Osram auto-onderdelen
- Achterlicht
- Achteruitrijlicht
- Dagrijdlampen
- Gloeilamp, achterlicht
- Gloeilamp, achteruitrijlicht
-
Toon minder Toon meer
- Gloeilamp, bochtenlicht
- Gloeilamp, dagrijlicht
- Gloeilamp, derde remlicht
- Gloeilamp, deur licht
- Gloeilamp, instaplicht
- Gloeilamp, instrumentenverlichting
- Gloeilamp, interieurverlichting
- Gloeilamp, kentekenplaatverlichting
- Gloeilamp, knipper-/breedtelicht
- Gloeilamp, kofferruimteverlichting
- Gloeilamp, koplamp
- Gloeilamp, mistlamp
- Gloeilamp, motorruimteverlichting
- Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht
- Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht
- Gloeilamp, remlicht
- Gloeilamp, verstraler
- Gloeilamp, werklamp
- Kabelverbinding
- Knipperlicht
- Koplamp
- Koplamp glas
- Koplamp onderdeel
- Laadkabels
- Lamphouder
- Mistlampen
- Verlichting
- Verstraler
- Werklamp
- Zwaailicht
Box, H1
| Gewicht [g] | 153 |
| Aantal | 6 |
| Bundeltype | Box |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | H1 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Box, H1/H7
| Aantal | 7 |
| Bundeltype | Box |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | H1/H7 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Box, H4
| Aantal | 6 |
| Bundeltype | Box |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | H4 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Dikte [mm] | 39 |
| Binnendiameter [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 92 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® CAP |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Dikte [mm] | 32 |
| Binnendiameter [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® CAP |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Dikte [mm] | 32 |
| Binnendiameter [mm] | 97 |
| Buitendiameter [mm] | 102 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® CAP |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Dikte [mm] | 24,2 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® CAP |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Dikte [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 77,02 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® CAP |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® CANBUS CONTROL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Doos
| Bundeltype | Doos |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® CANBUS CONTROL |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
22/2, voor voertuigen met 12V boordspanning, LED, Geschroefd
| Reikwijdte tot [m] | 110 |
| Lengte [mm] | 85 |
| Uitstralingshoek [°] | 13,5 |
| Nominaal vermogen [W] | 22/2 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Breedte [mm] | 57 |
| Hoogte [mm] | 121,5 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving® CUBE MX85-SP |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
22/2, voor voertuigen met 12V boordspanning, LED, Geschroefd
| Reikwijdte tot [m] | 50 |
| Lengte [mm] | 85 |
| Uitstralingshoek [°] | 43,5 |
| Nominaal vermogen [W] | 22/2 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Breedte [mm] | 57 |
| Hoogte [mm] | 121,5 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving® CUBE MX85-WD |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Breedte [mm] | 63,5 |
| Lengte [mm] | 182 |
| Nominaal vermogen [W] | 14 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR SX180 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Breedte [mm] | 63,5 |
| Lengte [mm] | 350 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR SX300 |
- -1%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, Rond, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Vorm | Rond |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® REVERSING |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Doos, Geschroefd, rechthoekig
| Bundeltype | Doos |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Vorm | Rechthoekig |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® REVERSING |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R7 R112, 47/1, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R7 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 47/1 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR MX250-CB |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R7 R112, 39/1, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R7 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 39/1 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Round MX180-CB |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R10 R7 R112, 70/1,5, voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Voldoet aan ECE norm | R10 R7 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 70/1,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving® CUBE MX240-CB |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R112, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 27 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR VX250-SP |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R112, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 63 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR VX500-SP |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R112, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR VX250-CB |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R112, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR VX500-CB |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R112, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 20 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Round VX80-WB |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, R10 R112, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R112 |
| Nominaal vermogen [W] | 108 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar VX1000 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, geel, LED, zwart
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,4 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Dynamic Mirror Indicator for Seat |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, geel, LED, zwart
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,4 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Dynamic Mirror Indicator for VW Golf VII |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, geel, LED, zwart
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,4 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Dynamic Mirror Indicator for VW Golf VI |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, geel, LED, zwart
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,4 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Dynamic Mirror Indicatorfor Audi A3 8V |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, geel, LED, zwart
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,4 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Dynamic Mirror Indicator for Audi A4 B9 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, geel, LED, zwart
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4,5 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Dynamic Mirror Indicator for BMW 1-series |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, geel, LED, wit
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4,5 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Dynamic Mirror Indicator for BMW 1-series |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
