×
Peugeot 307 (3A/C) 2.0 HDi 90 (66kW)
Osram auto-onderdelen
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 5007ULT-02B
R5W, BA15s
5007ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 3,48
€ 2,34
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150CBI-HCB
H1, Box
64150CBI-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 32,72
€ 11,77
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211CBI
H11, Doos, PGJ19-2
64211CBI
| Bouwjaar vanaf | 06-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 38,12
€ 28,59
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150CBI-01B
H1, Blisterverpaking
64150CBI-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 15,81
€ 12,17
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150ULT-HCB
H1, Box, P14.5s
64150ULT-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 16,93
€ 8,80
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150NL-HCB
H1, Box, P14.5s
64150NL-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 39,93
€ 23,56
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 7506-02B
P21W, BA15s
7506-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 3,29
€ 2,64
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150ULT-01B
Halogeen, H1
64150ULT-01B
| Bouwjaar tot | 05-2006, 05-2005 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar vanaf | 06-2005 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 7,74
€ 5,97
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht Osram 7507LDA-02B
PY21W, BAU15s
7507LDA-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | DIADEM |
€ 24,14
€ 24,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211ULT-HCB
H11, PGJ19-2
64211ULT-HCB
| Bouwjaar vanaf | 06-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 51,99
€ 32,23
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Mistlampen Osram LEDFOG101
LED
LEDFOG101
| Gewicht [g] | 1828 |
| Bouwjaar vanaf | 06-2005 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving FOG |
€ 680,50
€ 680,50
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211NL-HCB
H11, PGJ19-2
64211NL-HCB
| Bouwjaar vanaf | 06-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 75,00
€ 45,00
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211ULT-01B
H11, PGJ19-2
64211ULT-01B
| Bouwjaar vanaf | 06-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 25,99
€ 19,49
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210SUP
Halogeen, Xenon, H7
64210SUP
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Xenon |
| Bouwjaar vanaf | 06-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 05-2006 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | SUPER |
€ 10,24
€ 5,53
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66140CBI
Xenon, D1S (gasontladingslamp), Doos
66140CBI
| Spanning (Volt) | 85 |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE INTENSE |
€ 195,03
€ 195,03
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66140XNL-HCB
Xenon, D1S (gasontladingslamp)
66140XNL-HCB
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
€ 319,00
€ 319,00
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211-01B
H11, PGJ19-2
64211-01B
| Bouwjaar vanaf | 06-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 20,99
€ 10,50
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825CBN-02B
W5W, W2.1x9.5d
2825CBN-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 19,99
€ 8,59
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210NB200-HCB
H7, PX26d
64210NB200-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 200 |
€ 62,86
€ 46,51
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210NL-01B
H7, PX26d
64210NL-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 24,99
€ 18,74
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210NL-HCB
H7, PX26d
64210NL-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 51,99
€ 36,40
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210ULT-HCB
H7, PX26d
64210ULT-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 14,25
€ 12,83
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 7506ULT-02B
P21W, BA15s
7506ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 4,30
€ 2,75
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 2827-02B
Wy5W, Blisterverpaking
2827-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 3,41
€ 3,41
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150NL-01B
H1, P14.5s
64150NL-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 19,72
€ 12,83
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210CBN-HCB
H7, PX26d
64210CBN-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 46,98
€ 22,08
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210NB200
Halogeen, Xenon, H7
64210NB200
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Xenon |
| Bouwjaar vanaf | 06-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 05-2006 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 200 |
€ 27,42
€ 20,84
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211NB200-HCB
H11, PGJ19-2
64211NB200-HCB
| Bouwjaar vanaf | 06-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 200 |
€ 84,99
€ 55,25
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211NBS-HCB
H11, PGJ19-2
64211NBS-HCB
| Bouwjaar vanaf | 06-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
€ 58,32
€ 24,49
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66140ULT
Xenon, D1S (gasontladingslamp), Doos
66140ULT
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ULTRA LIFE |
€ 149,99
€ 107,99
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66140XNL
Xenon, D1S (gasontladingslamp), Doos
66140XNL
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
€ 174,99
€ 174,99
Tijdelijk uitverkocht
Verlichting Osram LEDINT201
LED, Gekleefd, 1,5
LEDINT201
| Lengte [mm] | 30 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,5 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS BASE KIT |
€ 66,93
€ 66,93
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
