Osram auto-onderdelen
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -50%
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -57%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 200 |
- -26%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -25%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -30%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -10%
WY21W, W3x16d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | WY21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -53%
Halogeen, Bi-Xenon, H7
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 200 |
- -24%
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 200 |
- -35%
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -58%
5G1, R-Line, H8
| Voor modelcode | 5G1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voertuiglijn/-variant | R-Line |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -36%
Bi-Xenon, D3S (gasontladingslamp), Doos
| Spanning (Volt) | 42 |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -37%
0,6, LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Aanpassing W5W naar LED, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | Aanpassing W5W naar LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED W5W CARSPECIFIC |
- -59%
0,8, LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,8 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
- -2%
Wit, 0,6, LED, SV8.5-8
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
- -2%
Halogeen, 5G1, 55/15, H15
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Voor modelcode | 5G1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55/15 |
| Lamptype | H15 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -47%
BQ1
| Modeljaar tot | 2018 |
| Modeljaar vanaf | 2017 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor modelcode | BQ1, 5G1 |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 64210DA01-1, 64210DA05 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Lamptype | Aanpassing H7 naar LED |
| Goedkeuringsnummer van koplamp | E8 8526, E8 7169 | E9 6765 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 1500 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED H7 - RECOM |
BQ1, 5G1
| Modeljaar vanaf | 2017 |
| Modeljaar tot | 2018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor modelcode | BQ1, 5G1 |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 64210DA01-1, 64210DA05 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Lamptype | Aanpassing H7 naar LED |
| Goedkeuringsnummer van koplamp | E8 8526, E8 7169 | E9 6765 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 1500 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED H7 - TRADE |
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -42%
H11, Doos, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 200 |
- -38%
Bi-Xenon, D3S (gasontladingslamp)
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 1 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4300 |
| Lichtstrook [Lm] | 3200 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ORIGINAL |
Bi-Xenon, D3S (gasontladingslamp), Doos
| Spanning (Volt) | 42 |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE INTENSE |
Bi-Xenon, D3S (gasontladingslamp)
| Spanning (Volt) | 42 |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE INTENSE |
Bi-Xenon, D3S (gasontladingslamp)
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -25%
Bi-Xenon, D3S (gasontladingslamp), Doos
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ULTRA LIFE |
Bi-Xenon, D3S (gasontladingslamp)
| Spanning (Volt) | 42 |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ULTRA LIFE |
Bi-Xenon, D3S (gasontladingslamp)
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
Bi-Xenon, D3S (gasontladingslamp), Doos
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
- -41%
Bi-Xenon, D3S (gasontladingslamp)
| Spanning (Volt) | 42 |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
