×
Peugeot 307 (3A/C) 2.0 HDi 90 (66kW)
Osram auto-onderdelen
Verlichting Osram LEDINT202
LED, Gekleefd
LEDINT202
| Lengte [mm] | 305 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS EXTENSION KIT |
€ 39,63
€ 39,63
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150ALS
Halogeen, H1
64150ALS
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Bouwjaar tot | 05-2006, 05-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar vanaf | 06-2005 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ALL SEASON SUPER |
€ 10,72
€ 5,47
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211NL-01B
H11, PGJ19-2
64211NL-01B
| Bouwjaar vanaf | 06-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 41,81
€ 26,34
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825DRP-02B
0,6, LED, W2.1x9.5d
2825DRP-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 11,81
€ 11,81
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825DWNBC-02B
Aanpassing W5W naar LED, Blisterverpaking
2825DWNBC-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | Aanpassing W5W naar LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED W5W CARSPECIFIC |
€ 62,77
€ 25,74
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825DWP-02B
0,8, LED, W2.1x9.5d
2825DWP-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,8 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 13,12
€ 12,85
- -2%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211CBN-HCB
H11, PGJ19-2
64211CBN-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 67,16
€ 38,95
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211NB200
H11, Doos, PGJ19-2
64211NB200
| Bouwjaar vanaf | 06-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 200 |
€ 39,99
€ 24,79
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66140-1SCB
Xenon, D1S (gasontladingslamp)
66140-1SCB
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 1 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4500 |
| Lichtstrook [Lm] | 3200 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ORIGINAL |
€ 104,21
€ 104,21
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66140CBI-HCB
Xenon, D1S (gasontladingslamp)
66140CBI-HCB
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE INTENSE |
€ 390,04
€ 390,04
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66140CBN-HCB
Xenon, D1S (gasontladingslamp), Pk32d-2
66140CBN-HCB
| Spanning (Volt) | 85 |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 283,04
€ 215,11
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66140ULT-HCB
Xenon, D1S (gasontladingslamp)
66140ULT-HCB
| Spanning (Volt) | 85 |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ULTRA LIFE |
€ 254,28
€ 254,28
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66140XNN
Xenon, D1S (gasontladingslamp), Doos
66140XNN
| Spanning (Volt) | 85 |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
€ 216,07
€ 216,07
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66140XNN-HCB
Xenon, D1S (gasontladingslamp)
66140XNN-HCB
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
€ 474,99
€ 474,99
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht Osram 7507LDA
PY21W, BAU15s
7507LDA
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | DIADEM |
€ 12,08
€ 12,08
Tijdelijk uitverkocht
Mistlampen Osram LEDFOG201
LED
LEDFOG201
| Nominaal vermogen [W] | 8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar vanaf | 06-2005 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving F1 |
€ 132,13
€ 132,13
Tijdelijk uitverkocht
Verlichting Osram LEDINT102
LED, Gekleefd
LEDINT102
| Lengte [mm] | 305 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT BASE KIT |
€ 76,23
€ 76,23
Tijdelijk uitverkocht
Verlichting Osram LEDINT103
LED, Gekleefd
LEDINT103
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 12 |
| Aanvullende informatie | LEDambient PULSE CONNECT |
€ 120,70
€ 120,70
Tijdelijk uitverkocht
Verlichting Osram LEDINT104
LED, Gekleefd, 1,5
LEDINT104
| Lengte [mm] | 305 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,5 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT EXTENSION KIT |
€ 42,35
€ 42,35
Tijdelijk uitverkocht
Verlichting Osram LEDINT201-SEC
LED, Gekleefd, 1,5
LEDINT201-SEC
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,5 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS BASE KIT |
€ 59,99
€ 59,99
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150DWESY-2HB
Halogeen, LED
64150DWESY-2HB
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar vanaf | 06-2005 |
| Nominaal vermogen [W] | 9 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL EASY |
€ 98,01
€ 93,11
- -5%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210CBN-2HB
Halogeen, Xenon, H7
64210CBN-2HB
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Xenon |
| Bouwjaar vanaf | 06-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 05-2006 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 55,06
€ 22,02
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
