
- Verstraler
- Voorschakelweerstand
- Xenon voorschakelunit
DUBBELE KOPLAMP VOOR R. -00 2 X H7
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (pneumatisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 3028951 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DUBBELE KOPLAMP VOOR L. -00 2 X H7
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (pneumatisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 3028952 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7, Halogeen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (pneumatisch) |
| Artikelnummer paar | 6041286 |
| Fabrikant | Depo |
| Bouwjaar | W210 ( E ) 05/ 95-05/99 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7, Halogeen
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (pneumatisch) |
| Artikelnummer paar | 6041285 |
| Fabrikant | Depo |
| Bouwjaar | W210 ( E ) 05/ 95-05/99 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H6W, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H6W, PY21W, H7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 440-1117R-LD-EM |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAX9s, BAU15s, PX26d |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H6W, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H6W, PY21W, H7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 440-1117L-LD-EM |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAX9s, BAU15s, PX26d |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, D2R (gasontladingslamp), H7, Electrisch
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | D2R (gasontladingslamp), H7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 440-1117LMLDHEM |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-3, PX26d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7, H6W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Referentiegetal | 25 |
| OEM-nummer controleren | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7, H6W, PY21W |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | CCC-getest, ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met dimlicht, Met knipperlamp, Met navigatielicht |
| Landuitvoering | Europa, China |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR, Met gloeilampen |
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Artikelnummer paar | 1D9 007 095-101 |
- -65%
Links, D2R (gasontladingslamp), H7, Electrisch
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | D2R (gasontladingslamp), H7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 440-1117RMLDHEM |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-3, PX26d |
- -15%
